Бурчин Терзиоолу - Куршум /Kurşun Misc Gun След Пойраз: нови проекти и изяви на актьорите # 9

  • 40 518
  • 736
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 135
Мерве: С възрастта младееш, със зрелостта хубавееш
Жена със сърце на ангел...

Абсолютно в десятката!





# 226
  • Мнения: 3 747
Малка статия за Бурчин, написана от фенове Simple Smile


Преди години , една развълнувана майка е дала живот на дъщеря си.
Семейни приятели, съседи, познати на семейството са отправили  добри пожелания към новороденото дете и са  споделили щастието на семейството.
Това семейство винаги е възпитавало  децата си с любов, уважавайки техните решения и вярвания, без значение от трудностите. Те играят решаваща роля за това, че момичето в момента е прекрасна жена, която изпитва безусловна любов и подкрепа.
Това щастливо момче е талантливата актриса, успешната и силна жена, която днес всички познаваме: Бурчин Терзиоолу!
В свое интервю тя казва:

- Знаеш ли защо мога да стоя твърдо изправена на краката си, защо съм свободна и истинска? Защото имам баща, който винаги  се гордял, че съм негова  дъщеря, защото имах майка, която ме караше да се чувствам сякаш съм  й всичко, защото имам брат, който пред очите ми се превръщаше в горд и честен мъж и сестра, която винаги е зад гърба ми. 
Семейство ми, направи всичко възможно, за да получа добро образование и да ми покаже колко е важно да си смел и да стош изправен на краката си.

Актьорството за нея никога не е било резервен вариант или алтернатива. Демет от “Ако жената поиска”, Зейнеп от “Буря”, Азад от “Eзел”, Дениз от “Милост”,Айшегюл от “Пойраз Карайел”... всички те докоснаха сърцата ни.
Нека спокойствието, щастието, надеждата и късметът са винаги с теб! Не се страхувай, енергията ти е неизчерпаема! Нека свещите горят, разрежи тортата и както пее Кенан Доолу:

“Прекрасна си, когато се засмееш заради нас,
винаги се усмихвай от сърце!
Ти си от тези, които предават цвят на живота.
От тези, които така хубаво обичат!
Важна си за нас.
Нека партито започне с твоята усмивка!”

Честит рожден ден Бурчин!



# 227
  • Мнения: 1 135
Предишния ми пост липсва Rolling Eyes Нищо, на ново







Ради, мерси за превода Kissing Heart Flowers Rose

- Знаеш ли защо мога да стоя твърдо изправена на краката си, защо съм свободна и истинска? Защото имам баща, който винаги  се гордял, че съм негова  дъщеря, защото имах майка, която ме караше да се чувствам сякаш съм  й всичко, защото имам брат, който пред очите ми се превръщаше в горд и честен мъж и сестра, която винаги е зад гърба ми. 
Семейство ми, направи всичко възможно, за да получа добро образование и да ми покаже колко е важно да си смел и да стош изправен на краката си.

Обичаните деца израстват като уверени, обичани и силни личности, каквато Бурчин определено е Simple Smile

# 228
  • Мнения: 3 747
От Бурчинка



Щастливa съм ...
Имам хора, които ме обичат, имам много любов.
С малко сърчице, играеща си с кукли, но издържаща тежестта на големи товари, като всяка жена- малко объркана, малко деликатна, малко трудна, малко крехка, ставах силна и осъзната докато пораствах.
Вземах всичко от всяка възраст като всяка жена.
Мамо, виж, малкото ти момиче на колко стана. С тоята загуба аз порастнах и сега с всяка година добавям още.
Добавям опит.
Родилните болки на майка ми са започнали в Деня на жената. Според мен не е съвпадение. 
Постъпка, която е придала майчинска стойност, хубав ден съм си избрала.
На мъжът, с когото цял живот споделяме рожденият си ден Joy
Честит рожден ден, татко. Wink
Много благодаря на всички, които осмислят/ придават стойност на живота ми. Добре, че ви има.
Благодарна съм на живота.

# 229
  • Мнения: 7 876
Привет, момичета,
Да ние живо и здраво момичето.

Хубави снимки и новини сте сложили.
Добре, че ви има. Simple Smile

# 230
  • Мнения: 1 135
Хубави снимки и новини сте сложили.
Добре, че ви има. Simple Smile
Пепелче, като нищо ще ме изхвърлят от вкъщи Joy Joy Joy
Ради, благодаря, благодаря и пак благодаря.
Я да сложа още Wink Stuck Out Tongue Closed Eyes Колеги, приятели, ... като има-има







# 231
  • Мнения: 7 876
Инче, ще те.взема.вкъщи. Simple Smile
Аз ММ го превъзпитах и сега по тв-то не мога.да.гледам друго докато върви Майка. Simple Smile

# 232
  • Мнения: 3 747
Пепелче, за Ина не знам, но аз бих се възползвала, ако и на мен ми покажат вратата Joy
От малката Лара -"Портрет на красотата" : "Честит рожден ден, како Бурчин Heart "

# 233
  • Мнения: 1 135
Момичета Hug Hug
Пепелче,
Скрит текст:
аз преди го гледах докато го даваха по БТВ лейди, мисля. Страхотен, но и много тежък сериал
Мерси за предложението, Joy но гледам, че и Ради се е намърдала преди мен Joy
Честит рожден ден, како Бурчин Heart

Two Hearts Сладурани Two Hearts
При рускините пишат, че тя ще играе дъщерята на Бурчинка в "Портрет на красотата"

Скрит текст:
#güzelliğinportresi  #bkm  #serkankeskin  @birkansokullu1

 @feridun_duzagac #güzelliğinportresi

Burçin ablam ❤️ #burçinterzioğlu #güzelliğinportresi #bkm #bkmonline


Последна редакция: нд, 10 мар 2019, 10:54 от Inna_Hristova

# 234
  • Мнения: 7 876
Идвайте, момичета,
Тъкмо разглеждам едни разтегателни фотьойли, ще се сместим някак. Simple Smile

Този филм още ли го.снимат, мислех, че са свършили.
Има.да.чакаме.значи.

Биркан дали си смени гаджето вече.
Той май бързо.действа.

# 235
  • Мнения: 3 747
Пепелче, снимките на "Портрет на красотата" приключиха. Да видим кога ще пуснат трейлъри и т.н.
Между другото, според Ранини и Бирсен партньорка на Илкер в "Чужденецът" ще е Мелиса Шенолсун (игра в "Със затаен дъх", който с Инчето гледахме), а последният й проект е точно "Портрет на красотата", в който си поделя главните роли с Биркан и Бурчин





Рюя и Юсуф - "Със затаен дъх"- за теб, Пепелче. За да добиеш поне бегла представа за девойката Simple Smile

Последна редакция: нд, 10 мар 2019, 17:31 от _Radi

# 236
  • Мнения: 7 876
Привет, момичета,
Ради, сетих се, че тази девойка я знам от Любов под наем и не ми беше особено симпатична, но там ролята ѝ беше мноооого второстепенна.
Не знам как е играла в Затаения дъх, щото гледах само началото, но някак не я виждам до Илкер.
Но може да ме опровергае.

# 237
  • Мнения: 1 135
Привет и от мен, момичета.
Илкер и Мелиса Rolling Eyes интересно какво би се получило. Някак не ги виждам един до друг, но знам ли...Зависи от историята, зависи дали и колко ще си паснат като игра.
Мелиса май не e потвърдена официално, но и останалите "претендентки" нещо са ми НЕ много на сърце Joy
Скрит текст:
Show Tv’de yayınlanacak “Yabancı” dizisinde rol alacak olan İlker Kaleli’ye partner arayışları sürüyor.Kulislerde konuşulanlara göre Sinem Kobal,Büşra Develi ve Merve Boluğur Kaleli’ye düşünülen isimler arasında.

Хоть и Ранини озвучила имя партнерши Илькера в новом сериале - Мелиса Шенолсун.... однако в соц сетях настаивают, на том, что актрису еще не выбрали. Даже больше... ссылаясь на источники ОЗ медиа (продюс. компания, которая готовит проект) пишут что выбор сейчас стоит между Мерве Болугур, Синем Кобал и Бюшрой Девели....

От трите май най-много ми допада третата актриса, играеше във Fi Ci Pi. Всъщност другите две никъде не съм ги гледала
Ще е супер нелепо, ако изберат Синем (тя пък визуално ми харесва най-много), а Бубето да играе с Кенан...  Grinning Съвем ще омешат родата Joy
Едно е сигурно, с която и да играе трябва де е много, ама много талантлива иначе доста ще бледнне до Илкер.

# 238
  • Мнения: 3 747
Здрасти, момичета.
За партньорката на Илкер нямам намерение да се кося. Joy Която е, тази. Всички изброени не си ги представям до него, ама кой ме пита.
А относно историята Иннче, ако е вярно че ще е взаимствана от романа, което също за момента е само в границите на догадките, категорично сценаристката трябва да е факир. В противен случай не мисля, че ще е много гледан сериалът.Което обезсмисля и предпочитанията ни за тази или онази партньорка. Joy
Т.е. много вероятно е да се окаже, че Илкер пак си е избрал нещо  за избрани, което няма да е насочено към масовите зрители.
От друга страна е вярно, че Истанбулска невеста е на същите продуценти, и същата сценаристка, а сценарият отново е провокиран от книга.
Може пък да повторят успеха си като утвърден екип, следвайки същата формула, въпреки че тематиката при невестата  е коренно различна и далеч по-близка до семейните драми и саги, които се харесват в Турция


Чужденецът (на френски: L’Étranger) е първият роман на Албер Камю
Роман, облян от слънце, който с пристрастяваща енергия увлича в играта с лъчите на алжирското слънце, море и пясък. Събитията в него се случват като в безтегловност, лишени от човешка емоция и привидно примирени с абсурда.
В неравната проза, с която Камю пише, блуждаят самота, бунтарство и тъга. Главният персонаж, Мьорсо, е лишен от илюзии, че ще успее да преодолее света и коленичил пред една утопия, продължава разказа за спокойния си чиновнически живот, докато не извършва убийство…
И с него настъпва просветлението. „Самотният стрелец“ е в очакване на своята екзекуция, но чувството за вина отсъства, изпарило се е покаянието, някогашното примирение е само далечен спомен.
Мьорсо се бунтува и отказва да се примири с лъжата, която би го спасила. Това именно се оказва непростимо и го превръща в един неразбран чужденец в свят на абсурд, където смъртта се оказва спасение и грандиозен спектакъл на Непримиримият. Катарзисът е постигнат, а динамичността вече носи оттенъците на едно по-различно разбиране за света.
Романът има безспорен успех не само пред съвременниците на издаването, а остава и една от най-популярните книги в съвременната френска литература


Да обобщя, че сама се обърках вече. По-важен от партньорката ми е сценарият.Използвайки основни мотиви могат да предложат нещо различно и качествено или да ги последва секирата още на втори еп.
Иначе Илкер е достатъчно талантлив за да изтърпя всяка една от изброените, с малко повече симпатии съм към Мерве. Най-хомогенна смес ми изглеждат Simple Smile

Последна редакция: пн, 11 мар 2019, 20:23 от _Radi

# 239
  • Мнения: 1 135
Ради, благодаря за интересния и съдържателен пост.
 Признавам си, че изобщо не съм запозната с въпросния роман, но като прочетох резюмето Илкер би се справил без съмнение с такъв противоречив и неразбран образ.
Въпрос на майсторсво на сценарният екип е как и какво ще възпроизведе. Да речем Милост за мен е много любим сериал, а персонажите на Дениз и Сермет бяха фантастични. Обожавах ги.

Stuck Out Tongue Winking Eye

По-късно прочетох "Неверни кафяви очи" и за моя изненада книгата не ми хареса колкото сериала, да не говорим, че Дениз и Сермет изобщо не са част от историята. Да речем, че Сермет е периферна фигура, а  Дениз липсва
В сериала беше вкуса и цвета на всичко - луда, весела, дива, чувствителна, крехка, силна, борбена, женствена. Heart

Сериалът със Зюлфо и Биркан вече има руски превод http://seasonvar.ru/serial-21772-Istoriya_odnoj_sem_i-0-season.html

Общи условия

Активация на акаунт