Следене на бременност в гр.Пловдив

  • 1 157
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте! Интересувам се от мнения за следене на бременност. Препоръка за гинеколози в Пловдив!

# 1
  • с. Дълго поле
  • Мнения: 107
По ЗК ли искаш или на частно?

# 2
  • Мнения: 4
И за двете Simple Smile

# 3
  • с. Дълго поле
  • Мнения: 107
В клиника Торакс работят страхотни специалисти, някоки от тях по ЗК. Разполагат със сносна апаратура, не говорят излишно, отношението е чудесно и не те претупват. На първо четене като имена мога да ти препоръчам д-р Кунчев, д-р Кичеков, д-р Видева, д-р Главчев, д-р Добрев, но който и да избереш, ще получиш необходимото. Аз се следя при Кунчев син, защото и баща му работи там и мога да кажа, че съм много спокойна, по отношение на редовните прегледи, всеки път ме гледа на ехограф, даже и за 4Д не ме кара да плащам. Няма да сбъркаш ако избереш един от тях. Други за които съм чувала хубави думи са Амалиеви, както и Ямаков, но за тях нямам лични впечатление. В бг мама има бял и черен списък с лекари за Пловдив, ако се поразровиш ще го намериш. И в никакъв, ама никакъв случай ме ходи при Ели Илиева. Според нея бебчо, които до юесец чакам да се появи на бял свят бивот и здраве беше "по скоро тумор, отколното бременност". Надявам се съм била полезна, ако имаш още въпроси ще се радвам да споделя опит, ако го имам

# 4
  • Мнения: 4
Благодаря, Ваня! Аз се насочих към др Кичеков. Другата седмица имам записан час при него Simple Smile
Само да попитам как стои въпроса с ЖК. Минава ли по касата в Торакс? Или само на частно, и трябва да си избера друг доктор по касата?

# 5
  • с. Дълго поле
  • Мнения: 107
Благодаря, Ваня! Аз се насочих към др Кичеков. Другата седмица имам записан час при него Simple Smile
Само да попитам как стои въпроса с ЖК. Минава ли по касата в Торакс? Или само на частно, и трябва да си избера друг доктор по касата?
По принцип работят по ЗК, но не знам дали всички лекари. Можеш да си вземеш направление от ЛЛ за потвърждение на бременността, то ще ти важи и за вторичен преглед. След това се взима ново направление номер 9 мисля се водеше, което е за проследяване или т. нар.  женска консултация. Можеш на място да го попиташ дали води ЖК по здравна каса. Той е много любезен и много разбран, ще ти отговори на всички въпроси. Успех и леко бременеене.

# 6
  • Мнения: 4
Благодаря, много!

# 7
  • Мнения: 12
Здравейте,

Ще Ви бъда благодарна да дадете повече информация за д-р Велевски в град Пловдив. Има частен кабинет в АГ Европа.
Някой следи ли си при него бременността, имате ли повече наблюдения върху неговата работа и дали прави всички необходими прегледи и изследвания за една бременност.
Благодаря Ви предварително.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 105
Насочила съм се за следене при д-р Радински в Пълмед. Дали някой има някаква информация за него, както и за АГ отделението в Пълмед?

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 327
Нямам лични впечатления от др Радински, но много мои познати са му пациентки, по повод бременност и не само. Чувам, че е много мил, грижовен лекар.

Общи условия

Активация на акаунт