Бурчин Терзиоолу - Куршум /Kurşun Misc Gun След Пойраз: нови проекти и изяви на актьорите # 9

  • 40 585
  • 736
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 135
Радиии, дано не е само слух Flowers Four Leaf Clover Бурчин и Кенан са невероятни актьори, каквито между впрочем бяха всички в Езел.
Бурчин би се справила доста добре с ролята на полицай. Тя с всичко би се справила, но на мен ще ми е интересно да я гледам в нещо подобно. По-динамично, по-заплетено. Дано. Hands Pray
Напълно заслужена награда за Езел, ще се радвам на 25 екипа отново да се събере и без друго продължават да са много близки приятели.
#tbt from Zeki Alper Kesim (мениджър на списание bestyle)



Написал е: The Best!

# 211
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 854
Привет! Blush

Много сладки снимки Simple Smile

Скрит текст:


# 212
  • Мнения: 1 135
Рени, страхотни снимки Heart Eyes
Бурчин, т.е. Рюя е  просто прекрасна. Heart




# 213
  • Мнения: 3 747
Привет, момичета. Големи красоти сте оставили!


Burçin Terzioğlu’nu özleyenler burada mı??
Hakan Muhafız dizisinin 2. sezonunda onu daha çok göreceğiz. Bu aşırı pozitif fotoğraflarda yeni sezondan. Nisan da Netflix de yayında olacağını duymuştuk. Burçin Terzioğluna bakınca gülümsememek mümkün değil

Има ли някой, на когото  Бурчин Терзиоолу му липсва??
Във втори сезон на Хакан Пазителя ще я виждаме много повече. Тези позитивни снимки са от новият сезон. Чухме, че излъчването му от Нетфликс ще е през април. Виждайки  Бурчин Терзиоолу не е възможно да сдържиш  усмивката си.


Много романтични тези Безсмъртни злодеи, така като ги гледа човек, чак симпатични да му станат Yum

Последна редакция: ср, 06 мар 2019, 18:07 от _Radi

# 214
  • Мнения: 7 898
Ппривет,
Преди да си тръгна от работа да надникна при вас.
Супер снимки, а тази новина за Бубка и Кенан много ме зарадва.
Дано се сбъдне, дано, дано!

Аз малко да си поразсъждавам на глас Simple Smile
А бе, на Илкер как не му е мъчно за Бурчинка.
Не знаем причината за раздялата и аз съвсем първосигнално обвинявам него, та за това си се чудя.
Така си остана любопитството ми незадоволено.
Язък. Simple Smile 

# 215
  • Мнения: 1 135
Ради  Hug Пепепелче Hug

Във втори сезон на Хакан Пазителя ще я виждаме много повече.
Hands Clap Smiley



П.п. Пепелче, може и да му е мъчно. Вероятно и на двамата им е. Аз си мислех, че раздялата им ще е нещо временно, но вече не ми изглежда така.

# 216
  • Мнения: 3 747


Скрит текст:
Poyraz Karayel ve son olarak puhu tv projesi Dip dizisinde izlediğimiz, İlker Kaleli yeni sezonda televizyona dönmeyi planlıyor.
İstanbullu Gelin’in yapımcısı O3 Medya’nın hazırladığı, senaryosunu Deniz Akçay’ın kaleme aldığı projenin adı Yabancı.
Planlamalarda bir değişiklik olmazsa dizinin ekim- kasım aralığında ShowTv’de yayına çıkacağı konuşuluyor.

Илкер Калели, когото последно гледахме в "Пойраз Карайел" и сериалът "Дъно"- проект на Пуху тв,  планира да се завърне през новият сезон.
Проектът  подготвян от продуцентите на Истанбулска Невеста- ОЗ медия, по сценарий на Дениз Акчай е със заглавие "Чужденецът".
Говори се, че ако няма промяна в плановете сериалът ще се излъчи по Шоу тв през октомври-ноември.


...Така че, момичета, да се надяваме на ударно завръщане и от двамата, та  поне на нас да не ни е мъчно за тях Simple Smile





# 217
  • Мнения: 1 135
... да се надяваме на ударно завръщане и от двамата, та  поне на нас да не ни е мъчно за тях Simple Smile
Дай Боже, че с техните рейтинги... Close Всичко си е чист късмет.

🆕 Репортаж о театральной постановке "Aslında Özgürsün" с участием Эмел для программы "Afiş" телеканала @cnnturk !





# 218
  • Мнения: 3 747
Инче, добре ме подсети за Емел. Simple Smile
Поразрових се какво ново се случва около нея. Оказва се, че се  е отдала на театъра, така че пренасям новата й постановка в темата.

"Всъщност си свободна"
Историята на две приятелки, чийто живот се е развил диаметрално противоположно. Едната е кариеристка и се посвещава изцяло на работата, а другата се омъжва за любовта на живота си и  се посвещава на децата и семейството. Историята  проследява приключенията на двете жени, произтичащи от сблъсъка между независимостта и пълната свобода, които изпитва Берна и  семейната суматоха, в която постоянно живее Белгин.




Скрит текст:















# 219
  • Мнения: 1 135
Ради, много тематичен пост - предосмомартенски. Simple Smile
Аз пък пренасям поредният прекрасен кадър на Бурчин



Burçin Terzioğlu  Cem Talu Objektifinden
📷
Греша ли или тази фотосесия е снимана в дома ѝ? Rolling Eyes
Скрит текст:
Селфито от преди няколко дни е от същото място.

# 220
  • Мнения: 3 747
Добро утро, момичета. Coffee
Скрит текст:
Честит осми март на патерица. Бъдете здрави и много обичани

Честит рожден ден на Бурчин! Flowers Bouquet Balloon Gift Tada Sparkling Heart  (и на баща й, с когото са родени на днешната дата Simple Smile )



От Акън Озтопрак, шофьорът на Бубето https://www.instagram.com/p/Buw6s--FACi/
Добре, че те познавам, добре, че си мой шеф, добре, че те има, добре, че си се родила. Пожелавам ти много щастливи години Flowers Rose

П.п. Инче, не грешиш. В дома на Бурчин са снимали.
Скрит текст:
Синем Кобал също пуска разни кадри от въпросните снимки.
Дори любимият кадър на Пепелчето е с кучето й от верандата на Бурчин
Пепелче, за теб

Чудесна фотосесия се  е получила Simple Smile


# 221
  • Мнения: 1 135
Ради Kissing Heart аз ти казах, че Илкер и Бубка ни четат. Joy
Хоп Yum BURCIN & SINEM ‼️‼️ NEW ‼️‼️ @burcinterzioglu  @sinemkobal







Честит двоен празник на Бубка и семейството й. На нея пожелавам да е много щастлива, а на баща й още много години да се гордее с успехите й.



П.п. според мен ще има още доста честитки за превод. А феновете организират изненади за Бурчин

# 222
  • Мнения: 3 747

П.п. според мен ще има още доста честитки за превод.
Слушам и изпълнявам Joy Wink
От Синем: Днес се е родила моята най-скъпоценна - Бурчин, обичам те. 🌸❤️ @burcinterzioglu ❣️#sisters

А феновете организират изненади за Бурчин
Първата от тях. В чест на Бурчин и от нейно име са направили дарение за фондация, благодарение на  което талантливи деца без родители ще имат възможност  да продължат образованието си
Скрит текст:
"Усмивката върху детското лице е най-прекрасният подарък.
Много те обичаме. Честит рожден ден."

# 223
  • Мнения: 1 135
Страхотен подарък! Hands Clap Hands Clap Hands Clap
Със сигурност много ще трогнат доброто сърце на Бурчин Simple Smile
Приятели, фенове, стилисти, мениджъри... валят честитки от всички страни






Интересно ми е дали Илкер я е поздравил за празника Rolling Eyes

# 224
  • Мнения: 3 747
Дори да го направи, не вярвам да е публично



Мерве: С възрастта младееш, със зрелостта хубавееш
Жена със сърце на ангел...

Общи условия

Активация на акаунт