Добре дошли в Люлин! Тема 31

  • 66 764
  • 748
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 5 423
Ходих при Венелин Иванов на преглед веднъж, много мил. Друго не мога да кажа.

# 466
  • Мнения: 2 461
Моля да ми препоръчате гинеколог за следене на бременност в Люлин, който да работи по здравна каса .( от името на една приятелка питам) Имате ли мнения  за  Венелин Иванов ? Благодаря много.
https://superdoc.bg/lekar/d-r-milka-yonkova-1805
Препоръчвам др Йонкова. Има много доволни мами Sign Exclamation

# 467
  • Sofia
  • Мнения: 268
Моля да ми препоръчате гинеколог за следене на бременност в Люлин, който да работи по здравна каса .( от името на една приятелка питам) Имате ли мнения  за  Венелин Иванов ? Благодаря много.
Ако става дума за д-т Венелин Иванов, който преглежда в ЛюлинМед, била съм веднъж при него. Хареса ми отношението и това, че доста подробно ми обясни всичко. Но ми предписа стандартно лечение, което не беше съобразено с моя случай.
Утре съм на преглед при д-р Филипа Кръстева в Софиямед. После ще пиша коментар с отзиви.

# 468
  • София
  • Мнения: 5 738
Бих препоръчала др, Димитров от "Люлин Мед"в Люлин 6 . Много е мил, обяснява подробно. Работи с направление и може да се резервира час през superdoc. Преглежда също и на ул. Удово, както и в болница "София Мед".на 4 км.
Посещавам го вече, 10 години и съм изключително доволна.

# 469
  • Мнения: 1 725
Здравейте, има ли тук родители на малки деца, ходещи на плуване в 56соу. Мисля да запиша малкият, на 4години е. Интересува ме, как точно се случват нещата. Видях, че родителите не могат да присъстват(което е ОК за мен) ,но се чудя как става преобличането. Казаха ми ,,в общите части има диван и пейки-там,,. И се чудя сега, кое са общи части, съблекалнята или друго? На 4 години няма как сам да се подсуши, облече и да дойде при мен, а ако извън съблекалните се случват нещата е малко странно.

# 470
  • София
  • Мнения: 5 292
Стълбите продължават надолу още малко след вратата на самия басейн и има коридор към двете съблекални, мъжка и женска. В този коридор са въпросните диван и пейка, където съм виждала родители да помагат на по-малки деца с подготовката и преобличането. Ако сте еднополови с детето, сигурно не е драма просто да влезете и в съответната съблекалня. Достъпът до съблекалните е ок за родители, т.к. се приемат и по-малки деца. Има и сешоари.
Най-добре е да идете на място и да влезете да разгледате, не съм чула да са отказали на някого, напротив, винаги са много любезни и реагират добре на обратна връзка.

# 471
  • София
  • Мнения: 5 247
С риск че досаждам  и тази година споделям колко ми е мъчно, че в Люлин зимно време е пушек от комини и едва се издържа особено вечер.

# 472
  • Мнения: X
С риск че досаждам  и тази година споделям колко ми е мъчно, че в Люлин зимно време е пушек от комини и едва се издържа особено вечер.
С мм вчера спорихме дали е мъгла или пушек.. Е явно е бил прав 😁..

# 473
  • софия
  • Мнения: 2 463
Да препоръчате сервиз за смяна на адаптер на лаптоп?

# 474
  • София
  • Мнения: 39 812
Да препоръчате сервиз за смяна на адаптер на лаптоп?
Има един нов в блока до детската градина (Великденче), 2ра част. Не съм им използвала услугите. Имам два таблета за ремонт.
ММ каза "да пита във ФБ групата на Люлин".

# 475
  • софия
  • Мнения: 2 463
абре утре ще се спусна направо и ще пробвам, все някъде ще продават подходящ

# 476
  • 1st floor
  • Мнения: 9 123
Има ли вече Pepco в мола? Последно видях, че е зареден, но стоеше затворен. Работи ли вече?

# 477
  • Мнения: 35
Работи вече Pepco.

# 478
  • Мнения: X
Аз миналата седмица ходих в мола и работеше...

# 479
  • София
  • Мнения: 5 738
Странно Simple Smile Благодаря за инфото!

Общи условия

Активация на акаунт