КГБ = Клуб на Готините Баби - 192.

  • 38 691
  • 573
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 250
Привет девойки🍀
Айша имаш и от мен силно стиснати палци🤞🤞🤞
Янче, ако ме беше чела, щеше да ми видиш коментара за Аспаруховските певци😀
Яжка, има ли вече нова дата?
Чакам си реда за последната физиотерапия, та да се обадя докато ми дойде часа. Пристигнах с 1/2 час по рано, че в нашия тих квартал автобуса минава веднъж на 20-30 минути, та да не пропусна. Още не съм се опитвала да карам, но и и проблем е с паркирането та по добре на обществен транспорт. Иначе навън е жега, с летни дрехи съм.
Но иначе от снощи съм с юрган и само един отворен прозорец и ми е добре.
Хубав ден на всички, дойде ми реда😀

# 91
# 92
  • Мнения: 18 734
Кари ,успешна физиотерапия ,за малко да напиша  реабилитация, завид за климата ,да ви беше и  небето за завиждане ,да идвам.
Яне , не чакай от мен  музика да гледам, но и може да са видели и другите и да не коментират.
Стискам палци на Айша и Яжка и на всеки в нужда ,то какво да правя в снега ,освен да рина.
Ще правя мързелив уелингтън ,има  в нета рецепти бол, но по принцип е руло стефани в тесто,лесно и удобно ,и с картофи  без яйца към плънката.
Друго за сега няма ,приемете моите далечни поздрави и прегръдки ,май така стандартно завършваха писмата някога до непознати и познати дургарчета ,да си припомня рекох.Ще пиша повечко вече ,зима, кво да праиш...

# 93
  • Мнения: 5 490
Добро утро! Ставам тази сутрин и какво да видя:



# 94
  • Мнения: 109
Еххх сняг!!! Къде го?
Тук дъжд, дъжд, дъжд....и вятър за разкош   #Cussing out
От вчера следобед като е заваляло, и не спира. Прогизнахме вече  Mr. Green

Янче, тенкю за кафето, аз още си допивам моето  Simple Smile
За клипчето - трябваше ли да се коментира след като се гледа  Wink

Яжка и Айша, мислено съм с вас  Praynig

Кари  Hug да си много добре след последната процедура и никакви падания повече, казах  Hug

# 95
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 320
 
 Кари, четох те, но ти си редактирала след час и тогава не съм го видяла! Извинявай!
Доби, не че трябваше да се коментира, но нали са нашите хОра...Понеже с кеф ги изслушах ги предложих и на вас!
Яжка има ли новини?
Аз днес ходих на репетиция, после в банката да ми разблокират картата, по магазини и преди малко се прибрах. Ама студ и вятър - нямам думи! И вятърът навял по тротоарите, та трудно се придвижих до дома. Ама зима си е - прилича му!

# 96
  • в сърцата на любимите ми хора
  • Мнения: 916
Привет, момичета Simple Smile Първо да честитя изминалите празници на Гъбка - да си жива и здрава!!! и на Фло- в здраве и разбирателство още дълги години да сте си опора.
Видях, че списъкът вече е готов и вече мога да разпращам адресите. Да има време за избор и изпращане.
Стиснати палци за Яжка и Аиша. Дано всичко е наред.
И при мен е бяла приказка, сутринта едва успях да се почистя и за малко да закъснея за внучо. Справих се и този път, но какво ли ще е като падне по-голям сняг? Вече започва да се топи...
Яне, и аз ги изслушах. Наше лошо нЕма.
Оставям ви, чакат ме куп задачки.

# 97
  • Мнения: 5 367
Добро утро!
Айша, не знам защо, но ти стискам палци!
Здравке, наистина сложни роднински връзки в семейството на Пламен. Не им е скучно.
Яне, аз още нощес гледах клипа, но не коментирах по нощите. Интересно ми беше да видя Дидимити. Танита съм я виждала и преди на снимки и я познавам визуално. Иначе хорът си пее екстра.
Фло, приятно празнуване довечера! Нали отложихте за днес, та пак ти пожелавам хубав празник.
Делта, прекрасна зимна картина!
Доби, при нас също е дъжд.  Леко застудява и може би довечера ще има и сняг.
Мамси, получих другарчето! Имам питане на лични.
Кари, успех с рехабилитацията!
Боряна, това ястие не вярвам да е просто, щом е в тесто. Сигурно трябва майсторлък.
Моята манджа днес е  измишльотина.-
Скрит текст:
3  големи глави  кромид, 3 тънки стръка праз, 300 грама гъби, 1 голяма чушка. 1  морков -всичко нарязано на дребно. Запържват се в олио до полуомекване. Слагам червен пипер и сол. Доливам вода , добавям няколко долни бутчета, зърна чер пипер и дафинов лист. Ври до сваряване на месото и зеленчука. Добавям домат и магданоз. Става хубава яхния. Може да се добави и чашка ориз. Аз няма да слагам сега, защото утре ще пълня чушки.

Хубав ден на всички!

Последна редакция: ср, 28 ное 2018, 21:17 от K.A.G.

# 98
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 320
 Мамси, видях си другарчето! А с Тони как се разбрахте?
Грети и аз ги правя такива измишльотини! Ама със свинско, че Анжи не долюбва пилешкото.

# 99
  • Мнения: 641
Привет, момичета!
При нас засега е само дъжд .Кари, блазе ви за топлото време.
Айша, стискам палци- да сте живи и здрави всички.Вашето племе е направило- реалистичен сериал.
Яжка, прегръдки от мен.
Янче, пуснах си песента на Танитка, хареса ми.Посмях се и на вицовете.
Днес ще готвя грах и панирани пилешки дробчета.Киселото зеле почти е станало и трябва да му сложа хрян и синап, че бидона ми е на южна остъклена тераса. На село си имам хрян, обаче докато се мотках из магазина се досетих за хрян. Видях го,сложен в една касета с пащърнак, чета 2.99лв.,взех три коренчета по 100гр. и не мога да намеря на теглилката картинката му.Отивам на касата и разбирам, че цената е за едното, та взех само едно.
 

# 100
  • в сърцата на любимите ми хора
  • Мнения: 916
Яне, ще й пусна адреса във фейсбук/месинджър, така се разбрахме.

Последна редакция: ср, 28 ное 2018, 13:47 от мамси

# 101
  • в сърцата на любимите ми хора
  • Мнения: 916
K.A.G., отговорих на питането. Коригирах нещата Simple Smile

# 102
  • Мнения: 1 563
Добър вечер мили дружки!

Най-напред да честитя на имащите повод от вчера.
Гъбче ,честит рожден ден! Пожелавам ти здраве ,много щастие ,много радости и обич да получаваш!


Фло,честита ви годишнина!Пожелавам ви да сте здрави ,щастливи ,все така да сте си ръка за ръка ,рамо до рамо!


Айша и Яжка , имате моята  позитивна подкрепа !

Мамси и аз си видях другарчето ! Благодаря ти! ♥

Сега гледах  Аспаруховски бриз ! Много ми харесаха и Дидимити ,съпруга й, Танита и песента!

Понеделник и вторник бях в София. В понеделник вечерта бях на премиера на биографичен филм  за Соня Йончева. Преживяхме невероятно емоционално събитие! Филмът е изключително професионален, но най-ценното според мен, е един документиран отрязък от  живота, който ще остане за поколенията с невероятния път на Соня, с огромния й талант, но и с тази разтърсваща искреност и истинност за житейския път на семейството й
Соня е извървяла много дълъг път до върха ,на който заслужено стои  днес,!Просто трябва да се извърви трудния път!
Вчера -вторник ,свърших малко работа на сина , пооправих ,поизгладих и следобеда си потеглихме . Прибрахме се по тъмното ,времето беше отвратително .
Днес ходихме до село да спрем водата. От ЕВН се обадиха ,че искат да сменят електромера ,та и те дойдоха. Зазимихме къщата и сега вече от време на време ще отскачаме.

Здравче,моите съболезнования за твоята леля!
Съжалявам ,че не можахме да се видим в Пловдив. Нямам ти телефона и не успях да ти се обадя. Нали ви бях писала ,че много телефонни номера ми бяха изчезнали и сега си възстановявам един по един.

Мариянка и на теб да поднеса съболезнованията за девер ти! Лека му пръст!

Сега ви пожелавам спокойна вечер!
Филма ми започна !
Прегръдки и целувки!



# 103
  • София
  • Мнения: 16 158
Добър вечер от заледена София.
Луси, филма за С.Йончева ще го дават ли по тв или кината?
Пиши, ако разбереш нещо.
Кари, днес май прочетох 1 тъжно-весело стихотворение от тебе. А после изчезна и се замислих да не съм сънувала. Ама в работно време ....
КАГ, манджата звучи добре. Даже е и по прословутата нисковъглехидратна диета. Само че те готвят или с мас, или с масло. Аз и двете мазнини не мога да ги ям - лошо ми е на стомаха от тях.
Благодаря за добрата подкрепа днес. Моля и утре да не ни забравяте, че нещата продължават.
Като се видим ще обясня. А на отсъстващите ще драсна по 1 ЛС за какво е било.

# 104
  • София
  • Мнения: 1 751
    Момичета,благодаря ви за положителните мисли ! Оказах се добра пророчица-отложихме операцията.Болницата няма вече лимит и до края на годината ще правят само спешни операции.Нямали и персонал-заради ниски заплати.Ако съм настоятелна,да се обадя след 20 януари.Но по-добре било да е през пролетта.В частна клиника може още веднага,но сумата е двойна.Чудих се,чудих се...и след консултация с щерката май ще отложа.Ама се чудя-за януари-февруари ли или за април-май.Това е.

Общи условия

Активация на акаунт