Бурчин Терзиоолу - Куршум /Kurşun Misc Gun След Пойраз: нови проекти и изяви на актьорите # 9

  • 40 594
  • 736
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 3 747
Инна, като изгледаш финалнит еп., сподели моля те какво мислиш за финалната сцена. По-конкретно кой е маскираният, който се опита да спре Левент? Седмият Безсмъртен? Thinking Същият стреля и на моста, но ако е Безсмъртен, защо ще иска да провали плана  на останалите да  затрият Истанбул и да унищожат човечеството? Или е на страната на Файсал в разцеплението на Безсмъртните?
Това май е от нещата, които изобщо не успях да си обясня. Stuck Out Tongue Winking Eye С този отворен край въобще не знам какво ще се случва в трети сезон.
За какво му е на Файсал Рюя? За да си отмъсти, за да се опита да я промени по отношение на мисията? Какво ще се случи със Зейнеп? Какво да очакваме от Хакан и Левент? Абе въпроси без отговор да искаш Simple Smile

Рюя е абсолютен антипод на Азад, на Дениз, на Айшегюл, но  ми се иска в следващ проект отново да се развихри и да е от лошите  Yum

+1 Hands Plus1
 

# 316
  • Мнения: 1 135
Инна, като изгледаш финалнит еп., сподели моля те какво мислиш за финалната сцена. По-конкретно кой е маскираният, който се опита да спре Левент? Седмият Безсмъртен? Thinking  


Ради, не знам кой е стрелецът, но е възможно и да е Безсмъртен. Уж следих внимателно, а така и не разбрах кой е седмият. За известно време смятах, че е Лейла, но не е тя. Rolling Eyes Не ми излизат сметките и на мен Joy  Със сигурност ще изгледам сериала още веднъж с българският превод.

За какво му е на Файсал Рюя? За да си отмъсти, за да се опита да я промени по отношение на мисията?  

Аз повярвах на това, което каза. Т.е. смятам, че за него тя е най-важна и той просто я обича много. Това, което направи на Зейнеп го доказва. Не вярвам обаче, че в трети сезон ще му се получи любовтa с Рюя,  защото момичето, което вижда бъдещето ясно му каза, че тази жена никога повече няма да бъде негова.
За останалото и аз чакам трети сезон с нетърпение за да разбера. Пишат, че снимките започват след две седмици. И в него ще участват както турски, така и чуждестранни актьори.


Бурчин и приятели на някакъв фестивал










Последна редакция: сб, 27 апр 2019, 22:00 от Inna_Hristova

# 317
  • Мнения: 7 901
Привет, момичета,
Хубави празници!
Благодаря за хубавите снимки на Бубето.
Не знам дали ще загледам Защитника, но ми е интересно да ви чета.
Там имам и други любимци и затова чета и интервютата с гола о любопитство.

# 318
  • Мнения: 3 747
Привет и от мен, момичета. Честито Воскресение Христово

Благодаря за хубавите снимки на Бубето.
Не знам дали ще загледам Защитника, но ми е интересно да ви чета.
Там имам и други любимци и затова чета и интервютата с гола о любопитство.
За наша радост и снимките, и интервютата са все повече и повече. Имам няколко набелязани,  а днес се появи още едно с Хакан Гендже, за което Инна писа назад. Ще се постарая при първа възможност да ви зарадвам с още бг-буквички Joy







# 319
  • Мнения: 1 135
Пепел от рози Hug Ради Hug Христос Воскресе!
Ради, бая букви те чакат, но поне няма да се мъчиш с онези гадни скринове.
http://www.hurriyet.com.tr/


Ако се появи руски превод мога да помогна Simple Smile

# 320
  • Мнения: 1 135
Момичета, е не мога да се въздържа да не публикувам пореден пост. Глътнах си граматиката от новата фотосесия на Бурчин  Nature Fire Heart Eyes



















# 321
  • Мнения: 3 747
Още нови снимки, коя от коя по-хубави










И едно от обещаните интервюта Simple Smile


Вторият сезон на първият турски сериал на Netflix - Хакан Пазителят е вече на екран. Е, какво да очаквате през втория сезон на Пазителят? Канер Къванч, моден директор на списание GQ, разговаря с едни от водещите актьори в поредицата - Окан Ялабък и Бурчин Терзиоолу.

К. К.: Здравейте. Ще ни разкажете ли малко повече за героите, които играете в Пазителят?

Окан: Аз изпълнявам ролята на  Файсал, един от Безсмъртните. От векове той живее в Истанбул. Безсмъртен е както казах и е влюбен в Рюя. Това между другото е забранено. Позволил си е да изживее нещо, което е против правилата.

Бурчин: Въпреки, че останалите Безсмъртни са настроени срещу тях, любовта им продължава от векове. Рюя, моят персонаж, също е Безсмъртна. И тя като Файсал от векове живее в Истанбул, след това един от Пазителите я убива и тя за дълго е мъртва или да кажем, че е в състояние на вековен сън. Както видяхте на финала на първи сезон Файсал успя да я върне къв живота. От тук нататък във втори сезон ще проследим какво се крие зад вечната им любов.


К. К.: Добре, нека признаем, че Нетфликс малко промени нещата. Преди зрителите бяха свикнали с телевизионни сериали. Сега повечето от тях следят подобни платформи. Кое според вас е най-хубавото в този тип сериали на световна платформа като Нетфликс?

Бурчин: Първо дава огромна свобода. Животът днес е толкова забързан, че зрителите вече нямат възможност да са вкъщи в определен час, в който започва сериалът, който следят. Да отделят време всяка седмица, чакайки определен епизод, за повечето хора е лукс. 
Нетфликс е  платформа, която напълно  дава на зрителят шанс да избере кога, как и какво да гледа. Аз също съм от клуба на редовните зрители на Нетфликс. Намирам всичко, което ми е интересно  на едно място и гледам любимите си сериали, когато си пожелая.

К. К.: Когато приехте ролите си, кое беше най-важното нещо за вас?

Окан: Аз гледам историята. Това мога да кажа.

Бурчин: Разбира се, сценарият е първото нещо, което попада в ръцете ни. Важно е за мен какви емоции предизвиква в мен докато го чета . Колко е интересен и увлекателен светът, който е поднесен в този сценаий. Какви чувства и персонажи са заложени в него. Може би най-важното е какво е първото ми усещане за историята и какво провокира в мен конкретният сценарий.

К. К.: Аз вече приключих с гледането на втори сезон. Много ми хареса. Между другото, поздравявам и двама ви за чудесната игра.

Бурчин и Окан: Благодарим.

К. К.: От видяното имах усещането, че между Файсал и Рюя има някаква драма. Понякога се усещаше напрежение, но не беше показано напълно. Докато подготвяхте ролите си, какво знаехте за миналото им?

Окан: Че са Безсмъртни. Напрежението идва от сблъсъка с останалите Безсмъртни. Но между мъжа и жената винаги има напрежение. Може би на това се дължи.

Бурчин: Това е природен закон в любовта.

К. К.: Струва ми се, че Рюя е ядосана на Файсал. Не знам. В следващия сезон ще разберем ли повече за миналото им?

Бурчин: За следващите сезони на този етап ни е забранено да говорим. Да кажем, че не е ярост или напрежение, а по-скоро недоразумение. Най-общо по някои въпроси двамата имат различни позиции.

К. К.: Преди в сериалите и филмите ни даваха хиляди причини да мразим “лошите”. Сега все едно ни дават причини да ни станат симпатични. Като че ли “лошите” започнаха да стават популярни и харесвани. Например в сериал на Нетфликс, който следя, главната героиня е сладко момиче, но във втори сезон и тя мина към лошите  и е още по-харесвана. Какво мислите на тази тема?

Окан: Ами, можем да помислим за лошите. Всъщност за да го има един персонаж, съществуването му трябва да има смисъл. Той трябва да има цел. Докато върви към постигането й, по пътя се появяват препятствия и той се справя с тях. Важни за определянето на героя са отговорите на въпроса защо.

Бурчин: Да, така е.

Окан: Въпросът не е в това дали е прав или не е. Поне за мен. Аз не съм му съдник. Само се опитвам да проумея изначалните причини за поведението му. Следвам героя си. Толкова е просто.

К. К.: Сега ще ви поразпитам за социалните медии. Случващото се там е малко плашещо. Например при вас. Профилите ви се следват от милиони хора. Това плаши ли ви? (към Бурчин) Забелязах, че коментарите ви са заключени. Защо?

Бурчин: Не ме плаши. Заключих коментарите, защото когато споделя нещо – снимка или коментар, се получава следната ситуация: под снимката хора, които изобщо не познавам, които помежду си не се познават започват да спорят. Започват да се обиждат и нагрубяват.  Аз не искам това да се случва. Създаваше ми дискомфорт. Затова изчистих кардинално всички коментари и ги ограничих. Сега се чувствам прекрасно.

К. К.: Добре Файсал според мен е доста мил мъж. Има нещо много добро в него. Но в сериала, не може да убеди никого в това. Всички водят някаква война с него. Защо става така?

Окан: Може би, защото живее по собствените си правила. Безсмъртен е, но  в същото време е готов на всичко заради любовта си. По това май повече прилича на хората. Той всъщност ги харесва.

К. К.: Следващият ми въпрос е към двамата. Ако можехте да направите някой безсмъртен, кой щеше да бъде. Освен това привилегията на Безсмъртните е, че могат да владеят и управляват човешкият ум. Кого бихте искали да завладеете?

Бурчин: Хайде да видим. Един куп са.

Окан: Ами...

Бурчин: Като че ли да си безсмъртен не е особено хубаво.

Окан: Аз не бих направил никой безсмъртен.

Бурчин: Аз също.

Окан: Аз нали ще умра, а този някой да е безсмъртен...

Бурчин: Да, в това няма никакъв смисъл. Леле, много съм безмилостна.

К. К.: А кого бихте управлявали?

Окан: Ако мога да избера повече хора, бих ти казал, но само един не мога да избера.

К. К.: Щяхте да можете да поправите нечии грешки и да промените изборите на хората, които управлявате...

Бурчин: Страхотна история. Можем да я развием в пет сезона.

К. К.: Страхотни сте, благодаря ви.

Бурчин: Ние благодарим.



Последна редакция: нд, 28 апр 2019, 23:22 от _Radi

# 322
  • Мнения: 1 135
Интересно интервю. Все пак не издават много подробности.
Много ми е любопитна сюжетната линия с Левент.

Levent & Rüya| Flirt (The Protector 2)



Две снимки зад кадър



# 323
  • Мнения: 3 747
Момичета, заповядайте поредното интересно четиво- интервюто за Нurriyet, в което Бурчин откровено говори на доста теми. Надявам, че съм се справила с превода и съм успяла да предам думите на Бубето коректно



Тя е на снимачната площадка от четири годишна. Разказвайки за известността казва: Парите, които печеля не сa заради актьорството, те са цената на свободата, която губя.
Не мога да понасям насилието, злоупотребите, изнасилванията. Чувствам неудобство, че дишам един въздух с такива хора. Мисля, че те са загуба на кислород, обяснява своя поглед върху последните случаи на тормоз.
Срещнахме се с Бурчин Терзиоолу  по повод първият турски сериал на Netflix – Хакан Пазителят, чийто втория сезон се  излъчи в петък. Разговаряхме за нови проекти, за Турция, за живота.

На снимачната площадка сте от четиригодишна възраст. Как славата повлия на живота Ви?

- Преди говорих за това, че хора, които никога не съм срещала, ме обичат. Сега да свалим тези розови очила и да сложим други очила: хората, които никога не съм срещала ми отнемат свободата.

Как?

- Мястото, където отивам да хапна, дрехите, които нося в ежедневието си,  коментират  хората до мен и те винаги са подложени на автоконтрол. Докато стоях съсипана и плачеща пред вратата на операционната зала, при мен идваха усмихнати хора и искаха да се снимаме. Мислят, че знаят всичко за теб, но всъщност не знаят нищо. Ако обърна глава и се отдалеча, чувам да казват: “Ау, много е арогантна.” Разбирам ги. Този бляскав живот заслепява очите, но нашите роговици изгарят. Казват си: “Тези колко пари изкарват, не може така”. Парите, които печеля не сa цена на актьорството, те са цената на свободата, която губя.



Избрали сте тази професия в ранна детска възраст. Съжалявала ли сте някога?

- Чувствах, че губя детството си. Но обичам актьорството и играя с любов. Тази професия означава много за мен. На времето превръщаха парка в снимачна площадка за мен. В едната ръка имах бананово мляко, а в другата моята кукла. Сприятелявах се с големи, големи хора. Порастнах бързо. Накратко  това, което получих в замяна, ме направи щастлива, свикнах, сетът е мястото, на което опознах живота. Ето защо, не, не съжалявам.

Досега сте играли над 20 персонажи. Практически работите без почивка. Какво преживяхте психологически?

- Не виждам никой да работи седмици наред с един почивен ден. Да оставим социализацията, но освен хората на снимачната площадка не се виждаш с никой. Има моменти, в които нямам какво да си кажа с тях. Понякога докато се подготвям за снимки съм си мислила: “Май тук съм родена и тук ще умра”. Душата ми излиза от мен и започва да тича. Тъкмо успява да избяга и чувам обратното броене. Връщам се към сцената, която трябва да изиграя. Всяка професия е трудна. Понякога имам приливи и отливи, но балансирам.

След “Пойраз Карайел” си дадохте двегодишна почивка. Като човек, който от години работи непрекъснато, с какво спомогна това за вътрешният ви свят?

-В този период на отстъпление играх откривателни игри със себе си. Зададох  си десетки въпроси, отговорих си на хиляди. Не търсех верните отговори. Търсех какво ми подхожда,  как и къде се чувствам, къде откривам, че съм спокойна. Накратко това, което успях да направя е да остана насаме с душата си.

Щом е така, отговорите които открихте показват ли, че сте на верен път в края на 30-те...

- Двадесетте ми години минаха много бързо, бях разточителна, объркана, прекалено нерешителна, като играчка. За тридесетте винаги казват: „Най-прекрасната възраст за жената“. Това е вярно. Вече няма неща, за които да съжалявам. За всичко, което правя или реша, нося отговорност и понасям последствията. Спокойна съм със себе си. Превързвам  раните си и не съжалявам  нито за себе си, нито за другите. Имам професия, която е успешна. Градих я с любов и дългогодишна  работа. Надявам се, че късметът няма да ме изостави. Че винаги ще продължавам да върша добри неща под крилете му. Не ограничавам живота си заради това, което някой друг мисли. Животът е кратък. Моят Паша -  сърцето ми прави това, което иска и аз му го позволявам.


През изминалите дни, бяхме разтърсени от сексуално насилие, претърпяно от жена в градския транспорт. Бяхме разтърсени и от сексуалното насилие над 5-годишно дете в Küçükçekmece. Как се чувствате, когато четете тези новини?

- Това е извращение! Нарушено психично здраве. Тези същества, които се разхождат между нас, вредят на живота ни всеки ден! Много ми е интересно, тези които казват: “Облякла се е предизвикателно, каква работа има посред нощ на улицата?”, какво ще кажат за петгодишните деца?
Освен това дори да се обличаме предизвикателно, да се смеем шумно, да излизаме навън, какво ви засяга вас, бе?! Тези, които не могат да контролират своите души, ръце, думи, очи, заслужават да напуснат обществото и да бъдат изолирани от социалния живот! Заради децата ни, братята  и сестрите ни, ако системата работи правилно, трябва да удави тази измет. Трябва да направим нещо за да поставяме главите си спокойно върху възглавницата. Днес е нечии чужд живот, утре нашият! Забравяме всичко. Това не трябва да се забравя! Да повторим отново: на 23 април- ден на децата, 5-годишно дете беше изнасилено. Да не забравяме!


Напоследък за какво се тревожиш?

- Имам проблем с всеки вид маргинализация. Не може някой, който не е съгласен с чуждите  религиозни вярвания или идеологически възгледи да ги изключи.  Никакви идеи и идеологии не трябва да поставят хора в периферията. Необходима е  мисъл и емпатия. Борбата, обидите, използването на сила, не са  надмощие за никого.
Имам проблем с безсъвестните, нахални, нелоялни хора. Твърдо съм против всеки вид лошо отношение и насилие над животни, жени, деца. Не мога да понасям насилието, злоупотребите, изнасилванията. Чувствам неудобство, че дишам един въздух с такива хора. Мисля, че тяхното съществуване е загуба на кислород. Този тип хора, провокират в мен неописуема ненавист. Понякога мисля, че мислещите като мен, имат много повече съвест от тях. Ще кажете, че не е справедливо. Да, аз също казвам- не е честно.

От години наблюдавате десетки женски героини, които играете. И така, какви са впечатленията ви за мястото на жената  обществото напоследък?

- Да бъдеш жена носи доста трудности. Да възпитаваш, да отглеждаш, да превъзмогваш умората и да се жертваш. В друг портрет на жената тя е цветна, колоритна, променяща се. Но най-хубавото е, че жените са специални със своето съществуване.
Вече не е необходимо жената  да бъде преследвана от мъжа, да мълчи за несправедливостите, да се примирява с неравенствата, да оправдава словестния  или физически тормоз.
Жените днес работят, отглеждат деца. В миналото са били здраво настъпвани. Достатъчно е момичетата да бъдат образовании да учат, а момчетата да се възпитават в равноправие. Да научим децата не мълчат, да надигат глас срещу неправдите.

Вие имали ли сте моменти,  в които да мълчите?

- Вече не мълчим. Когато повече хора надигнат глас, останалите ще вземат пример. Аз не мълча. Няма и да го направя! За да се опълча, не трябва нещо да се случи конкретно на мен. Когато се посяга на едно дете, жена, животно или природата е наранена, всеки трябва да крещи. В противен случай, ще наблюдаваме как всичко се изплъзва от ръцете ни.

Какво мислите за линча  в социалните медии?

- За публичният линч имам много ясна позиция. Няма да го направя, и няма да позволя на някой да го прави. Дори не полагаме усилия да се опитваме да се слушаме един друг.
Разстройва ме когато двама души се нападат един друг и не проявяват уважение. Против всякакъв вид хулиганство съм. Независимо дали става въпрос за  идеолотия, парти, или футболен отбор.

  През годините и опита променят ли се възгледите ви за любовта?

- Трябва да попитаме любовта дали е променила нагласите си към мен. Аз не съм променила моите.

Какво е определението Ви за любовта?

- Аз уважавам любовта. Тя е хаос, в който  балансът се губи, думите не могат да бъдат формулирани в изречение, езикът ти се заплита, очите ти не виждат нищо, а хормоните са извън границите. И в тази ситуация, от чувствата си получаваме такова огромно удоволствие. Колко странно, нали? Или скачаш, или ще бъдеш бутнат, или краката ти ще се пречупят, но все пак попадаш в пропастта. Като свободно падане. Като подчинение на гравитацията. Няма връщане назад. Ако искате си счупете краката, ако можете бъдете технични, но се насладете на този момент. Любовта е като да се изгубиш и намериш едновременно.

Разочарованията и разделите карат ли ни да  оставим любовта на рафта (да я отложим)?

- Любовта е твърде интензивна, за да се побере на рафт. Има обем, мирис, вкус. Любовта е като слънцето. Всеки ден слънцето изгрява отново, а ние сме изумени от чудото на природата и наблюдаваме с възхищение. Каква полза има да потъваме в тъмнина, и да обиждаме слънцето? Затова и през деня, и през нощта, както  слънцето, така и звездите ни носят светлина. И ги наблюдавам с усмивка.




Вие играете в първата турска поредица на Netflix Hakan: Пазителят . Свикнали сме да ви виждаме в главни роли. Но този път сте в проект с доста главни действащи лица. Какво ви убеди да направите това?

- Това е работа за дигитална платформа. Видяхме много примери по света Netflix да  сливат в един проект, добри актьори, които приемат и играят обичани персонажи. Освен това всеки персонаж е важен/главен. Ако играеш добре и правдоподобно.

Видяхме вашата героиня за кратко през първия сезон. Бихте ли ми разказали малко?

- Рюя е безсмъртна, която през последните 20 години заради Пазител, преживява състояние на смърт. Жена, която е много влюбена и осъзнаваща целите си. След като Файсал (Окан Ялабък) я върна към живота, този сезон ще станем свидетели на многото промени, които тези двама Безсмъртни ще преживеят, въпреки че е забранено двама Безсмъртни да изживяват  любов.

Искате ли да сте безсмъртна?

- Не. Когато любимите ми хора остареят и умират пред очите ми, безсмъртието ще ми носи  болка и няма да му се наслаждавам.

На премиерата на сериала, пресата напусна. Какво ще кажете за това?

- Аз разбрах на следващият ден. Не знаехме какво се случва. Ясна информация за гала-вечерта могат да дадат организаторите. . Не мога да коментирам нещо, на което не съм била свидетел. Мисля, че всеки трябва да уважава работата на другите.

# 324
  • Мнения: 12 826
Ради, благодаря за преведеното интервю.
Доставиха ми удоволствие отговорите на Бубето.
 Зряла, интелигентна, уверена. А снимките допълват думите. Разкошна млада жена!!!! Очаквам я с интерес  на екрана.

# 325
  • Мнения: 1 135
Наистина чудесно четиво и още по-чудесна Бурчин.
Прекрасна актриса, жена и личност. Талантлива, интелигентна, добросърдечна, чувствителна и крехка. В същото време е силен човек, който е постигнал успехите си с много труд и себеотрицание.
Дано, както е казала в интервюто, сърцето й да я води по верният път. Дано е много, много щастлива.
Ради, благодаря ти за удоволствието да се насладя на това интересно интервю. Hug Flowers Bouquet

Малко Рюя Ердем от мен Heart





# 326
  • Мнения: 3 747
Здрасти, момичета. Радвам се, че интервюто ви е било интересно.
Малко Рюя Ердем от мен Heart
Страхотни кадри си подбрала, Инче Simple Smile Доста суперлативи прочетох за играта на Бурчин, което значи, че не сме чак толкова субективни с теб Stuck Out Tongue
От официалната страница на Пазителя
"-Ако най-лошият сценарий стане реалност, ако се изправят двама срещу пет? Кой ще спечели според теб?
-Зависи кои са двамата. Ако тези  двама сме ние, значи ще спечелим. Не се тревожи."




Ами, ако всичко, което се случи е игра на Рюя и Файсал срещу Безсмъртните? Stuck Out Tongue Winking Eye

📷: Cem Talu

# 327
  • Мнения: 1 135
Страхотни кадри си подбрала, Инче Simple Smile Доста суперлативи прочетох за играта на Бурчин, което значи, че не сме чак толкова субективни с теб Stuck Out Tongue
От официалната страница на Пазителя
"-Ако най-лошият сценарий стане реалност, ако се изправят двама срещу пет? Кой ще спечели според теб?
-Зависи кои са двамата. Ако тези  двама сме ние, значи ще спечелим. Не се тревожи."




Ами, ако всичко, което се случи е игра на Рюя и Файсал срещу Безсмъртните?
Stuck Out Tongue Winking Eye

Хайде, бе! Thinking Ето това ще е чудесен обрат.
Има нещо (даже доста неща) недоизказано и непоказано. Ако наистина любовта на Файсал и Рюя е безсмъртна, както твърдят във всички интервюта и анонси, само това би било логичното продължение. Ако е план срещу безсмъртните, рекапитулацията показва, че вече не са 5 срещу двама и Файсал е бил прав.

Ето още едно интервю с актьорите. Нищо не разбрах, но всички са страшно усмихнати и готини



П.п. при рускините пишеше, че скоро започват снимките на трети сезон. Потвърдените имена са на Чаатай, Хазар, Окан, Бурчин и Енгин. Не знам кой е източникът Simple Smile

 

# 328
  • Мнения: 3 747
Инче, мерси за клипчето с интервюто.
П.п. при рускините пишеше, че скоро започват снимките на трети сезон. Потвърдените имена са на Чаатай, Хазар, Окан, Бурчин и Енгин. Не знам кой е източникът Simple Smile

Който и да е източникът е бил прав. От сторито на Енгин съдя, че даже са започнали снимки или подготовката за тях. Има кратко клипче с отрязаната му коса върху сценарият за новият сезон с името му върху него.
Интересно в какви конфигурации ще завъртят горепосочените имена и кого ще добавят към каста.

Фунда е получила награда за театралната й постановка Fotograf51







Честит рожден ден на Илкер.
Кадър сега и преди и чудесно пожелание от майка му: "Зенице на окото ми, Илкер, единствен мой . Нека новата ти годишнина ти донесе просперитет и открити врати. Нека пътят ти е светъл, а годината по-успешна отколкото в мечтите ти. Flowers Four Leaf Clover "


# 329
  • Мнения: 1 135
Честит рожден ден на Илкер и честита награда на Фунда Simple Smile И на двамата пожелавам още много успешни проекти, награди и фенове.
Да, актьорите лека полека започват с анонси за новите снимки на Пазителя . Предполагам, че говориш за това "Добре дошъл отново Левент"



Чакам да видя скоро и "Welcome back Ruya", защото Бурчинка е приключила с ваканцията сред природата






и се е върнала в Истанбул Simple Smile



Общи условия

Активация на акаунт