Модни консултации 36

  • 57 281
  • 757
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 38 499
Мен нещо ме съмнява кройката дали ще е удобна. Иначе ми харесва.

# 226
  • Мнения: 5 330
Роклята ми харесва, пробвай я, пък ако не се харесаш, предполагам че може да я върнеш.

# 227
  • Мнения: 2 502
Моля някой да ми помогне като ми каже къде мога да намеря от тези плътните чорапи с дантела по края, които се носят малко над ботата или обувката.
Нещо такова, може и доста по-дълги -

# 228
  • Мнения: 1 782
Моля някой да ми помогне като ми каже къде мога да намеря от тези плътните чорапи с дантела по края
В Calzedonia съм виждала с панделни, дантелки и какво ли още не. Simple Smile

# 229
  • Мнения: 13 284
В едно магазинче на ул. Иван асен само за чорапи е съм виждала такива

# 230
# 231
  • Мнения: 2 502
Благодаря на Дара, Зари и Елен.

# 232
  • Бостън
  • Мнения: 13 499
Хмммм, роклята... ако имаш страхотни крака, които си ги харесваш и с кеф си ги показваш И малък бюст И тези кг, които спомена са съсредоточени основно в областта на талията = да! Иначе има шанс да се "самоуголемиш" с подобна кройка!

# 233
  • София
  • Мнения: 2 934
 С наднормено тегло съм далеч от идеалните крака Grinning Ще ми се малко да разчупя скучните дрехи с които се затрупах покрай килограмите. Носи ми се нещо "по така", по съвременно, по модерно.

# 234
  • Мнения: 1 612


Тази рокля за Нова Година в непретенциозен пъб става ли според вас?  И идеи за бижута към нея приемам.

# 235
  • Някъде там
  • Мнения: 4 820
С наднормено тегло съм далеч от идеалните крака Grinning Ще ми се малко да разчупя скучните дрехи с които се затрупах покрай килограмите. Носи ми се нещо "по така", по съвременно, по модерно.
На мен роклята ми хареса,но тези кройки дават допълнително обем и издуват в областта на корема и ханша.
Пробвала съм такава и като се видях не се хаесах.
И да опитам какво мислите за този тип гривнички?
Забелязвам,че много се носят и ми допадат но цените ми се виждат много завишени .

Последна редакция: ср, 12 дек 2018, 06:11 от Fluttershy

# 236
  • София
  • Мнения: 5 883
Е, плащаш за марката, която явно е актуална в момента..

# 237
  • Мнения: 1 024
Става роклята, според мен.
Носи на едни тънки, дълги, сребристи обеци. Или пък от тези със снопчетата, които да се заиграват с линията на самата рокля. С друго бижу не я виждам.
Подобни...
Скрит текст:





Гривничките на Пандора не ми харесват. Обичам разни неща по китките, но от друг вид и с друго внушение - кожени, плетени, шарени... сладки, спонтанни спомени и настроения...

# 238
  • Мнения: 1 612
Аз сe чудя за гривни някакви. Не обичам голи китки. Мисля си за нещо като кожа с камъчета, бляскаво, ама да не стане много бляскаво...
Или може би с черни стъкълца....

Последна редакция: ср, 12 дек 2018, 08:41 от Hermione Granger

# 239
  • София
  • Мнения: 19 249
Тази гривна на Пандора дори не е от най-скъпите, а като започнеш да купуваш и талисманчета... Както казва зълва ми - носиш една кола на китката си.
В Алиекспрес има доста хубави имитации на Пандора, сребро, с логото и т.н. Говоря за качествените реплики, не за тези от 2-3 долара.
Роклята е екстра. Ако съфорумката носи косата си пусната, дългите обици нямат този ефект. Аз също бих заложила на гривни

Последна редакция: ср, 12 дек 2018, 09:40 от Cuckoo

Общи условия

Активация на акаунт