Електронни четци - тема 22

  • 48 555
  • 756
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 6 148
Нов ъпдейт за Киндълите 5.11.1 има с минимални промени, предимно добавени езици и клавиатури.

# 586
  • София
  • Мнения: 44 084
Може ли линк... потърсих, никъде го няма, според мен нещо се бъркате с моделите.
За олх не знам, за магазини питам, но и в олх ме съмнява да има.
По принцип старият оейзис винаги е бил в доста ограничени количства и преди официално да пуснат новия, месеци наред нямаше наличности... та не знам колко останали има по мрежата, даже като пуснаха новото недоразумение се чудех дали да не си взема още един от старите, така и невидях и тогава да се продава нов някъде, еле пък сега 2-3 години по-късно.
Да . Има го в Amazon
https://www.amazon.com/Amazon-Kindle-Oasis-eReader-with-Leather- … p/B00REQL3AE?th=1
Мерси, полезно донякъде... т.е. има проблеми с доставката до бг , но все пак явно някъде се намира, ако има кой да ти го донесе

Все пак ще почакам за линкове от нашенските магазини, нали навсякъде каза, че го има.

# 587
  • София
  • Мнения: 792
Здравейте. Сравнително нов ползвател на Киндъл съм. Имам Paperwhite 2018. Искам да попитам, могат ли да се свалят директно книги на четеца и как точно става?

# 588
  • София
  • Мнения: 5 828
Нов ъпдейт за Киндълите 5.11.1 има с минимални промени, предимно добавени езици и клавиатури.

Има ли най-после българска клавиатура?

# 589
  • Мнения: 6 148
Има ли най-после българска клавиатура?
Цъ.
- translation support for Afrikaans, Catalan, Icelandic, Swedish and Welsh
- new keyboard languages (same set of languages)

# 590
  • София
  • Мнения: 5 828
Ееее, откога я чакам.
Искам да си кръщавам папките на бг, а сега трябва да минавам през амазона да ги оправям.
А и не можеш да търсиш с търсачката...

# 591
  • Мнения: 6 148
Ееее, откога я чакам.
Искам да си кръщавам папките на бг, а сега трябва да минавам през амазона да ги оправям.
А и не можеш да търсиш с търсачката...
Пусни си руска клавиатура, върши същата работа.
За ъпдейта също четох, че след края на книгата автоматично става "прочетена" и можело да се сортира по прочетени-непрочетени, но това последното не го виждам никъде.

# 592
  • Мнения: 947
И аз ползвам руска клавиатура, върши чудесна работа.
Моят Киндъл си стои упорито на 5.10.3 и не иска да се ъпдейтва.. Как мога да го направя без компютър?

# 593
  • Мнения: 6 148
Ако имаш зарядно под ръка, включи го с пуснат нет.

# 594
  • Мнения: 947
Ако имаш зарядно под ръка, включи го с пуснат нет.
Не става. Още на предният ъпдейт пробвах така, включително и в момента е на зарядното. Не и не.

# 595
  • Мнения: 37
Може ли линк... потърсих, никъде го няма, според мен нещо се бъркате с моделите.
За олх не знам, за магазини питам, но и в олх ме съмнява да има.
По принцип старият оейзис винаги е бил в доста ограничени количства и преди официално да пуснат новия, месеци наред нямаше наличности... та не знам колко останали има по мрежата, даже като пуснаха новото недоразумение се чудех дали да не си взема още един от старите, така и невидях и тогава да се продава нов някъде, еле пък сега 2-3 години по-късно.
Да . Има го в Amazon
https://www.amazon.com/Amazon-Kindle-Oasis-eReader-with-Leather- … p/B00REQL3AE?th=1
Мерси, полезно донякъде... т.е. има проблеми с доставката до бг , но все пак явно някъде се намира, ако има кой да ти го донесе

Все пак ще почакам за линкове от нашенските магазини, нали навсякъде каза, че го има.
В предишните коментари видях за някаква посредническа фирма, германска или английска, която срещу 5-10 лева такса ти го поръчва и доставя до БГ за седмица-2 макс. Линк-ове няма да търся , видях го в технополис. Не е обявен в страницата на магазина -но се продава. Посетете магазините. Мога и да го снимам- често ходя там Simple Smile

# 596
  • Мнения: 204
Здравейте.
https://www.technopolis.bg/bg/Ebook-readers/Ebook-reader-POCKETB … 29-WHITE/p/517727
Спрях се на този модел, но го гледам само на картинка и характеристики. Да ми дадете съвет какво да си купя? Ще се ориентирам към технополис - имат избор.

# 597
  • Edinburgh-UK
  • Мнения: 685
Здравейте. Сравнително нов ползвател на Киндъл съм. Имам Paperwhite 2018. Искам да попитам, могат ли да се свалят директно книги на четеца и как точно става?
Мисля че на първа страница на темичката е подробно обяснено как да качиш книга на четеца. Погледни там,ще ти трябва програма calibre и после качваш книгата и даваш send to device .Много е лесно и бързо

# 598
  • Мнения: 1 153
Защо не видите този https://www.youtube.com/watch?v=FrVIJSBwxR8&t=580s? Има го в Технополис, изглежда ми супер и е по-евтин от покетбука.

# 599
  • Мнения: 204
Имам и друг въпрос, с четец, който има интернет, може ли да се свалят безплатни книги от читанка и от замунда? Или от устройството могат само да се купуват книгите?
Наистина се извинявавам за въпроса, но съм толкова нова в това... До сега само на хартия купувах книгите, но мястото ми е просто кът и вече няма къде да ги складирам. Благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт