Solar -шампоана на Л'Ореал Професионел

  • 1 788
  • 39
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 13 512

Искам да похваля този шампоан-предназначен за всекидневна употреба през лятото. Отмива идеално  солта и хлора от косата ,подхранва я и я прави мека...Аз съм със сухи краища  и за първи път не ми се налаа да слагам някакъв продукт в краищата. Освен това и цената му е супер...предлага се   с помпа-500 мл. на цена само 23 лева!!Наистина е невероятен и горещо го препоръчвам./Естествено,,че не работя за Л'Ореал, но не бих имала нищо против ,ако ме забележат и възнаградят богато:))

# 1
  • София
  • Мнения: 10 858
Ййй, благодаря ти че сподели тази информация  bouquet
Аз принципно съм голям фен на Loreal Profesionel, но досега шампоан не съм си взимала, но щом си със сухи краища и ти действа добре, значи ще си взема със сигурност.
Казваш, че е мек и лек шампоана, не изсушава, така ли? Чувстваш ли косата по-жива след него?
А тази солар серията не беше ли с УВ фактор newsm78

# 2
  • Мнения: 13 512
Не пише да има фактор шампоана, а само че е възстановяващ шампоан за след излагане на слънце. Съдържа хидратанти и др. в-ва.

# 3
И аз го ползвам от 2 седмици и съм много доволна от употребата му след плаж.По принцип си мия косата 2 пъти в седмицата- с него.Харесва ми много и как мирише на манго.

# 4
  • София
  • Мнения: 10 858
Не пише да има фактор шампоана, а само че е възстановяващ шампоан за след излагане на слънце. Съдържа хидратанти и др. в-ва.

Да, може би шампоана няма. Май маската и балсама са с фактор.
Ще си взема задължително! Тенкс още веднъж!

# 5
  • Мнения: 258

Искам да похваля този шампоан-предназначен за всекидневна употреба през лятото. Отмива идеално  солта и хлора от косата ,подхранва я и я прави мека...Аз съм със сухи краища  и за първи път не ми се налаа да слагам някакъв продукт в краищата. Освен това и цената му е супер...предлага се   с помпа-500 мл. на цена само 23 лева!!Наистина е невероятен и горещо го препоръчвам./Естествено,,че не работя за Л'Ореал, но не бих имала нищо против ,ако ме забележат и възнаградят богато:))
зву4и много добре откаде си го взе? Wink

# 6
  • Мнения: 4 371
Милчето, от къде си? В София мога да ти кажа къде го има Wink

# 7
  • Мнения: 2 161
И аз се присъединявам към похвалите за този шампоан.

# 8
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
...аз също съм доволна от него!

# 9
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Що не каза по-рано душичко тъкмо си купих на Лореал Професионел за суха коса. Така ме е яд! Идва много на сметка щом е 500 мл.

# 10
  • Мнения: 6 039
и аз го имам, много не ми пасва на косата, но и аз се поблазаних от офертата. Само, че тя е до изчерпване на количествата. Така, че побързайте. Продава се във фризьорските салони, които работят с Лореал.

# 11
  • Мнения: 13 512
Във Варна си го купувам от Студио К.

# 12
  • Мнения: 267
Във Варна си го купувам от Студио К.

Хванах една тема преди време с това студио, но така и не разбрах къде се намира точно. Да не говорим, че преди също търсех един шампоан от професионалната им серия. Има ли някой салон на по-централно място, който работи с Л'ореал ?

# 13
  • Мнения: 13 512
Във Варна си го купувам от Студио К.

Хванах една тема преди време с това студио, но така и не разбрах къде се намира точно. Да не говорим, че преди също търсех един шампоан от професионалната им серия. Има ли някой салон на по-централно място, който работи с Л'ореал ?
Не мога да ти кажа дали има. За Керастаз зная,че само те работят с него и го продават,но за Професионел не съм сигурна

# 14
  • Мнения: 267
А салонът кой е ? В момента си мисля за 2, дори не съм сигурна дали е някой от тях - единият е долу около булевард Приморски, около Морска гара, из уличките, а другият, който си мисля, че имаше такова име ми е наблизо - на  Дубровник.

# 15
  • Мнения: 13 512
На Дубровник няма- само Приморски- До Паркинга на  ресторант"Параклиса"- пресечката срещу кораба "Дръзки". Адреса е "Параскева Николау"6.Не знам дали  го имат в тази  разфасовка в момента,по-добре се обади да попиташ преди да отидеш.Ако случайно го няма, могат да ти  го поръчат за ден -два. 633 089 е телефона на салона

# 16
  • Мнения: 267
Много ти благодаря   bouquet  bouquet  bouquet
Иначе се сетих кой е салона, моя приятелка е редовна там и само го хвали, мисля, че Краси беше фризьорката

# 17
  • Мнения: 13 512
Много ти благодаря   bouquet  bouquet  bouquet
Иначе се сетих кой е салона, моя приятелка е редовна там и само го хвали, мисля, че Краси беше фризьорката
Да, Краси е собственичката, а там работят още 4-5 момичета и едно момче.

# 18
  • Мнения: 817

Искам да похваля този шампоан-предназначен за всекидневна употреба през лятото. Отмива идеално  солта и хлора от косата ,подхранва я и я прави мека...Аз съм със сухи краища  и за първи път не ми се налаа да слагам някакъв продукт в краищата. Освен това и цената му е супер...предлага се   с помпа-500 мл. на цена само 23 лева!!Наистина е невероятен и горещо го препоръчвам./Естествено,,че не работя за Л'Ореал, но не бих имала нищо против ,ако ме забележат и възнаградят богато:))

Ами аз искам да похваля цялата серия. PeaceОт две години подред ги ползвам тях и тази пак ще съм на тази вълна.
Не пише да има фактор шампоана, а само че е възстановяващ шампоан за след излагане на слънце. Съдържа хидратанти и др. в-ва.

Да, може би шампоана няма. Май маската и балсама са с фактор.
Ще си взема задължително! Тенкс още веднъж!

Маската и балсам и те са без фактор.Фактор има едно кремче ,в същата туба като балсама е и е за всекидневна употреба.Придава на косата мокър ефект. ;:

# 19
  • Мнения: 258
Милчето, от къде си? В София мога да ти кажа къде го има Wink
от София

# 20
  • Мнения: 817
Във всеки салон който работи с боите на Лореал ги има.По магазините не съм ги срещала.

# 21
  • Мнения: 5 476
При нас го има - 500 гр.струва 13,50 еуро.Така,че цената 23 лв. в Бг е напълно реална Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 7 121
Мерси за инфото eve-nadine.Аз ползвам shine blonde и също съм много доволна.А този сигурно е нов продукт...и най-вероятно е със страхотен аромат  Wink

# 23
Мами, аз от Бургас си го поръчах в салона Н&В, намира се на "Демокрация" 128, това е точно на кръстовището на краставицата, училище Васил Априлов и новия хотел Атаген, на мястото на синята баня. Има една нова кооперация между 18-етажните блокове, от страната на улицата се вижда магазин на матраци Нани, салона е от задната страна. Цената е същата и ако няма количество, ще ви доставят.

# 24
  • Мнения: 62
Мерси за инфото eve-nadine.Аз ползвам shine blonde и също съм много доволна.А този сигурно е нов продукт...и най-вероятно е със страхотен аромат  Wink
ДА,аромата наистина е много силен.а за нов...не е нов,оне от 2 години е.

# 25
  • София
  • Мнения: 7 121
Мерси за инфото eve-nadine.Аз ползвам shine blonde и също съм много доволна.А този сигурно е нов продукт...и най-вероятно е със страхотен аромат  Wink
ДА,аромата наистина е много силен.а за нов...не е нов,оне от 2 години е.
newsm78 не съм го забелязала явно.Но вече го знам и ще го пробвам  Grinning

# 26
  • Мнения: 11
На Дубровник няма- само Приморски- До Паркинга на  ресторант"Параклиса"- пресечката срещу кораба "Дръзки". Адреса е "Параскева Николау"6.Не знам дали  го имат в тази  разфасовка в момента,по-добре се обади да попиташ преди да отидеш.Ако случайно го няма, могат да ти  го поръчат за ден -два. 633 089 е телефона на салона
Здравей !
Заинтригуваха ме хвалбите за този шампоан и звъннах на тел. на салона . Но......... ми казаха че не знаят дали го имат в момента и да отида на място , след което ми затвориха телефона . Дали само на мен се случва така или по принцип е такова отношението ?
Много Ви моля , ако някой е видял на друго място въпросния шампоан - да каже !
Благодаря предварително !
П.С. Става дума за Варна

# 27
Шампоана е супер.От 2 години го ползвам всяко лято.

# 28
  • Мнения: 2 653
Аз съм ползвала от същата серия едно силиконово спрейче за предпазване от слъце- много съм доволна и миризмата му е приятна-ще стигне за цялото лято, че и остава.Нанася се на влажна коса.

# 29
  • Мнения: 65
Аз мога да ви препоръчам слънчевата козметика на Фито-шампоан за коса,за тяло,лак за оформяне - всички с ув защита и най-интересното-възстановяващ спрей за коса-може да се нанася и в/у суха и мокра коса,придава блясък и еластичност на косата.Цялата серия е билкова,струва м/у 22-25 лв всеки,съдържа копринени протеини,идеално отмива сол не изсушава кожата.това е мед.козметика,само в аптеки.Аз я ползвах миналата година,като ходих до Гърция.Косата и кожата са идеално защитени и не се променя цвета на бояд.коса.

# 30
Аз съм ползвала от същата серия едно силиконово спрейче за предпазване от слъце- много съм доволна и миризмата му е приятна-ще стигне за цялото лято, че и остава.Нанася се на влажна коса.

фиона, а колко струва?

# 31
  • Мнения: 2 653
Ами миналата година съм го купувала от фризьорския ми салон"Поли стил "на в.Левски близо до попа, май беше или около 15 или около 24.Извинявам се че не мога да дам точна цена Rolling Eyes

# 32
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Извинявам се ако измествам темата, но за да не пускам нова. Интересуваме някой ползвал лли е кристалите на Солар и какво е мнението ви за този продукт. Аз си изправям косата  и ми е нужен продукт който се нанася на вече оформена прическа и който заглажда косъма и го прави лъскав и блестящ. Или да си взема от другите кристали на Лореал или пък някакъв друг продукт.

# 33
  • Мнения: 2 653
Извинявам се ако измествам темата, но за да не пускам нова. Интересуваме някой ползвал лли е кристалите на Солар и какво е мнението ви за този продукт. Аз си изправям косата  и ми е нужен продукт който се нанася на вече оформена прическа и който заглажда косъма и го прави лъскав и блестящ. Или да си взема от другите кристали на Лореал или пък някакъв друг продукт.
На мен са ми слагаали т.нар. кристали(не знам точно кой вид, на Лореал) , но те се слагат на влажна коса-поне на мен така са ми ги слагали и съм доволна, но и да не ми ги слагат коата ми е пак хубава като ми я направят-те там работят само с Лореал и съм изцяло доволна.

# 34
  • Мнения: 258
търсих го в София но ми го предлагат за същата цена-150мл ooooh!

# 35
  • Мнения: 13 512
Може би е било до изчерпване на количествата. И във Варна го няма в момента,ще попитам дали ще го получават пак,за да си купя още един.

# 36
количествата са изчерпани  Close

# 37
  • Мнения: 13 512
количествата са изчерпани  Close
Амииииииии,жалко...беше си чи Whistlingста далавера!

# 38
  • Мнения: 6 039
Казах ви да побързате, ама..........Нищо, когато има прИмоции ще се информираме

# 39
  • Мнения: 2 653
За София- фризьорски салон Поли стил на бул.Васил Левски (не знам точния номер - м/у англ.посолство и Попа)
500 мл- 25 лв
Има ги и другите продукти - гел ,крем , спрейче от същата серия Солар.
Днес ходих там и ги има в момента.

Общи условия

Активация на акаунт