загрубели стъпала

  • 6 257
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора - на баира
  • Мнения: 77
Веднъж седмично накисвам краката си в топла вода + сода бикарбонат (слагам на око). След около 5-10 мин. изтъргвам с пемза. Подсушавам добре и ги намазвам с омекотяващ крем на ЕLEA. Резултатът е много добър! smile3521

# 16
А не може ли да се омекоти кожата на стъпалата без стъргане. Защото колкото повече се търкат толково повече загрубява кожата. Аз затова само ги ексфолирам със скраб от време на време.  Но кожата ми е суха и уплътнена на палеца и петата.

# 17
  • София
  • Мнения: 3 797
Преди и аз имах този проблем и се мажех с най-обикновен вазелин.Много ми помогна Peace

# 18
  • Мнения: 5 140
Пробвай с няколко ходения на педикюр! Там си знаят работата!

Педикюр като първа стъпка. Наистина си знаят там работата. Peace

Аз съм доволна от кремчето за напукани пети на Талодерма.

# 19
  • Мнения: 1 269
Имам едно уредче с батерия на ТСМ с няколко накрайника. Много добре изпилва вроговените места, а различните пилички оформят чудесно. Купих го от Германия преди 3г, но и тук се среща по магазините на ТСМ. Процедурите се правят на сухи крака, след което се измиват и намазват с кремче за крака. Аз ползвам едно немско кремче с жожоба, росмарин и ментол от аптеката.

# 20
На мен много ми помага кремчето Авита на Лавена(на опаковката пише за лице,но има страхотно действие на краката  Peace) препоръчвам го горещо  moresmile

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 252
Първо педикюр, а после всяка вечер с омекотяващо кремче на Ейвън. Идеята с вазелина също е добра. Одобрявам и продуктите на Шол  newsm10

# 22
  • Варна
  • Мнения: 10 791
За педикюр нямам пари, за маски нямам време, така че се задоволявам със следното: докато се къпя, си търкам петите с пемза, после ги мажа с крем за крака Здраве на Арома.

Ако има някакъв още по-ефикасен крем за пети - свиркайте!

А петите ни загрубяват, защото сега ходим с чехли...

# 23
А аз преди време бях чула за оцет-търкаш петите докато се къпеш и после някакво кремче ама забравих да пробвам  Whistling

# 24
  • Мнения: 3 164
Аз 1 път седмично ги търкам с пемза или пилата за пети на орифлейм иначе поне 3-4 пъти вечер ги мажа със зехтин преварен и си обувам чорапи за няколко часа.

# 25
  • Мнения: 630
А някой да е ползвал крема за крака на Талодерма? Пробвайте! После ще говорим.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 10 791
А някой да е ползвал крема за крака на Талодерма? Пробвайте! После ще говорим.

Препоръчваш ли го?

# 27
  • Мнения: 5 140
Аз и по горе писах, ДОВОЛНА СЪМ.

# 28
  • Мнения: 630
с две ръце гласувам за него newsm10

# 29
  • Мнения: 903
И аз съм възхитена от крема за крака на Талодерма. Препоръчвам го. Ползвам го всяка вечер и ефекта е невероятен Peace

Общи условия

Активация на акаунт