Добре дошли в Люлин! Тема 31

  • 66 949
  • 748
  •   1
Отговори
# 450
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 866
Абе ние една новичка в 3ти ходим от доста време и си е цяла и здрава - обелки от семки и някой друг фас.
Пейките ни пред блока - също. Ама сме с денонощен портиер, та може би за това.

# 451
  • Мнения: 439
Момичета да попитам за ДГ Люляче в Люлин 1 как са градинските групи? А отношението към децата? Грижат ли се добре за тях? Имат ли занимания?
Благодаря Heart

# 452
  • софия
  • Мнения: 2 463
счупих голямото огледало в коридора, давайте стъклари в квартала

# 453
  • Мнения: 472
счупих голямото огледало в коридора, давайте стъклари в квартала

За квартала незнам, но наблизо има на Симеон, добра цена и бързо ни направиха една поръчка.

# 454
  • София
  • Мнения: 14 783
счупих голямото огледало в коридора, давайте стъклари в квартала

Стъклар има на гърба на сладкарница Неделя, откъм общината.

# 455
  • София
  • Мнения: 3 715
Бъни, след стъкларя, ходи запали една свещ, хвърляй сол през рамо, плюй в пазва, скочи пет пъти на място...Simple Smile Някакви случки ти се случват, дано скоро счупиш къръка! Simple Smile

# 456
  • Мнения: X
И като скачаш - мисли за комшиите под теб 😅😁.. Като ходиш за огледало - попитай дали имат като от Снежанка и седемте Жужета, че ми трябва спешно! 😉😅

# 457
  • софия
  • Мнения: 2 463
30 години ме гони каръка , днес счупих огледалото и спечелих 2 пъти от тотото.....тъкмо да си платя новото Simple Smile

# 458
  • Мнения: X
Аз ако счупя всички вкъщи.. Дали пък няма да върже и при мен 😰😁

# 459
  • Мнения: 781
Художествена гимнастика в Люлин само в клуб Нео ли има? Търся, търся, друго не намирам.

# 460
  • Мнения: 653
За балет за деца знам, ама за художествена...

# 461
  • Мнения: X
Проверете в Сиконко. Там имаше школа по художествена гимнастика.

# 462
  • София
  • Мнения: 1 040
Здравейте,търся си детенце за почасово гледане или вземане от детски заведения.Акушерка съм.Пишете на лични.

# 463
  • Мнения: 781
Проверете в Сиконко. Там имаше школа по художествена гимнастика.

Няма там, проверих вече.

# 464
  • Мнения: 51
Моля да ми препоръчате гинеколог за следене на бременност в Люлин, който да работи по здравна каса .( от името на една приятелка питам) Имате ли мнения  за  Венелин Иванов ? Благодаря много.

Общи условия

Активация на акаунт