загрубели стъпала

  • 6 266
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 382
за малката тубичка ли говорите или за Еудермол 10 на Талодерма?

# 31
  • Мнения: 730
При мен невероятен ефект имаше почистването с пиличка на Титания и после мазане с крем Glisolid.

# 32
  • София
  • Мнения: 4 867
аз ползвам меден вазелин - вечер (но не всяка вечер, че забравям понякога) си намазвам краката и обувам чорапи. на сутринта в чорапите откривам бебешки петички. Laughing

# 33
  • Мнения: 5 476
И аз докато се къпя, си търкам петите с пемза, или изтъргвам кожата с този уред


после ги мажа с обикновен хидратиращ крем
  Но ако не са поддържани преди е хубаво първо педикюрист да те почисти.  Peace

# 34
  • Мнения: 40
Може ли да ми препоръчате козметичен салон с добър педикюрист в центъра на София:) Аз живея около Руски паметник, но нямам проблеми ако е някъде по-далечко:)и ако може да ми кажете ориентировъчна цена (в главата ми се върти няква сума около 10-15 лева- още ли са същите цените:)
Предварително благодаря:)

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Аз ходя на педикюр още като се постопли и към края на лято, още веднъж. Удоволствие стахотно.   
През другото време сама си подържам краката. Купила сам си морски соли и докато се къпя /имаме вана/ слагам соли във водата.
Иначе, все нямам време да си кисна краката. До като съм в банята, след душа изтърквам с пемза загрубялата кожа. След това намазвам ходилата с ексфолиант - сега ползвам на Ейвън. С финната част на пила за крака ги масажирам. Ползвам пила на Tatilia - от едната страна е пила, а от другата пемза. След банята намазвам ходилата с масажен крем за крака на Ейвън. Добре е да обуеш чорапи докато попие, че масажните кремове са мазнички (малко е неприятно в това топло време с чорапи, но.... ).

Препоръчвам ти крема на д-р Шол, ползвала съм го, страхотен е.

Чувала съм много добри отзиви за крема за пети на Биотрейд, предназначен за излющване и омекотяване на грубата и напукана кожа на петите, лактите и коленете (струва 3.40лв.):


# 36
  • София
  • Мнения: 1 121
И аз съм ползвала този на Ейвън за омекотяване, добър е. Запалихте ме обаче по тази Талодерма, ако някой има снимка, нека качи, че не се сещам нещо за кой крем става въпрос. По аптеки ли се продава или и в магазините?

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Запалихте ме обаче по тази Талодерма........... По аптеки ли се продава или и в магазините?

В аптеките.


...........или изтъргвам кожата с този уред ....

Този уред го имам и аз, но хич не мога да боравя с него.
Не изтъргвам загрубялата кожа, а направо дълбая Sad

# 38
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Аз като си лакирам краката, първо ги кисна във вода с морска сол и сода бикарбонат. Слагам и малко душ гел за приятен мирис. След това с пемза, след това с пила за крака. След това обилно ги намазвам с мазен крем ( има един на Дева и мирише на бор, ако ти харесва тази миризма ) или на Талодерма или на Ейвън един за крака. След това слагам къси чорапчета и лягам да спя.  newsm46

# 39
  • Мнения: 132
До сега не бях имала проблеми с ходилата. През лятото по-интензивни грижи - повече кремчета и при всяко къпане с пемза. Но от зимата петите ми стояха сухи и напукани и никакви домашни процедури не помогнаха. Един ден случайно се набодох в една счупена чаша и си лепнах лепенка. Лепенката си стоя до другия ден вечерта. Като я отлепих отдолу кожата беше като бебешка. Тогава взех лейкопласт и си облепих петите, сложих чорапи и така спах. На сутринта взех душ и махнах лепенките, почистих с пемза и намазах с крем - имах бебешки стъпала. Сега само поддържам.
ПРОБВАЙТЕ!!!

Общи условия

Активация на акаунт