Бурчин Терзиоолу - Куршум /Kurşun Misc Gun След Пойраз: нови проекти и изяви на актьорите # 9

  • 40 643
  • 736
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 3 747
Добро утро. Simple Smile И мерси за трейлъра и за превода. Това, което ще напиша е напълно и изцяло добронамерено и към двете ви.
Рени, нямам идея какво и как се е случило, но от личен опит мога да ти кажа, че не веднъж ми се е случвало да виждам неща от темата "преведени" и пренесени едно към едно или почти, (категорично не говоря за вашата тема Simple Smile ). Е, и какво да направя? Да обвиня някой, че го преписал? Ами, ако наистина не е така?
Да редно е да се уважава труда на другите, но и това, което Ина казва е така. Всяка информация се превежда и от рускините, фраговете на повечето сериали се пускат в YouTube с английски субс...
Протектора конкретно го превеждат наистина на доста езици...
Никой не защитавам и никой не обвинявам. Wink Пак казвам, благодаря и на двете, макар че аз пък мога и без превод Joy
Така, за трейлъра - нищо ново не виждам. Можело е да е една идея по-информативен. Предполагам, че ще пуснат още така, че ще чакам следващ.
Абе, направо чакам втори сезон.

от сторито на Бурчин





# 196
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 909
Добро утро!

Ради, отделих достатъчно време на случая. Преводът е мой, девойката го е копирала творчески. Няма как двама души чак толкова еднакво да мислят и пишат, да ползват едни и същи думи. Позволих си да го напиша, защото точно от хората в тази тема не го очаквах. Толкова. За мен случаят е приключен.

Хубав ден!

ПП Забравих - доста странно изказване от страна на домакиня на тема, че тя няма нужда от превод. Демек - другите да са учили езици, да се оправят... Аз също нямам нужда - и на турски мога да си го гледам и на английски, и на испански,  на руски, ама отделям от времето си, за да могат хората да го гледат и на български. Ама вече се чудя струва ли си...

Последна редакция: ср, 27 фев 2019, 08:41 от Reni - BG

# 197
  • Мнения: 3 747
ПП Забравих - доста странно изказване от страна на домакиня на тема, че тя няма нужда от превод. Демек - другите да са учили езици, да се оправят... Аз също нямам нужда - и на турски мога да си го гледам и на английски, и на испански,  на руски, ама отделям от времето си, за да могат хората да го гледат и на български. Ама вече се чудя струва ли си...

Не мога да разбера кое в написаното от мен противоречи на това. Именно, аз нямам нужда от превода, но благодаря и винаги съм го правила.
Ако смятах, че е нужно всеки да се оправя сам нямаше и аз да отделям от времето си, при положение, че дори повечето потребители само надникват и бягат.., а тези които са решили да се обозначат го правят за да се заяждат (в крайна сметка написах, че съм добронамерена и използвах нужния емотикон) и не четат написаното, а гледат да си изсмучат с какво да те нападнат.

# 198
  • Мнения: 7 904
привет, момичета,
нямам време дори за главни букви Simple Smile, но вечер късно ви следя и също в ей такива кратки моменти на затишие в работата.
Скрит текст:
решили са да ме изтормозят точно преди пенсиониране, но няма да се дам.

нищо не гледам в момента ( заспивам с кокошките от умора Simple Smile) и не мога да бъда полезна за темата, но ми е приятно да ви "чуя и видя" и най-вече да се порадвам на снимки на бурчинка и илкер.

Рени,
Скрит текст:
не се сърди- и мен веднъж ме обвиниха в плагиатство, а просто с човек от друга тема бяхме ползвали един и същи източник.
Случват се такива неща.

# 199
  • Мнения: 1 135
Не знам какво да кажа, всъщност каквото имах го казах..., но ще попитам директно и направо, защото ми е изключително неприятна цялата ситуация

Рени, какво искаш да направя? Да изтрия поста? Да напиша, че превода е твой? Да преведа следващия трейлър за изкупление на греха, който си убедена, че имам към теб?
Ето ти и руския превод, който ползвах и надявам се не е  копиран творчески пак от теб
https://vk.com/dizimedya?w=wall-132999259_210884


Държа, да подчертая, че не се заяждам, а питам изключително сериозно. Мислех да го направя с лично съобщение, но сметнах, че няма нужда, защото нямам за какво да се оправдавам, а който иска да вярва.

Ради Hug към теб наистина поднасям сърдечни извинения, че и ти го отнесе без причина, защото от първата минута, в която започнах да пиша в темата винаги си била отзивчива и чудесна "домакиня".
Хрумва ми също (понеже основно си пишем само двете, особено пък за Пазителя), ако си съгласна просто да не го коментираме вече тук за да не се получават подобни конфликти за в бъдеще.

Пепелче
Hug сега се напъни, а после ще имаш достатъчно време за каквото решиш Simple Smile Само не плагятствай и внимавай с източниците. Wink

# 200
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 909
Скрит текст:
Не знам какво да кажа, всъщност каквото имах го казах..., но ще попитам директно и направо, защото ми е изключително неприятна цялата ситуация
Рени, какво искаш да направя? Да изтрия поста? Да напиша, че превода е твой? Да преведа следващия трейлър за изкупление на греха, който си убедена, че имам към теб?
Ето ти и руския превод, който ползвах и надявам се не е  копиран творчески пак от теб
https://vk.com/dizimedya?w=wall-132999259_210884
Държа, да подчертая, че не се заяждам, а питам изключително сериозно. Мислех да го направя с лично съобщение, но сметнах, че няма нужда, защото нямам за какво да се оправдавам, а който иска да вярва.
Скрит текст:
Инна, не е нужно да правите нещо. Темата е затворена, поне за мен е затворена.

И за да не е само спам, една красива Бурчин за хубава вечер!

# 201
  • Мнения: 3 747
Здравейте, момичета.
Пепелче, и аз нищо не гледам, но като цяло не мисля, че изпускам много, а ако е така още не съм го разбрала. Joy Joy Joy Подхванала съм Обещание и Дъщеря ми, да не кажа, че даже съм ги зарязала  и като цяло гледам от дъжд на вятър, прехвърляйки с мишката.
Инче, първо мерси за милите думи.
Скрит текст:
За Пазителя- не мисля, че е необходимо да спрем да си коментираме самият сериал, в който все пак и Бурчин участва. А и никой  няма претенции към това., че го коментираме.
Друг е въпросът, че наистина си го обсъждаме само аз и ти, и ако не искаш да пишеш за това, аз няма да си чеша езика, т.е клавиатурата сама със себе си Joy
По-скоро предлагам да не публикуваме трейлъри, фрагмани, преводи и т.н. така ще избегнем нови недоразумения.
Дано не ме разбереш погрешно. Simple Smile
И от мен една снимка на Бурчин Simple Smile

# 202
  • Мнения: 1 135
Здравейте, момичета.
Инче, първо мерси за милите думи.
Скрит текст:
За Пазителя- не мисля, че е необходимо да спрем да си коментираме самият сериал, в който все пак и Бурчин участва. А и никой  няма претенции към това., че го коментираме.
Друг е въпросът, че наистина си го обсъждаме само аз и ти, и ако не искаш да пишеш за това, аз няма да си чеша езика, т.е клавиатурата сама със себе си Joy
По-скоро предлагам да не публикуваме трейлъри, фрагмани, преводи и т.н. така ще избегнем нови недоразумения.
Дано не ме разбереш погрешно. Simple Smile
Съгласна съм. Звучи ми логично, разумно, справедливо и коректно към всички Simple Smile
Бурчин днес е активна в споделянето на снимки за наша радост

"Пойразовците" също припомнят разни кадри от изминалото време

https://www.instagram.com/p/BubjJlWBN5P/

https://www.instagram.com/p/BubV8MtBVny/

https://www.instagram.com/p/BubWxCHBamg/

https://www.instagram.com/p/Bt3euwCAMl9/ Heart


# 203
  • Мнения: 7 904
Моля ви пишете си за Пазителя.
Не искам да се разделяме.
Аз ще се старая да ви поддържам между постовете.
Помня, че имаше момент само с Ради си пишехме и пак оцеляхме.  Simple Smile
Бубка е мн сладка както винаги.

# 204
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 909
Добър вечер!
Скрит текст:
Момичета, аз нямам, а едва ли някой друг има, претенции какво да споделяте и пишете тук за любимците си. Каквото исках да видя, видях Wink Останалото е история. Пишете си, превеждайте, снимки поствайте - каквото душа ви иска. Както казва една сладурана 😍, оставяйте следи...


Едно #tbt от Бурчин днес Simple Smile

# 205
  • Мнения: 3 747
Момичета, добро утро и
Екипа на Пойраз явно ги е налегнала носталгията, може би и защото на днешната дата излъчиха финалния епизод. Колко бързо лети времето Rolling Eyes Все едно беше вчера...
още едно #tbt от техническия екип


# 206
  • Мнения: 1 135
Привет Simple Smile
Още едно #tbt от Бурчин от далечната 2009-та



Ради, аз гледах Пойраз доста след вас, но като гледам още от вчера по публикациите в туитър се усетих, че днес е някаква годишнина.



Колкото до изминалото време, аз  от време на време продължавам да прехвърлям по някой епизод и нито ми омръзва, нито мога да намеря друг сериал, който да ми хареса толкова. Диалозите им са пропити от хумор и мъдрост и при всяко припомняне си откривам някой нов шедьовър Simple Smile

Пепелче, а ти не гледаше Пазителя, защото не харесваше такъв тип сериали или Rolling Eyes ? Май те питам за втори път, но нищо Joy повторението е майка на знанието и баща на затъпяването.


Червено - за радост, любов и за страст
до бялото слагам, до чистото аз.
Нека с усмивка ви грее лицето
и с много любов да е пълно сърцето!
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!


# 207
  • Мнения: 3 747
Инче,
... аз  от време на време продължавам да прехвърлям по някой епизод и нито ми омръзва, нито мога да намеря друг сериал, който да ми хареса толкова. Диалозите им са пропити от хумор и мъдрост и при всяко припомняне си откривам някой нов шедьовър Simple Smile
и аз съм така Wink
Според Ранини:
İlker Kaleli  yeni sezonda Yabancı  ile ekrana dönüyor!

Илкер Калели се завръща през новият сезон със сериалът "Чужденецът"   



Като евентуален нов проект се спряга  сериал на Оз медиа със заглавие "Чужденецът". Сценарият е на Дениз Акчай, а сериалът ще се излъчва по Шоу тв.
Нямало да участва във филма с Халит Ергенч
Пише да очакваме подробности  Simple Smile





# 208
  • Мнения: 1 135
Според Ранини:
İlker Kaleli  yeni sezonda Yabancı  ile ekrana dönüyor!
Илкер Калели се завръща през новият сезон със сериалът "Чужденецът"   
Страхотна новина.
Илкер все едно ни чете. Joy Съобразил се е с нашите коментари и емоции относно филма Joy
Селфи от  Бурчинка

Дай Боже скоро и тя да ни изненада с нещо ново Simple Smile

# 209
  • Мнения: 3 747
Илкер все едно ни чете. Joy Съобразил се е с нашите коментари и емоции относно филма Joy

Ти да видиш Joy Joy Joy Ако и Бурчин чете и се съобрази с това..

Дай Боже скоро и тя да ни изненада с нещо ново Simple Smile


Joy Joy Joy

Не знам дали е само слух, но  отново за Шоу тв от Ау Уарim подготвягт полицейски сериал с Кенан Им. и се говори за евентуално партньорство между Кенан и Бурчин.
Скрит текст:
Според мен биха били прекрасни полицаи. Доста се различават по ръст, но в Езел общите им сцени бяха чудесни   Simple Smile

П.П. Между другото като споменах Езел, на 25 март ще се състоят наградите Златна палма, където "Езел" ще бъде отличен като "Най-добър сериал на всички времена" Hands Clap



Последна редакция: вт, 05 мар 2019, 20:46 от _Radi

Общи условия

Активация на акаунт