Банята - 33 тема

  • 88 931
  • 770
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 1 408
Според мен никакви плочки няма да вървят на тази мозайка, трябва нещо дюс. Опитайте с мазилка за баня:

https://bania-technika.bg/leistungen/wandverspachtelung-mit-dekorputz/
А дали имате информация каква е цената на кв.м. за ремонт на баня.Благодаря.

# 91
  • Мнения: 40 857
Не знам цени, питайте, но не вярвам да е бюджетно решение като с евтини плочки.

# 92
  • Мнения: 6 290
Kokoshy, не видях въпроса?
Ако е какви мебели да сложа?! То в случай, че няма завеса и се мокри задължително ПВЦ, но пантите не са неръждавейка и може да ръждясват ако подлизва вода. Поне са лесно сменяеми и не са голям разход...
Формулирах го като съвет, моя грешка Grinning
Въпроса ми беше точно това, какви мебели да сложа, за да са водоустойчиви. На повечето места гледам, че пише - влагоустойчиви, но да не се поливат с вода. При нас неизбежно ще се пръскат от душа.
Ами значи трябват Ви пластмасови ПВЦ, за да са водоустойчиви.

# 93
  • виртуално
  • Мнения: 2 861
И при мен шкафа се пръска от душа.
Задължително ПВЦ, пантите и винтчетата си минах с безцветен лак за нокти - вече трета година всичко е като ново.

# 94
  • Мнения: 21
Здравейте, някой правил ли е баня и тоалетна с тези размери Simple Smile Ако може да пусне снимки, да си представя как ще изглежда...
Скрит текст:
.

Ако може някой да даде и при мен мнение.....

В банята бих сменила мястото на тоалетната и мивката ако Ви се занимава.

За тази подредба какво мислите ?

# 95
  • Мнения: 40 857
Като цяло ми харесва, семпло и изчистено.
Аз обаче бих отишла на пясъчен цвят - хем е по-практичен, хем е по-светъл. Толкова много шоколадово ми идва много. И бих сложила някакъв акцент - фриз някакъв, или някоя вертикална ивица с друг цвят.

И, за разлика от болшинството, за мен номер едно е функционалността и затова не обичам мивки със загубено пространство отдолу. Аз бих сложила шкаф и поличка пред огледалото, но това не е забележка, защото опира до вкус. Така пък е по-леко и има повече въздух. Абе, въпрос на вкус е.

Но иначе ми харесва стилът - изчистен и без финтифлюшки.

# 96
  • Мнения: 39 306
Харесва ми подредбата. Обичам минималистичен стил.

# 97
  • Мнения: 355
Почти като моята баня. Само имам лира и закачалка за кърпи. Мразя ярки, натрапливи цветове, ниши, дупки и прахосъбирачки. Мразя да слугувам, търкам, мия, чистя и подсушавам бани.
Идеална е тази.Моята е само, че в сиво и паравана ми е с плъзгане, матов.

# 98
  • Мнения: 288
Защо да не може с параван? Има всякакви видове сгъваеми. Доста разгледах докато се спра на нашия. Ще бъде с една статична част 23 см и една сгъваема към душа 70 см и когато не ползваме душа ще е прибрана и няма да пречи на ползването на тоалетната в нашия случай. Всъщност ние сме готови с всичко без паравана и ще се опитам да пусна снимки.

# 99
# 100
  • Мнения: 288
Здравейте, някой правил ли е баня и тоалетна с тези размери Simple Smile Ако може да пусне снимки, да си представя как ще изглежда...
Скрит текст:
.

Ако може някой да даде и при мен мнение.....

В банята бих сменила мястото на тоалетната и мивката ако Ви се занимава.

За тази подредба какво мислите ?


Харесва ми подредбата. Подкрепям мнението да не са толкова тъмни плочките и да има шкаф под мивката.

# 101
  • Мнения: 91
На пръв поглед е като много захабена и мръсна баня ха-ха...Simple Smile

# 102
  • Мнения: 6 290
Много харесвам този тип тоалетни.
Скрит текст:
Иначе за мен срещу вратата трябва да е мивката не тоалетната чиния. За съжаление нямам друга снимка.
Скрит текст:

# 103
  • Мнения: 1 050
Ще очаквам снимка и на паравана, който се сгъва. Vania_svet харесва ми банята, само няма голяма разлика в цветовете на плочките и шкафовете.

# 104
  • Мнения: X
На мен пък много ми харесва цвета, бих добавила единствено едно рафтче високо над тоалетната, на което може да се сложи нещо. Прахосъбирачка ще е определено, но ще е много красиво допълнение към семплата баня.

Общи условия

Активация на акаунт