Добре дошли в Люлин! Тема 31

  • 66 641
  • 748
  •   1
Отговори
# 480
  • София
  • Мнения: 5 247
Там нали имаше Била? Пепко на нейно място ли е?

# 481
  • 1st floor
  • Мнения: 9 117
Срещу нея точно. И аз бях до преди малко в Мола.

# 482
  • Мнения: 3 732
Имате ли мнение за специалистите в МЦ Орион? Кои са добри и кой за нищо не стават?

# 483
  • Мнения: 472
Имате ли мнение за специалистите в МЦ Орион? Кои са добри и кой за нищо не стават?
Има ли някой по конкретно да те интересува?

# 484
  • Мнения: 3 732
Ендокринолог, гинеколог, очен, невролог.

# 485
  • 1st floor
  • Мнения: 9 117
Очен препоръчвам доктор Маринов в блока до поликлиниката във втори м.р. От години ходим само при него! Работи със ЗК.
Гинеколог вече не смея да препоръчам. Доволна съм от една, но явно само с мен се отнася добре. На всички, на които я препоръчах, е правила някакви сцени и ги е претупвала. Последната беше дъщеря ми....та май и аз ще я сменям. Sad

# 486
  • София
  • Мнения: 5 729
Гинеколог мога да препоръчам в Люлин мед, др. Димитров. Работи по здравна каса и може да си запишете час през superdoc. Приема и на ул. Удово, като работи и в София мед. Много внимателен е и обяснява всичко подробно. Следя се при него вече 12 г. 2 бременности и 3 деца Simple Smile имам и операция която ми е правил той в София Мед.

# 487
  • Мнения: 472
при генеколожката съм годила преди години, ако е профилактично може, за да пусне изследвания. Аз когато имах проблем не беше адекватно лечението. Ходя при Константин Маленов, далече е, частен е, но с две ръце го препоръчвам.
За очен в очна клиника ДЕН, съм доволна, там работят със здравна каса.
За другите двама не мога да помогна

# 488
  • София
  • Мнения: 2
Гинеколог мога да препоръчам в Люлин мед, др. Димитров. Работи по здравна каса и може да си запишете час през superdoc. Приема и на ул. Удово, като работи и в София мед. Много внимателен е и обяснява всичко подробно. Следя се при него вече 12 г. 2 бременности и 3 деца Simple Smile имам и операция която ми е правил той в София Мед.
 
И аз препоръчвам др.Димитров като специалист,ходя при него повече от 15 години,въпреки че има доста промени през годините. В началото прегледите бяха по около 30-40 минути,изслушваше внимателно всичко,интересуваше се от всичко свързано с проблема. Сега часовете се записват по 15 минути (понякога дори са по 10), по бързата процедура,не е със същия интерес към проблема на пациентите (не е само мое мнение, а и на други мои познати, които го посещават- една позната беше сравнила ходенето си при него като минаване през банкомат) ,но въпреки това му имам доверие като специалист и смятам,че е добър лекар. На мен лично ми липсва неговата по-ранна версия Simple Smile . Вече от години не работи по здравна каса, само платен прием.

# 489
  • София
  • Мнения: 5 729
Аз ходя с направление при него Simple Smile не е спирал да работи по зк!

# 490
  • София
  • Мнения: 2
Аз ходя с направление при него Simple Smile не е спирал да работи по зк!
Звъннах в Люлин мед, за да проверя - да, работи пак по каса-не знам от кога! Учудих се, защото наистина беше спрял прегледите с направления преди време и аз от тогава си ходех само на платен прием. Благодаря за информацията!

# 491
  • София
  • Мнения: 5 729
Искам да ви попитам дали някой от вас има клубна карта на Teleshop, и ако да би ли ми я услужил?

# 492
  • София
  • Мнения: 34
Здравейте. Знаете ли фотостудио за коледна фотосесия в Люлин 3 или 2?Мерси.

# 493
  • Мнения: 118
Здравейте. Знаете ли фотостудио за коледна фотосесия в Люлин 3 или 2?Мерси.
Силвия Гидионова в 3-та част. https://www.facebook.com/SilviaGidionovaPhotography/

# 494
  • софия
  • Мнения: 2 463
има студио на кооперативния, точно до скарата. И едно друго на Захари Стоянов малко преди Лили

Общи условия

Активация на акаунт