какъв цвят сенки и молив ще отиват на очите ми?

  • 3 960
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 155
С оранжево-златисто пробвала ли си? Thinking

# 16
  • Мнения: 2 897
Аз например съм с кафяви очи и все си мислех,че имам доста ограничен избор именно заради цвета на очите...но с повече информация,практика и въображение правя всевъзможни съчетания,с които постигам винаги повече от задоволителен ефект(ама,че съм скромна Embarassed)
Според мен всичко зависи от формата на очите и веждите,овала на лицето,типа на кожата,излъчването дори...
Мисля,че няма цвят,който да не ти отива по това ,което видях на снимката,така,че комбинирай смело цветовете,съобразени с тена на лицето,цвета на косата,дрехите и т. н. нямаш никаква грижа newsm10

Последна редакция: нд, 18 юни 2006, 15:55 от Zorie

# 17
  • Мнения: 880
И аз съм чувала за лилавите сенки,че били подходящи за зелени очи,но с тях изглеждам като пребита Laughing а може би трябва да си взема някакви с повече блясък.сега четох,че за лятото ще са актуални цветовете в златистата и кафявата гама и въобще по-лекия и ненатрапчив грим.аз пък имам точо тези цветове и наистина ми седят много добре,макар че кафявото прави очите ми да изглеждат малко по-тъмни.благодаря ви на всички,ще пробвам нещата,които изброихте,няма как  да не си харесам нещо  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 5 299
Аууу, имаш невероятни очи. Дъщеря ми има същите(поне засега) Mr. Green
Тюркоазено зелено мисля, че би ти пасвало най-много Peace

# 19
  • Мнения: 817
Навсякъде по книгите за макиаж пише, че гримът трябва да е различен на цвят от очите - така очите изпъкват и се открояват.Според мен не е добра идея.Смятам, че кафяво, розово, сиво в тяхните нюанси биха дали по-добър резултат - очите се ти прекрасни - нека изпъкват те!
И аз съм със зелено-сини очи Flutter ,колкото и пъти да съм ходила до сега на професионален гримьор ,всичка са ме съветвали точно това.
Аз много се харесвам с едни сенки на Буржоа/прахообразни , в шишенце / има едни розово с отенак в златното.За очна линия много добре ми стои кафяво-златисто ,но тъмно.

# 20
О АМА ТИ ЗНАЕШ ЛИ, ЧЕ ИМАШ СТРАШНИ ОЧИ.
А СЕГА МАЙТАПА НА СТРАНА, НО МИСЛЯ ЧЕ СВЕТЛО СИНЬО, БЛЕДО ЖЪЛТО, БЛЕДО РОЗОВО, ТОПЛИ ТОНОВЕ БИХА ГИ НАКАРА ЛИ ДА ЗАБЛЕСТЯТ С ПЪЛНА СИЛА.

# 21
  • Мнения: 65
Наистина красиви очи!има едни сенки на лореал на прах които се нанасят с голяма четка за пудра има и тюркоазено синьо.те са блестящи и ще подчертават и миглите.освен  на лореал такива сенки има и евтини на прах-1.80лв-златисто ще е добре също
 

# 22
  • Мнения: 58
Моите са сиво-сини-зелени със златни точици и най-добре ми стоят перлени и седефени оттенъци  на всички изброени по-горе цветове.Особено пък като придобия и лек тен...Също и златна охра съчетана с тюркоазен молив за очи.Ма нали си падам живописец... newsm03И един съвет от мен-с каквото и да се гримирате сложете най-светлия цвят(дори бял)под линията на веждите,така погледа се отваря newsm10Айде успехи в макияжа!

# 23
  • Мнения: 880
а тюркоазен молив на коя марка?аз съм виждала само такъв на avon

# 24
  • Мнения: 58
Този който ползвам е някаква германска марка''KAJAL'' Nо10 и съм си го купувала преди 3-4год.Съвсем случайна находка от парфюмерията на Красно село.

# 25
  • Мнения: 4 806
не знам, какво би отивало, но все си мисля, че би трябвало да избягваш подчертано топли нюанси - от типа розово или лилаво

нещо по - студено и идеята за тюркоз ми харесва.
кафяво - също

# 26
Я най-добре се нагримирай както си намислила и дай пак снимки! Joy

Общи условия

Активация на акаунт