Прахосмукачка робот. Прочети преди да питаш! - 16-та тема

  • 81 247
  • 736
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 5 262
колкото повече подобни мнения, толкова повече потвърждавате казаното. не сме толкова тъпи да не приемем реклама, но не сме и толквоа тъпи да ни казват на черното бяло и да не ни стане неприятно от това.
според мен до сега да сме забравили цялата работа ако не са последните няколко включвания .
може да си отбележите , че моите всичките са на иробот и ми е все тая за другите роботи, но ми става неприятно от подобни вкл.

# 586
  • Мнения: 787
Аз съм с XIAOMI ROBOROCK S50- еми страхотен е! Незаменим помощник. Горещо препоръчвам.

# 587
  • Мнения: 1 114
ами на брава трябва да и се държат колелцата чисти за да не оставя следи и да и се пере парцала. иначе бърше. но то е ясно ., че преди това трябва да е добре изпрахосмучено. иначе трупа боклук.
Да, идеята ми е първо да се изпрахосмучва с едната, и после другата или същата /ако има моп/ да мине да забърше. Бравата оказва ли натиск, или е само от нейната собствена тежест?
Може ли течността да е вода + малко препарат?

А относно прахосмучещия робот притеснението ми е, че съм с много дълга коса и падат косми от по 50-60 см., дали ще са в състояние да я блокират?

# 588
  • Мнения: 87
Аз съм с XIAOMI първа генерация и съм много доволна, не зная как съм живяла без него преди. Благодаря на всички които пишат в темата, защото от нея научих много неща, които ме интересуваха.

# 589
  • Мнения: 5 262
Има два модела брава . аз имам по-простия . не прави тежест, само влажни парцала. Салгам малко препарат и до сега не виждам проблеми. само ако му са мръсни колелцата оставя следи след себе си.
Другия модел има сухо, влажно и с впръскване.

# 590
  • Мнения: 10
Аз ползвам вече повече от месец xiaomi S50 и съм изключително доволна. Надмина всичките ми очаквания. Това е най-добрата ми покупка последно време. Вече неискам да се разделям с роботчето. 😁
Аз също искам да благодаря на всички които пишат тук по темата. Благодарение на информацията главно от тук, аз направих своя избор и се радвам на чист дом без усилия от моя страна! Единственият ми ангажимент към роботчето е да осигуря достъп до стаите, пространство и да почиствам контейнерчето с филтъра и четката. Останалото го забърсвам с мокра кърпичка при нужда. Всичко става много бързо.
Избрах този модел и не съжалявам че избрах него, пред по-скъпи други модели на които според мен им плащаш марката. Xiaomi S50 има и предимства пред тях. Само разгледайте характеристиките за сравнение и ще видите.
Успех на всички при избора! 👍

# 591
  • Мнения: 218
Здравейте, и аз прочетох темата, тъй като си избирам първото роботче. Виждам, че всеки си е доволен от модела. На мен не ми се иска да давам висока сума, та си мислех за нещо около 600лв.. Апартамента ми е мезонет, навсякъде сме с ламинат и теракот и мн държа да има и моп. Ксиомито втората генерация виждам че вс мн го препоръчат, а за по ниска сума намерих виоми VXRS01, който има мн хубави ревюта...
Някой може ли за сподели мнение или опит. Благодаря ви предварително

# 592
  • Мнения: 5 262
аз тук да похваля моя хобот, който мие плочките в банята с препарат без да се замисли. както му се полага по инструкция. хохохо .много съм доволна.

# 593
  • Мнения: 16 871
С първа генерация xiaomi съм и брава 390Т. Доволна съм и от двата, писала съм многократно в немите назад.

Голяма помощ са ми!

# 594
  • Мнения: X
Здравейте, тези които сте с Xiaomi, откъде ги купихте? Не искам да поръчвам от интернет, а в бг магазините освен Техмарт, където в момента е изчерпан моят модел, другаде не намирам. Харесала съм си roborock s50, ако е от значение.

# 595
  • Мнения: 16 871
Като напишеш в гугъл и ти излизат всички магазини в Бг, избираш според условията, които предлагат.

# 596
  • Мнения: X
Пиша, но ми излизат много съмнителни сайтове, по-добре да си я поръчам от чужбина. Надявах се някой да каже, че я е взел от Технополис/Техномаркет, но там явно не ги предлагат. Жалко Sad

# 597
  • Мнения: 431
Моята я купих от Брос. Ето линк:
https://brosbg.com/xiaomi-mi-robot-2-vacuum-cleaner-2-mijia-robo … ock-product-13451
От 1 г. и 3 месеца я ползвам, много съм доволна. Но не съм имала проблеми и не съм наясно как на практика стои въпросът с евентуален ремонт.
Сега цената е по-ниска, аз я купих за почти 1000 лв.

# 598
  • Мнения: 3 902
В Ситител също има xiomi-та. Ние сме с единичката от там. Сега ще взимам пак - за подарък. Имали сме проблемк с други устрпйства купени от тях. Сервизираха се без проблем.

# 599
  • Мнения: 687
Моята я купих от Брос. Ето линк:
https://brosbg.com/xiaomi-mi-robot-2-vacuum-cleaner-2-mijia-robo … ock-product-13451
От 1 г. и 3 месеца я ползвам, много съм доволна. Но не съм имала проблеми и не съм наясно как на практика стои въпросът с евентуален ремонт.
Сега цената е по-ниска, аз я купих за почти 1000 лв.
Пожелавам ви да нямате проблеми и за в бъдеще. Аз съм със същия модел, поръчан от чужд сайт и също съм доволна и не съм имала проблеми.

Специално brosbg обаче имат много лоши отзиви за сервизирането на страницата си във фейсбук. Аз имам неприятен опит с тях, опитвайки да закупя нещо от тяхната страница, при което първо ми казаха, че е изчерпано и ще получат скоро нова доставка, обещавайки, че ще е на цената, на която е поръчано. След като ме мотаха 10 дни, ми казаха, че са получили нова доставка и ще ми доставят поръчката, но на цена почти 100лв по-висока. Напомних им, че са обещали да е на предишната цена, след което ми направиха "отстъпка" от 20лв и ми обясниха, че съм неблагодарна, защото другите им клиенти се били съгласили на завишената цена. За мен това е некоректно поведение и не бих препоръчала фирмата.

Общи условия

Активация на акаунт