Велислав Павлов*Димитър Захариев *Диана Димитрова Тема 42

  • 11 168
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 12 422
Доне, Тони е в операционната естествено! Както отбелязах, всичко в това раждане е  естествено! Joy
Държи ножицата, за да отреже пъпната връв на госпожицата, но докато Захариев  бива душен, разсъждава дали да не клъцне топките на Захариев. За назидание, пък дори и да се справи с раждането, все ще е отмъстил за някоя друга изневяра.

# 691
  • София
  • Мнения: 9 563
Моски, по драматично щеше да е ако Банков като коремен хирург прави спешно секцио на Зорница.

Много смях не е на хубаво,  нали знаете.

# 692
# 693
  • Мнения: 12 422
Моски, по драматично щеше да е ако Банков като коремен хирург прави спешно секцио на Зорница.

Много смях не е на хубаво,  нали знаете.
Опасявам се, че докато стигне до бебето, ще отстрани два-три органа, ей така, за всеки случай, че нещо не му изглеждат добре Joy

# 694
  • Мнения: X
Моски, по драматично щеше да е ако Банков като коремен хирург прави спешно секцио на Зорница.

Много смях не е на хубаво,  нали знаете.
Опасявам се, че докато стигне до бебето, ще отстрани два-три органа, ей така, за всеки случай, че нещо не му изглеждат добре Joy
Зорница явно ще умре при раждането на бебето Thinking

# 695
  • Мнения: 12 422
Глупости, изобщо няма да умира, не си представяш добре картинката,Доне - Банков взима първия орган, хвърля го, Ковачев го взима, тъпче обратно, зашива и така, жива и здрава си е Зорница. След като Тони може да издържи две трансплантации, колко му е Зорница да преживее един-два махнати и върнати органа. Joy

# 696
  • Мнения: 737
Като си помисля как цяло лято мислихме как Зорница ще отхвърли Банков той като и появи. А тя каква стана. Да се радваме на Психото, че и намести чакрите. Цял сезон мъки чак ми е смешно сега като се сетя.

# 697
  • Мнения: 9 628
Зорница явно ще умре при раждането на бебето Thinking
ScreamScreamScreamScreamScreamScreamScream
Която ще е копие на майка си и ще бъде отгледана от двама бащи. Няма да са е доближила до мъж до 40 годишна възраст Joy

# 698
  • София
  • Мнения: 9 563
Айде сакън сега, няма да умира. Марио освен Захариев ще души и Банков.
Марио ще я събере след Банков. Той си е свикнал.

# 699
  • Мнения: 12 422
Ааа, Мел, моля, моля, аз цял сезон виждам една жена, която безкрайно обича своенравния си мъж, нищо друго! Heart Eyes

# 700
  • Мнения: X
Глупости, изобщо няма да умира, не си представяш добре картинката,Доне - Банков взима първия орган, хвърля го, Ковачев го взима, тъпче обратно, зашива и така, жива и здрава си е Зорница. След като Тони може да издържи две трансплантации, колко му е Зорница да преживее един-два махнати и върнати органа. Joy
АХХААХХАХАХХААХАХАХ
Не всеки може да издържи две трансплантации, да знаеш хсххах
Ох, представих си как тъпче органите като плънка за чушки Joy

# 701
  • София
  • Мнения: 9 563
Ааа без пълнени чушки, че Марио не ги обича.

# 702
  • Мнения: 12 422
Не знам как тъпче, но по едно време чува - Марио,МАРИО!
Тони, млъкни, не ми е до тебе в момента!
МАРИО, ЧЕРНИЯТ ДРОБ Е ОТ ДЯСНАТА СТРАНА, БЕ ИДИОТ!

# 703
  • Мнения: X
Ааа без пълнени чушки, че Марио не ги обича.
Щото не е ял от моите.
Не знам как тъпче, но по едно време чува - Марио,МАРИО!
Тони, млъкни, не ми е до тебе в момента!
МАРИО, ЧЕРНИЯТ ДРОБ Е ОТ ДЯСНАТА СТРАНА, БЕ ИДИОТ!
ТИ ПЪК ОТКЪДЕ ЗНАЕШ, БЕ ИДИОТ? ВСЕ ОТДЯСНО ТИ ГО ТЪПЧЕМ И ПАК НЕ РАБОТИ ТВОЯ!

# 704
  • София
  • Мнения: 9 563
Часът на истината дойде. Да видим дали след един час ще ревем.

Общи условия

Активация на акаунт