Solar -шампоана на Л'Ореал Професионел

  • 1 779
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13 512
На Дубровник няма- само Приморски- До Паркинга на  ресторант"Параклиса"- пресечката срещу кораба "Дръзки". Адреса е "Параскева Николау"6.Не знам дали  го имат в тази  разфасовка в момента,по-добре се обади да попиташ преди да отидеш.Ако случайно го няма, могат да ти  го поръчат за ден -два. 633 089 е телефона на салона

# 16
  • Мнения: 267
Много ти благодаря   bouquet  bouquet  bouquet
Иначе се сетих кой е салона, моя приятелка е редовна там и само го хвали, мисля, че Краси беше фризьорката

# 17
  • Мнения: 13 512
Много ти благодаря   bouquet  bouquet  bouquet
Иначе се сетих кой е салона, моя приятелка е редовна там и само го хвали, мисля, че Краси беше фризьорката
Да, Краси е собственичката, а там работят още 4-5 момичета и едно момче.

# 18
  • Мнения: 817

Искам да похваля този шампоан-предназначен за всекидневна употреба през лятото. Отмива идеално  солта и хлора от косата ,подхранва я и я прави мека...Аз съм със сухи краища  и за първи път не ми се налаа да слагам някакъв продукт в краищата. Освен това и цената му е супер...предлага се   с помпа-500 мл. на цена само 23 лева!!Наистина е невероятен и горещо го препоръчвам./Естествено,,че не работя за Л'Ореал, но не бих имала нищо против ,ако ме забележат и възнаградят богато:))

Ами аз искам да похваля цялата серия. PeaceОт две години подред ги ползвам тях и тази пак ще съм на тази вълна.
Не пише да има фактор шампоана, а само че е възстановяващ шампоан за след излагане на слънце. Съдържа хидратанти и др. в-ва.

Да, може би шампоана няма. Май маската и балсама са с фактор.
Ще си взема задължително! Тенкс още веднъж!

Маската и балсам и те са без фактор.Фактор има едно кремче ,в същата туба като балсама е и е за всекидневна употреба.Придава на косата мокър ефект. ;:

# 19
  • Мнения: 258
Милчето, от къде си? В София мога да ти кажа къде го има Wink
от София

# 20
  • Мнения: 817
Във всеки салон който работи с боите на Лореал ги има.По магазините не съм ги срещала.

# 21
  • Мнения: 5 475
При нас го има - 500 гр.струва 13,50 еуро.Така,че цената 23 лв. в Бг е напълно реална Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 7 030
Мерси за инфото eve-nadine.Аз ползвам shine blonde и също съм много доволна.А този сигурно е нов продукт...и най-вероятно е със страхотен аромат  Wink

# 23
Мами, аз от Бургас си го поръчах в салона Н&В, намира се на "Демокрация" 128, това е точно на кръстовището на краставицата, училище Васил Априлов и новия хотел Атаген, на мястото на синята баня. Има една нова кооперация между 18-етажните блокове, от страната на улицата се вижда магазин на матраци Нани, салона е от задната страна. Цената е същата и ако няма количество, ще ви доставят.

# 24
  • Мнения: 62
Мерси за инфото eve-nadine.Аз ползвам shine blonde и също съм много доволна.А този сигурно е нов продукт...и най-вероятно е със страхотен аромат  Wink
ДА,аромата наистина е много силен.а за нов...не е нов,оне от 2 години е.

# 25
  • София
  • Мнения: 7 030
Мерси за инфото eve-nadine.Аз ползвам shine blonde и също съм много доволна.А този сигурно е нов продукт...и най-вероятно е със страхотен аромат  Wink
ДА,аромата наистина е много силен.а за нов...не е нов,оне от 2 години е.
newsm78 не съм го забелязала явно.Но вече го знам и ще го пробвам  Grinning

# 26
  • Мнения: 11
На Дубровник няма- само Приморски- До Паркинга на  ресторант"Параклиса"- пресечката срещу кораба "Дръзки". Адреса е "Параскева Николау"6.Не знам дали  го имат в тази  разфасовка в момента,по-добре се обади да попиташ преди да отидеш.Ако случайно го няма, могат да ти  го поръчат за ден -два. 633 089 е телефона на салона
Здравей !
Заинтригуваха ме хвалбите за този шампоан и звъннах на тел. на салона . Но......... ми казаха че не знаят дали го имат в момента и да отида на място , след което ми затвориха телефона . Дали само на мен се случва така или по принцип е такова отношението ?
Много Ви моля , ако някой е видял на друго място въпросния шампоан - да каже !
Благодаря предварително !
П.С. Става дума за Варна

# 27
Шампоана е супер.От 2 години го ползвам всяко лято.

# 28
  • Мнения: 2 653
Аз съм ползвала от същата серия едно силиконово спрейче за предпазване от слъце- много съм доволна и миризмата му е приятна-ще стигне за цялото лято, че и остава.Нанася се на влажна коса.

# 29
  • Мнения: 65
Аз мога да ви препоръчам слънчевата козметика на Фито-шампоан за коса,за тяло,лак за оформяне - всички с ув защита и най-интересното-възстановяващ спрей за коса-може да се нанася и в/у суха и мокра коса,придава блясък и еластичност на косата.Цялата серия е билкова,струва м/у 22-25 лв всеки,съдържа копринени протеини,идеално отмива сол не изсушава кожата.това е мед.козметика,само в аптеки.Аз я ползвах миналата година,като ходих до Гърция.Косата и кожата са идеално защитени и не се променя цвета на бояд.коса.

Общи условия

Активация на акаунт