Добре дошли в Люлин! Тема 31

  • 66 594
  • 748
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 779
Коя и къде е тази школа и колко ецената на час? Сам ли ходи (не е в група)?
2ра част, в блока зад Вилаз.
15лв е за астрономичен час. Сам беше, т.е. не група. Предполагам от началото на уч. година да се сформират групи.

Калипсо? Отвориха го в началото на лятото и се чудех дали някой има отзиви. Като натрупате впечатления ще сподеиш ли?

# 271
  • София
  • Мнения: 39 770
Ще споделя.
Набелязала съм и курсове по БЕЛ и математика. Те евентуално ще бъдат съботно неделни. Ще се знае след 15ти най-вероятно.

# 272
  • 1st floor
  • Мнения: 9 112
За английски език горещо препоръчвам читалище Константин Величков в трети м.р. зад високите блокове. Невероятни учителки! Heart Eyes

# 273
  • София
  • Мнения: 1 173
Синът ми сега ще започне английски в Читалището в трети м.р. Г-жа Георгиева ще се заеме с него да наваксва, защото ще е в четвърти клас, но т.к. досега не е учил изобщо английски, да започне с третокласниците направо. Много усилия ще са необходими от негова страна.  Praynig Много е мила и загрижена - това мога да кажа само.

# 274
  • Мнения: 35
Препоръчвам учебен център Гринуич. Намира се зад Била. Дъщеря ми ходеше с желание.

# 275
  • 1st floor
  • Мнения: 9 112
Синът ми сега ще започне английски в Читалището в трети м.р. Г-жа Георгиева ще се заеме с него да наваксва, защото ще е в четвърти клас, но т.к. досега не е учил изобщо английски, да започне с третокласниците направо. Много усилия ще са необходими от негова страна.  Praynig Много е мила и загрижена - това мога да кажа само.
Във възможно най-добрите ръце сте! Ади е страхотна! Simple Smile Учила е и двете ми деца!

# 276
  • Мнения: 779
Препоръчвам учебен център Гринуич. Намира се зад Била. Дъщеря ми ходеше с желание.
Наскоро чух и от други места добри отзиви за този център. Освен желанието ме интересува обаче и какво реално са научили. Ти как измерваш прогреса и - при прекратяването на уроците какво беше научила (измерено не в нива, а в реални знания - четене писане и говорене). От кой до кой клас е ходила?

# 277
  • Мнения: X
Аз съм чувала много добри отзиви за английският език в читалище "К. Величков", едно комшийско детенце ходи там.

# 278
  • Мнения: 35
Започна да чете и пише на английски. Ходи само една година, защото следващата започна училище, където също щеше да учи английски език.

# 279
  • Мнения: 779
Започна да чете и пише на английски. Ходи само една година, защото следващата започна училище, където също щеше да учи английски език.
В кой клас е било това?

# 280
  • Мнения: 35
Тя беше предучилищна, но децата в групата бяха първи клас.

# 281
  • София
  • Мнения: 483
Моето дете учи английски в езиков център Астра в Силвър център. Харесва и там и ходи с желание.

# 282
  • Мнения: 577
Мами, колко пъти в седмицата са занятията в читалището и на каква цена?
Този център Гринуич и на мен ми го похвали една позната.

# 283
  • Мнения: 133
Софийската баница от пазара\спирката на тролеите посока центъра дали се е преместила или я няма вече?

# 284
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 023
Софийската баница от пазара\спирката на тролеите посока центъра дали се е преместила или я няма вече?

 Преместиха се малко по-навътре, до "От игла до конец" , покрай Аладин и дюнерите вдясно, и след това направо.

Общи условия

Активация на акаунт