Mango тема -13

  • 85 116
  • 916
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 9 695
Това е за Л. Малко по-късно ще измеря и раменете
.отговарям- 40см

Последна редакция: ср, 27 мар 2019, 21:07 от Windekind

# 526
  • Мнения: 282
Когато можеш, помагаш ми много!

# 527
  • Мнения: 74
Здрваейте! Имате ли проблем с влизането м аутлета? Всъщност и в двата сайта не мога да вляза.

# 528
  • Мнения: 2 290
Влизам и в двата без проблем.

# 529
  • Мнения: 282
Получих синьото кожено яке.

 Л ми заспа!
Огромно благодаря на Windekind, много ми помогна,  като ми даде размерите.
Радвам се, че ви има момичета и сте така отзивчиви!
Да дам и аз своя дял към темата Stuck Out Tongue Winking Eye, кожените якета и за мен е добре да се купуват номер нагоре. То пак зависи и от структурата на човека,но както е при мен, тениски взимам С, рокли М, а за якета определено Л.

# 530
  • Мнения: 986
Абсурд. За мен мвнго са уголемени, особено към връхни дрехи. Номер надолу бих препоръчала аз. Колко гигантски XS-КИ... така зимата се наложи да се разделя с едно прекрасно палто. Може да е единичен случай, но с много приятелки сме коментирали, че марката като цяло е уголемена.

Според мен и панталоните и дънките им са уголемени. И някои рокли...

# 531
  • София
  • Мнения: 1 714
Аз нося М, 38 като сака и панталони - всичко ми е точно.

# 532
  • Мнения: 282
Да, съгласна съм, че са уголемени, аз определено не нося С размер, но тениски взимам С. Но специално кожените якета са точно размера, който съм. За палтата незнам. Зимната ми парка от Зара е М и да не кажа, че ми е доста свободна. Така, че при различните дрехи, дори и на една и съща марка има разлика. Споделих за коженото яке, моите наблюдения.

# 533
  • Мнения: 5 296
Момичета, за пръв път ще връщам до аутлет.
Описание на дефект трябва да бъде на английски  или на български?

Последна редакция: сб, 30 мар 2019, 16:14 от La_Valletta

# 534
  • Сливен
  • Мнения: 4 053
На английски

# 535
  • Мнения: 5 296
Благодаря, oesi!

Получих тази чанта в черно, много е сладка! Жалко, че е от изкуствена кожа, но и така ще се носи ))).
https://www.mangooutlet.com/bg/women/bags-handbags/metallic-hand … ;n=1&s=search

Последна редакция: нд, 31 мар 2019, 12:08 от La_Valletta

# 536
  • София
  • Мнения: 700
Получих тази рокличка
https://www.mangooutlet.com/bg/women/dresses-short/guipure-cotto … &busqref=true, размер S, в цвят Nude, взех я за 39,99лв от намалението.
Отговаря си на размера, сладка е и изпипана, но мъжа ми като ме видя с нея, каза че не ми отива като цвят Disappointed Disappointed Relieved

Пускам я в размените .... Ако някой е надъхан, да ми пише

# 537
  • Мнения: 2 236
Роклята е много хубава, носи я като ти харесва.

# 538
  • Мнения: 5 296
Момичета, как проследявате движение на пратка към Аутлет? Нещо не се справям с БГ пощи.

# 539
  • Мнения: 206
https://www.correos.es/ss/Satellite/site/aplicacion-400000341247 … app-sidioma=en_GB
Тук въвеждаш кода, ако е напуснала България ще ти излезе къде се намира пратката.

Общи условия

Активация на акаунт