Бурчин Терзиоолу - Куршум /Kurşun Misc Gun След Пойраз: нови проекти и изяви на актьорите # 9

  • 40 600
  • 736
  •   2
Отговори
# 330
  • Мнения: 3 747
 Нови кадри от Мухсин Акгюн. Пред обектива - Фунда и Бурчин












# 331
  • Мнения: 1 135
Впечатляващи дами и невероятно талантливи актриси. Heart Eyes
Още кадри на Бурчинка. Толкова нежна и крехка изглежда. Като статуетка













**********

Телеканал Show Tv принял решение летом не транслировать летние ромкомы..... Осенью канал начнет транслировать основные сериалы:
- 3 сезон сериала "Чукур"
- "Патрон" с Бураком Денизом в главной роли
- "Чужестранец" с Илькером Калели в глвной роли
- "Полярная звезда" - актерский состав еще не определен
- "Любовь, которая заставляет плакать" - актерский состав еще не определен.

Най-после да се чуе нещо. Вече си мислех, че проектът е останал в нищото. Между другото има няколко актриси, които са потвърдили, че септември се завръщат с нови сериали. Едната от тях е Фунда. Ако тя е партньорката на Илкер Heart Eyes  искам два сезона минимум.

# 332
  • Мнения: 7 902
Привет, момичета,
Да.повдигна темата и да.ви дам възможност да се разпишете. 
Аз след много проби накрая пак останах само с един сериал а и той  приключва - Истанбулската невеста.
Чакам вече лятната вълна от романтични комедии, които обикновено зарязвам след десетина епизода. Simple Smile

# 333
  • Мнения: 3 747
Бурчин е просто изящна и прекрасна в тази фотосесия. Two Hearts
За Фунда и Илкер и двамата са невероятни актьори, но не мисля, че тя и той ще си партнират в "Чужденецът". Ако ме опровергаят ще се радвам много.
Aктрисите, потвърдили участието си в нови проекти от септември, доколкото ми е известно са тези: Пелин Карахан, Седеф Авджъ, Джансу Дере, Йозлем Йълмаз.
Нито една не е типът на Мелиса Шенолсун, която се спрягаше като партньорка на Илко в "Чужденецът".
Ще поживеем и ще видим коя ще му изберат.  Simple Smile

Снимките на Пазителя/ сезон три/ са започнали днес


От официалната страница - https://twitter.com/theprotector/status/1127932978208870400

















Joy Joy Joy Joy Joy

П.П. Пепелче Hug докато публикувам тоя ферман и ти се разписа

# 334
  • Мнения: 1 135
Здрасти, момичета Hug
Ради, познала си за Фунда. Няма да я видим в един сериал с Илкер. Ще я гледаме в общ проект с Бурчин, защото е едно от попълненията, които ще играят в трети сезон на Пазителя.
Eто ги всички нови лица

❥ К касту сериала #ЗАЩИТНИК  в третьем сезоне присоединились: . ▪Фунда Эрйигит ▪️ Танер Олмез ▪️ Биге Онал ▪️ Илайда Алишан ▪️ Эмре Мутлу . ▪️ Халит Озгюр Сары ▪️ Хасан Юнер .
Надявам се само, че трети сезон ще е малко по-логичен и подреден от към сюжетно действие. Т.е. да спрат да ни поднасят всичко на парче.
Joy Не 5, 55 стъпки  трябват. Joy и пак не е гарантирано справянето с нея.
Пепелче, за романтичните сериали аз съм си набелязала  "Her Yerde Sen", в който ще участва и нашият шишко- Ташкафа

# 335
  • Мнения: 3 747
Пепелче, за романтичните сериали аз съм си набелязала  "Her Yerde Sen", в който ще участва и нашият шишко- Ташкафа
Този летен сериал съм го пропуЩила, ама колко харесвам Айбукеее Heart Eyes а и колко е свежарско това фрагманче...чак ми хареса.

Надявам се само, че трети сезон ще е малко по-логичен и подреден от към сюжетно действие. Т.е. да спрат да ни поднасят всичко на парче.
Hands Plus1 Ама, не е много сигурно Stuck Out Tongue Winking Eye
Резюме за трети сезон.
В новият трети сезон на Пазителя, Хакан ще трябва да води смъртоносна борба, за да защити Истанбул, който се превърнал в ад заради по-големия му брат Левент. Докато градът се бори с вируса, който го удря след атаката на безсмъртните, Файсал и Рюя са много близо до постигането на лошите си намерения.
За да създаде противоотрова, Хакан се обръща към Нисан (Funda Erуigit).  По пътя към спасяването на хората и жителите на Истанбул, ще се потопи  в нови приключения заедно с нея и Бурак (Танер Олмез).
Хакан ще се опита да се справи с всички проблеми, но в същото време ще трябва да намери Везир, който с натрупаната в него омраза от 600 години насам, се готви да унищожи Истанбул. Опитът на Хакан ще хвърли светлина върху настоящата му борба и той ще се движи между миналото и настоящето.

Хубава вечер Simple Smile

# 336
  • Мнения: 7 902
Освен Ташкафа има и още един сладур.
Игра в Птичката, ама не му знам името, зад Айбуке, с перчема. Simple Smile
Аз чакам.и още.един летен с Чаалар незнам си кой от Фазилет.

# 337
  • Мнения: 1 135
Hands Hand  Hug Kissing Heart
Докато градът се бори с вируса, който го удря след атаката на безсмъртните, Файсал и Рюя са много близо до постигането на лошите си намерения. [/i]
Интересно аз друг сериал ли съм гледала или сценаристите не помнят какво се случва от сезон в сезон? Та нали Файсал не искаше да унищожи Истанбул и да навреди на хората Thinking
Губи ми се логиката, но е факт, че бих гледала дори само заради тандема Бурчин-Фунда Heart Eyes
Да ви припомня една от любимите ми техни сцени. Колко време търсих превода Joy но пък пак си я изгледах

Ей, нали нямаше да се целувате?
Какво да му целувам на този!
Какво му е? Аз го целувам сутрин и вечер..

Joy Joy Joy Пойраз Карайел еп. 77

Пепел от рози, може ли малко информация за този сериал или поне заглавие?
Аз чакам.и още.един летен с Чаалар незнам си кой от Фазилет.

# 338
  • Мнения: 3 747
Hands Hand  Hug Kissing Heart
Докато градът се бори с вируса, който го удря след атаката на безсмъртните, Файсал и Рюя са много близо до постигането на лошите си намерения. [/i]
Интересно аз друг сериал ли съм гледала или сценаристите не помнят какво се случва от сезон в сезон? Та нали Файсал не искаше да унищожи Истанбул и да навреди на хората Thinking
А, де. И аз това се чудя. Обаче вече имам друга стратегия за гледане. Без много очаквания и задълбаване, че иначе всичко зарязвам на втори-трети еп. Joy
Новичко от Бурчин Nature Sparkles 📷: Cem Talu






# 339
  • Мнения: 1 135
Добра стратегия, Ради Joy Joy Joy Ще я открадна.
На Пазителят най-големият плюс е просто страхотният актьорски каст. Heart Eyes С малки изключения, ама пък ги убиват за норматив Joy
Още една награда за Фунда

П.п. Бубето е разкошна. Страхотен кадър Heart

На 39 изглежда като на 20

# 340
  • Мнения: 7 902
Инче, казва се Afili ask- Лъжовна любов с Бурджу Йозберк

# 341
  • Мнения: 1 135
Мерси Simple Smile Погледнах трейлъра и изглеждат много приятна двойка.



❥ Илькер Калели надоело отмалчиваться по поводу отношений с Бурчин Терзиоглу: . ▪️«Мы постоянно молчим, но всегда что-то пишут. Между нами с Бурчин нет ни обид, ни гнева. Мы друзья, между нами нет ничего другого» - сказал актёр журналистам . .

Но по-важното е, че е потвърдил ново дизи през есента


# 342
  • Мнения: 3 747
Пепел от рози   Инна
Освен за новото дизи Илко e споменал, че подготвя нова музикална изненада като тази


Нова снимка от официалната страница на Пазителя- Левент и Рюя

Anlatsana biraz, Ölümsüz kadınlar nelerden hoşlanır... #HakanMuhafız Tell me a little about what Immortal women like... #TheProtector
Разкажи ми малко за това, какво харесват Безсмъртните жени ...


# 343
  • Мнения: 1 135
Известная компания Most Production, предложила главную роль в своем новом сериале «Марлон Кемаль» - Илькеру Калели.
Проект будет транслироватся на канале Fox в новом сезоне.
Другая компания O3 Medya всё ещё ведёт переговоры с актером, касательно сериала Чужестранец. Однако, контракт ещё не подписан.
Most Production снимал такие сериалы как : Милосердие, Сыла,Венера- Пастушья звезда,Песня Жизни
Марлон Кемаль был известным детективом, который жил в 1970 годы.
Сериал будет сниматься по книге Сонера Ялчына.
Сценарист проекта : Керем Дерен (Эзель)




Дано Илкер да си избере по-успешният и рейтингов проект Hands Pray за да се наслаждаваме дълго на прекрасната му актьорска игра. Милост и Езел са едни от най-хубавите сериали, които съм гледала, така че му стискам палци да повтори успеха им.

Нова снимка от официалната страница на Пазителя- Левент и Рюя

Anlatsana biraz, Ölümsüz kadınlar nelerden hoşlanır... #HakanMuhafız Tell me a little about what Immortal women like... #TheProtector
Разкажи ми малко за това, какво харесват Безсмъртните жени ...
Толкова ги харесах тези двамата Heart Eyes Надявам се в трети сезон да имат доста общи сцени

# 344
  • Мнения: 3 747
Дано Илкер да си избере по-успешният и рейтингов проект Hands Pray за да се наслаждаваме дълго на прекрасната му актьорска игра. Милост и Езел са едни от най-хубавите сериали, които съм гледала, така че му стискам палци да повтори успеха им.
И аз стискам палци. Flowers Four Leaf Clover На Бурчин ѝ се размина дизито на Керем Дерен (говоря за "Ловецът", който Канал Д отложиха), може пък късметът да е на страната на Илкер Simple Smile
Инче, само да те поправя, защото в информацията пише детектив, не е детектив, а прокурор.

Марлон Кемал (истинско му име е Кемал Шимшек) е роден през 1938 г. и е израснал в бедният квартал Балат. Притежавайки брилянтни умствени способности, той завършва юридическия факултет на университета и става прокурор, известен със своите изключителни способности при решаването на редица престъпления.
Въпреки позицията си, поддържа контакти с света на престъпността, обича нощния живот в Истанбул, както и хазарта. През деня той е перфектен на работа, а през нощта отива в клубовете, играе хазартни игри и участва в битки. Той е убит по време на подобен инцидент.
 Женен е и има три деца. От една страна,  вестниците представят прокурора като герой, от друга страна, като хулиган, човек на нощния живот, хазарта, изнудването, контрабандата и убийствата.


С такава роля Илкер би се справил страхотно. За главната женска роля преговарят с Шейма Коркмаз.


Общи условия

Активация на акаунт