"ДЪРЗОСТ И КРАСОТА"-тема 83: "Сагата продължава"

  • 31 640
  • 736
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 604
Здравейте Simple Smile
Приятно съм изненадана от наличието на тази тема Simple Smile
Въобще не очаквах, филма продължава ли да се снима и излъчва????????????
Гледах го за пръв път преди 18 години и гледах до преди няколко години, до където Кейти се омъжи за ....а де....онзи брадатия....голяма любов бяха и много им се радвах, съжалявам, че му забравих името. А после май Брук й го отне....но това вече съвсем смътно го помня.
Моля Ви дайте малко данни за след това ..... и въобще има ли го още филма по някоя бг тв ????
Благодаря предварително и още веднъж много ви се радвам
Здравей, Diamantt, oще се снима и се излъчва. С удоволствие ще запълним празнините, ама не днес. Simple Smile

# 286
  • Мнения: 906
Тейлър е страхотна! Grinning Баба Стефка най-накрая взе да се събужда у нея, както поначало трябваше да си бъде преди на Бел да му хрумне безумната идея да им разваля отношенията и да прави Брук наследница (което видяхме, че така или иначе не се получи).

Здравейте Simple Smile
Приятно съм изненадана от наличието на тази тема Simple Smile
Въобще не очаквах, филма продължава ли да се снима и излъчва????????????
Гледах го за пръв път преди 18 години и гледах до преди няколко години, до където Кейти се омъжи за ....а де....онзи брадатия....голяма любов бяха и много им се радвах, съжалявам, че му забравих името. А после май Брук й го отне....но това вече съвсем смътно го помня.
Моля Ви дайте малко данни за след това ..... и въобще има ли го още филма по някоя бг тв ????
Благодаря предварително и още веднъж много ви се радвам

Здравей и добре дошла! Сериала вече не го дават по някоя Бг телевизия, доколкото знам. Но в САЩ си върви с висок рейтинг, колкото и да е странно това за толкова затъпял сериал. Grinning В YouTube и Dailymotion качват епизодите. И аз като Елминдра съм готов да запълваме празнините, задавай въпроси и ще отговаряме като сме на линия. Simple Smile

Последна редакция: чт, 21 мар 2019, 10:13 от SG7

# 287
  • Мнения: 1 604
Лиам, Джъстин, Дона, Уайат и Сали си говорят за нищо съществено. Сали каза колко била впечатлена от Бил, всички са съгласни, че напоследък той се е променил към по-добро. Дона знае кой още мисли така – Кейти. Оттам взеха да се подхилкват за обяда, който са им организирали „случайно“, като се правят, че уж не са те. Най-самодоволна е Дона.
Кейти и Бил са заедно. Бил се чувства ужасно заради Карън и Дани, почти виновен, че има трима сина и внучка. Кейти го успокоява, той я оценява, благодарен е, че е до него. Задушевен разговор, който завърши с признанието на Кейти, че сега Бил й напомня за мъжа, в когото се е влюбила навремето. Според Бил тя е истинска Спенсър.
Томас се присъедини към Хоуп, когато Дъглас беше спечелил поредното раздаване. Продължиха заедно да се забавляват, Хоуп и Дъглас пяха песничката “Baby shark” и танцуваха. Томас не се присъедини към танца, защото се страхува от акули. Идилична семейна картинка.
За съжаление Тейлър не успя да ги види, защото още разговаря с Ридж.
Скривам следващото, защото е дълго и беше мъчително за гледане. Не е необходимо да си го причинявате. Grinning
Скрит текст:
Седят си Ридж и Тейлър и той й казва, че не схваща за какво говори тя. Тя го гледа втренчено и му говори бавно като на бавноразвиващ се: „Казвам, ти, че Дъглас е загубил майка си, а Хоуп е загубила детето си!“ (споменаване на факта № 1). Ридж: „Да, много е трагично, но...“. Тейлър вече съвсем изнервящо: „Опитвам се да ти помогна да разбереш, че когато бях в кухнята и ги видях, и Хоуп го успокояваше, и как  той реагираше на нея, и как тя реагираше на него, е като...“ (№ 2) Ридж и обяснява, че рабира, че я е грижа за Дъглас (да бе, точно това й е в главата) както и много други хора, включително Хоуп. А тя: „Нашият внук се нуждае от майка, а Хоуп се нуждае от дете.“ (№ 3).
След прекъсването, в което показваха другите, Тейлър: „Дъглас се нуждае от майка и Хоуп отчаяно се нуждае от дете. Не можеш да отречеш това!“ (№ n-1) Ридж не го отрича, ама и тя не можела да отрече, че Хоуп си има свой живот и е омъжена.  Тейлър; „Докога?“ Ридж не знае докога, ама те са си дали обети. Тейлър: ‚Лиам и Стефи си дадоха обети. И ако Бил не се беше намесил...“ Ридж: „Да, ама се намеси. И това промени всичко.“ Не било така, не се е променило всичко, каканиже Тейлър, още се обичат, имат семейство.“ (Ридж тръгна да се хваща за главата или да се кръсти.) Тейлър: „Наистина вярвам, че когато Стефи се върне от Париж, Лиам ще се върне при тях. Просто ти казвам какво  е желанието на Хоуп.“ Ридж отиде при камината, а тя му ходи по петите. Ридж: „Нима наистина си мислиш, че това е желанието на Хоуп? Тя го е казала, защото е разстроена. Как не можеш да разбереш това?“ Тейлър: „Е, тъй като тя така каза, може би съзнава, че част от това е правилно.“ Ридж (вече е наистина изнервен): „Не, Тейлър, ъъъ, ааа...“ И се хвана за главата. Онова обаче не се отказва, защо той не се застъпи като баща на Стефи. Ридж: „Какво точно очакваш да направя?“ Тейлър: „Тя толкова обича Лиам, той толкова я обича, защо не искаш да живеят заедно, поне се застъпи за тях. И Хоуп може да бъде до Дъглас, Дъглас може да бъде до Хоуп (№...1 000 000) ...“ Ридж: „Ахаа, и тогава Лиам и Стефи може да бъдат заедно, така ли?“ Тейлър: „Да. Те си принадлежат.“ После Тейлър пак заразказава какво е видяла в кухнята. „Това е едно малко момче, което току що е загубило майка си“. (№...все тая) На Ридж още малко ще му се пръсне мозъкът: „И след всичко, което си казахме, мислиш, че Хоуп и Томас трябва да са заедно?“ Тейлър му се блещи насреща, навряла се е в лицето на Ридж, който е притиснат до камината.
Ридж: „Погледни ме, Томас, Хоуп и Дъглас, трябва да забравиш за идеята.“ Тейлър: „Трябва чуеш какво ти казвам. Нашият малък внук тъкмо е загубил майка си (№...), това е съсипващо за едно дете. Томас, о, как Томас ще се справи да бъде самотен родител, това е твърде много...“ (Гласът й става все по-писклив.) Поеми си въздух, каза Ридж. И ще не, не ще я прегърна. Външната врата се отвори и ето я Брук. Аха да влезе и ги зърна.
Тейлър: „Какво се случи със семейството ни? Нищо не е същото, откакто те загубих. Никога не престанах да те обичам, Ридж.“
И се хвърли да го целува. Ридж я избута от себе си. Каза й, че трябва да забравят за разговора и за целувката.
И излезе от стаята. Брук влезе. Първо спокойно й благодари, че е помогнала на Ридж да организира събитието. И постепенно набра скорост. Как смее Тейлър да целува съпруга й и то в къщата й. Недопустимо, непростимо. Вече са го минали тоя път и няма пак да се връщат там. „Разбираш ли ме, Тейлър?“ (Ако не беше повишавала глас и беше останала спокойна, щеше да е по-ефектно.)  Sweat

Последна редакция: чт, 21 мар 2019, 17:09 от Elmindra

# 288
  • Мнения: 1 604
Тейлър е страхотна! Grinning
Скъса ми нервите, мисля, че не бих могла да изтърпя още една нейна пледоария. Laughing

# 289
  • Мнения: 1 604
Ще съм малко по-лаконична тази седмица, че доста ангажименти се събраха. SG7 или Georgi_Ivanov1996, ако ви се занимава, помощта ще е полезна. Simple Smile
Лиам и Уайат си говорят за Карълайн, за Уайат и Сали, за уговорката им с Бил, за Лиам и Хоуп, за загубата им. Лиам най-накрая започва да се държи като брат с Уайат. Призна, че Уайат има голямо сърце.
Хоуп и Томас продължават да се сближават. Естествено и те си говорят за Карълайн, Дъглас, Бет. Прекъсна ги първо Дъглас, който  си играеше навън и каза, че е видял майка си. След като му казаха, че тя е в рая, той попита Хоуп дали тя ще му бъде майка.
Другият фронт е разпрата между Брук и Тейлър, а там е наистина горещо. Брук я започна с целувката, Тейлър има наглостта да я попита: "Ти шпионираш ли ме?" (Да, Брук я "шпионира" в собствената си къща.)
И оттам се почна кой какво е взел, кой какво е откраднал, кой какво бельо е носил. (Всички сме ги гледали двете, можете да си представите. Само дето Тейлър е забравила как откачаше, ако се спомене, че някой се е целувал с или е целунал Брук.) Минало и бъдеще, тяхно и на дъщерите им се преплете. Накрая нещата придобиха физически аспект, първо Брук я боцна с пръст по челото, а после я хвана за брадичката.

# 290
  • Мнения: 1 906
Сцените между Брук и Тейлър са епични... или по-скоро трагико-комични. Grinning

# 291
  • Мнения: 1 604
Сцените между Брук и Тейлър са епични... или по-скоро трагико-комични. Grinning
Нали?

Ридж най-накрая ги прекъсна и беше ядосан, че се джафкат. Дори не искаше да изслуша Тейлър, която настоя, че ако той вземе страната на Брук, тя ще вземе Томас и Дъглас да живеят с нея. (?!) Е, на Ридж  вече му е ясно, че Тейлър нещо не е в час.
Хоуп разказа на Лиам за случката с Дъглас. И между другото спомена, че няма да има нова бременност.
Томас предложи на майка си да отиде в Париж при Стефи, тя има повече нужда от нея.

# 292
  • Мнения: 1 604
Сали се срещна с Ерик, Брук и Ридж, за да си вземе "сбогом". Нахълтаха Ксандър и Ема (или Тифани), облечени в някакви спортни екипи по модели на Сали, някаква певица ги видяла и иска моделите за следващия си клип. (Как се разхождат навън с нови модели, не ми е ясно, едно време уж беше голяма тайна.)
И изведнъж Ридж предложи на Сали да остане, всичко й обеща + модна линия с нейното име, което Спенсър няма да й предложат. И тя вече се разколеба. Каза, че ще говори с Уайат. (От един "изтекъл " епизод разбрах, че Сали ще реши да остане във ФК. Това ще е първата кавга с Уайат.)
Уайат е в СП и се побърква от звънящи телефони, защото Алисън си е намерила друга работа. Фло искаше да се видят "уж" да му каже за бебето. Ама като пристигна, укроти телефоните (явно ще замести Алисън в Спенсър), забрави, че има да казва нещо. И се започнаха разговори за преди, Фло ще остане в ЛА, ама най-хубавото в ЛА било срещата й с Уайат. После нахълта Куин, която явно е фенка на Фло и майка й, направо се разтопи от срещата и наговори как Уайат много държал на Фло, като напуснали Вегас, той не й говорил цял месец заради Фло и т.н. Сали ги подслуша, после влезе, защото я видяха. И Уайат каза на майка си, че трябва да се извини на Сали.

Най-голямо впечатление ми направи, че всеки си влиза и излиза, както му хрумне, в сградата и офиса на Бил, а и във ФК.

# 293
  • Мнения: 194


Най-голямо впечатление ми направи, че всеки си влиза и излиза, както му хрумне, в сградата и офиса на Бил, а и във ФК.

Да. Толкова неестествено е всичко това. И как използват едни и същи кабинети за разговори между различни герои.

# 294
  • Мнения: 1 604
Брук, Ерик и Ридж си говорят дали Сали ще приеме предложението. Ридж се развихри да обяснява, че това е златна възможност за тях, а още по-голяма за Сали. Бил не го било грижа за Сали, обличал се бил като безработен пират, там нямало кой да й даде моден съвет и прочее. (Което надали щеше да изговори, ако не беше чул за голямата звезда, която се интересува от моделите й.)
Куин се извини с половин уста на Сали и отиде с Фло в единствения ресторант в ЛА, където всички ходят, там се продължи колко най-перфектна е Фло за Уайат, как с майката на Фло са ги отглеждали заедно, как Фло още не знае кой е баща й, ама трябва да разбере, защото за Уайат всичко се е променило, след като намерил Бил. (Възможни бащи на Фло в низходящ ред: Дийкън, Ерик, Ридж, Торн, Бил).
Сали проведе разговор с Уайат, каза му за офертата на Ридж, иска да остане във ФК, имаха разправия. (Уайат очевидно не може да повярва, че пак няма да е рицарят на бял кон, та е много разстроен.) И двамата се държат прекалено драматично, като че ли това ще ги раздели.

# 295
  • Мнения: 1 604
Да. Толкова неестествено е всичко това. И как използват едни и същи кабинети за разговори между различни герои.
Един ресторант, една болница, един затвор, в който май има една килия, където е Дийкън. Simple Smile Нищо чудно, че на всички им се разминават престъпленията, затворът е претъпкан.

# 296
  • Мнения: 1 604
Едва го изгледах този епизод, отегчителен беше.
Кейти и Бил имаха нова организирана среща, този път бяха на романтична вечеря в офиса на Бил. Май манипулаторът, организиращ "случайните" им срещи, е Уил. (Той май е около 8.)
Друго съществено няма.

# 297
  • Мнения: 906
Двете грандами изглеждат нелепи. Тейлър от жалка-по-жалка се нахвърля да целува този михлюз, който толкова пъти я прецакваше заради друга и който очевидно не я иска и сега, а после се прави на ощипана пред жена му. А жена му се държи все едно тя самата не е нападала женени мъже поне 20-30 пъти в целия сериал. А и забелязвам нещо нетипично у нея, сякаш е в нервна криза, а обикновено е много по-спокойна и гледа с уверения лисичи поглед, когато някой иска да й се набърка в семейството.
Жалко, че възраждането на триъгълника е толкова комично, искаше ми се да видим друго. Например Ридж от само себе си да пожелае пак Тейлър, а Брук да се опитва да възспре събирането им чрез еротично бельо и нейните си номера- класическият Дързост и красота. Това сега е поредния опит на сценаристите да напишат нещо, което и те самите не знаят какво искат да бъде.

Допада ми поне това до каква степен духът на баба Стефка говори от тялото на Тейлър... Решила си е как иска да разпредели половинките на децата си и това е- точка! Grinning

По другата тема- мисля, че го бях казвал тук, но според мен Дийкън е бащата на Фло. Харесва ми тя и Хоуп да са сестри, сякаш имат 'химия' на такива. Също така взе да ми допада и идеята за Хоуп и Томас, нейната майчино-синовна връзка с Дъглас е очарователна.

Последна редакция: сб, 30 мар 2019, 22:58 от SG7

# 298
  • Мнения: 1 604
Двете грандами изглеждат нелепи. Тейлър от жалка-по-жалка се нахвърля да целува този михлюз, който толкова пъти я прецакваше заради друга и който очевидно не я иска и сега, а после се прави на ощипана пред жена му.
...Например Ридж от само себе си да пожелае пак Тейлър...
"... този михлюз" LaughingLaughingLaughing
Да, Брук трябваше да запази леденото си спокойствие, с което започна при влизането. Ако беше казала същите неща със спокоен тон, щеше да смаже Тейлър. А Тейлър дори няма какво да я коментирам, не виждам как някой ще пожелае от само себе си такова чудо.
Допада ми поне това до каква степен духът на баба Стефка говори от тялото на Тейлър...
Не мога да го видя по този начин, според мен нямат нищо общо.
По другата тема- мисля, че го бях казвал тук, но според мен Дийкън е бащата на Фло. Харесва ми тя и Хоуп да са сестри, сякаш имат 'химия' на такива.
Все ми е тая кой ще е баща й вече. Толкова роднини и деца се пръкнаха от нищото, та претръпнах. Съществува и теорията, че все пак може да е Бил, който пък ще разбере, че не е баща на Уайат. Всякакви щуротии.

# 299
  • Мнения: 194
Един път сънувах, че се оказва, че Уайът не е син на Бил, и даже не е син и на Куин JoyJoyJoy

Друг път пък сънувах, че Брук и Тейлър започват любовна връзка. Joy

Общи условия

Активация на акаунт