Добре дошли в Люлин! Тема 31

  • 66 619
  • 748
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 1 966
Можете ли да ми кажете къде да заведа децата на профилактичен преглед при офталмолог?
Аз съм много доволна от детската очна лекарка в Ресбиомед, д-р Милошова. Не е в Люлин, но пак е близо и удобно с метрото.

# 211
  • София
  • Мнения: 905
Можете ли да ми кажете къде да заведа децата на профилактичен преглед при офталмолог?
Аз съм много доволна от детската очна лекарка в Ресбиомед, д-р Милошова. Не е в Люлин, но пак е близо и удобно с метрото.

В ДКЦ-то на 3-та градска. Има детски и офталмолог за възрастни.

# 212
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 026
Някои знае ли защо вчера следобяд,  аз се опитах да мина в 18 часа, беше отцепена с полиция Добринова скала?

# 213
  • Мнения: 1 382
Здравейте. Не знам дали съм уцелела правилната тема.., но този месец съм на 4 сватби. Имам нужда от фризьор, който да спретне някакви прически.. не искам нещо сложно, някоя плитка или нещо подобно, на нормални цени (представяте си 4 сватби колко разходи са  Joy ), но все пак искам да изглеждам прилично. За жалост съм с две леви ръце..
Живея в Люлин 8, зад Билата. Ще съм благодарна на малко помощ и препоръки. Simple Smile

# 214
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 856
Здравейте. Не знам дали съм уцелела правилната тема.., но този месец съм на 4 сватби. Имам нужда от фризьор, който да спретне някакви прически.. не искам нещо сложно, някоя плитка или нещо подобно, на нормални цени (представяте си 4 сватби колко разходи са  Joy ), но все пак искам да изглеждам прилично. За жалост съм с две леви ръце..
Живея в Люлин 8, зад Билата. Ще съм благодарна на малко помощ и препоръки. Simple Smile

https://www.facebook.com/Polyhairvision/

Мисля, че за целта ще свърши работа. И ти е сравнително близо. Виждала съм точно плитки нейни, много симпатични.

# 215
  • Мнения: 1 382
Благодаря! Забравих да попитам и за гримьор? GrinningBlush

# 216
  • Мнения: 315
Аз да попитам къде в Люлин 10 перат килими.

# 217
  • София
  • Мнения: 85
За пране на килими може автомивката на спирката на тролей 7 срещу пицария Мексико и магазин Пешев. Там съм виждала.

# 218
  • София
  • Мнения: 905
За пране на килими - има специализирани фирми за пране на килими. Идват, взимат, перат, сушат, връщат опаковано. Досега съм без забележки. Давала съм с петна, връщано е безупречно.
От прозореца на блока си наблюдавам как перат на автомивката до нас - няма тупане да изкарат праха, директно разстила, мокри, ръси препарат, изплаква за 5 мин, гази отгоре, ииии айде да съхне. Пък отделно, че съхне на някакви простори на улицата, където си е прахоляк. Ми, мерси.

# 219
  • Мнения: X
Може ли координати на фирмата? Имам два малки килима за пране, но понеже са за детските стаи, не искам да ги давам на автомивка.

# 220
  • Мнения: 44
Можете ли да ми кажете къде да заведа децата на профилактичен преглед при офталмолог?
Александровска имат детски очен кабинет. Правят профилактични и се занимават и с доста сериозни случаи. Ние водихме бебето на 7 месеца за профилактичен при д-р Младенов там.

# 221
  • София
  • Мнения: 905
Може ли координати на фирмата? Имам два малки килима за пране, но понеже са за детските стаи, не искам да ги давам на автомивка.
Аз ползвам Чистача

# 222
  • София
  • Мнения: 5 247
Моля препоръчайте ми шивачка- имам две рокли за корекция, а моята шивачка е в отпуск чак до 3 септември и не ми се чака.  А тази, която си зная е в Люлин 8 до Технополис.

# 223
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 856
Ползвала съм услугите на една дама в Силвър център, доволна бях.

# 224
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 026
Аз съм в Люлин 4,  в съседния блок има шивашко ателие,  но не знам номера на блока Joy
 Жената е много мила,  и ми уйдисва на акъла. Утре ще пиша точно в кой блок е. Ориентировъчно,  висок блок,  срещу Медея-та и Еконт,  от другата страна на булеварда.

Общи условия

Активация на акаунт