Личен проблем.. с жените

  • 4 560
  • 56
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Добър вечер..не съм сигурен дали мнението е за тук... Повода да пиша, е че загубих вече желание за всичко и всички.Накратко проблема е, че губя интерес прекалено бързо, особенно към жените (мъжете не ги харесвам, не ми предлагайте да ставам гей). Сваля ли една жена и правя ли секс с нея веднъж, след това не искам, нито да я чувам, нито виждам (и не за 1 час, докато ми мине), а понякога се е случвало да не искам дори и секс, видя ли че е "опечена работата" просто изчезвам. Толкова пъти съм го правил, че вече и аз не помня точната бройка,но така до следващата.Според вас, на какво може да се дължи? Аз така и не откривам причината, а искам да спра с това. Психиатри и терапии не помагат, явно умело се крия под черупката ми и до резултат така и не се стига, но съм и опитвал само веднъж. Обръщам се, не толкова да ме "излекувате", а защото тук пишат предимно жени и съм на мнение, че ви се е случвало и имате мнение по въпроса.А и откакто видях една жена преди ден с която, имахме една забавна вечер, дойде и ми каза само  "палиш пожари, а после друг трябва да ги гаси..не го прави" ме накара да се замисля..

# 1
  • Мнения: 1 119
Намери начин да си вдигнеш самочувствието и самооценката. Не се задържаш с жена и губиш интерес, защото те е страх от нейното неудобрение. Най-вероятно ти самия дълбоко в себе си знаеш причините (комплексите си). Признай ги пред себе си и всичко ще се нареди. Не се самозалъгвай, защото никога няма да си способен така на нормални интимни отношения и анормалното сексуално поведение ще започне да оставя белези по цялата ти психика.

Оставяйки психологията на типажи като теб настрана, имам и друго предположение... Да не би да искаш красиви, стройни жени, а те да не ти връзват...

# 2
  • INFJ
  • Мнения: 9 446
Явно толкова много се мразиш, че всеки който ти обърне внимание автоматично ти става противен и не го желаеш вече.

Имах един познат навремето. Най-много се задържаше единствено с к*чки, които го унижаваха и накрая зарязваха те. Много жалееше по тях, а добрите, мили момичета третираше по същият начин, по който и ти.

Разбира се, проблемът му идваше от семейството, и по-точно - майка му. И тя беше абсолютен психопат.

# 3
  • Мнения: 7
С риск да прозвуча нагло, но, без самочуствие, това което правя няма как да се получи. Самочуствие имам, не съм Ален Делон, но не се смятам и за грозен, а за красивите жени..винаги са били такива. Ровя в себе си и се опитвам да намеря отговора, но за сега единственото, което ми идва е подобно на човечето от "минута е много" с израза "няма време" ... а и не съм на 20 години вече

# 4
  • Сан Франциско
  • Мнения: 1 698
Преди години имахме общ познат с наши приятели, който се държеше по много подобен начин. Говорили сме - казваше, че след като периодът на ухажването премине към секс, еднократен, той веднага започва да чувства нуждата да остави жената и панически да започне да търси друга, защото си мисли, че следващата ще е по-забавна, по-умна, по-разкрепостена и т.н....общо взето, налудничаво и маниакално издирване на перфектната жена.

# 5
  • Мнения: 1 119
Оценката ни за външния ни вид е само една част от цялостната ни самооценка. Искаш ли да ти помогнем или не?

Анормалното сексуално поведение е проблем както всяко друго изкривяване.
1. Имаш ниска самооценка за своите интелектуални способности.
2. Имаш недоразвита емоционална интелигентност.
3. Имаш властна майка, която те е игнорирала в детството и имаш дълбоко усещане за незначимост.
4. Не знаеш какво можеш да дадеш на една жена и те е страх да се провалиш.

Един от тези е твоят проблем. Бих заложила на всичките заедно.
Познавам мъже като теб...

# 6
  • Мнения: 1 119
Най-добрият ми приятел е женкар. Много красив мъж. Жените го обожават. Всички си мислят, че има самочувствие. Познай дали не е пълен с комплексите, които изброих. Аз знам какъв е. Имали сме и връзка (най-сериозната му). Знам в дълбочина проблемите на такива мъже. Всеки ден слушам историите им.
Съмнявам се да си един на милион...

# 7
  • Мнения: 7
С точка 3 май съм най-съгласен... живея сам, но явно се е отпечатало доста надълбоко. Мерси за отговора!

# 8
  • Мнения: 3 732
Не си способен да обичаш жена защото не обичаш себе си.

В повечето случаи на дефектни като теб мъже мама е виновна.

Една майка как може да прецака и осакати сина си ...
Дали ще е властна или липсваща все тая.

# 9
  • Мнения: 9 152
sebastian , ти нямаш личен проблем с жените ( както си формулирал темата) , а със себе си.
В първата си публикация си написал, че : "загубих вече желание за всичко и всички  " , което звучи като за човек, изпаднал в депресия, отчаяние, някаква слабост, душевна болест....
Обърни се към специалисти - психолози, духовници, сексолози или близки, които те обичат и им признай проблема си така, както го признаваш тук, в публичен форум.

# 10
  • Мнения: 7
Лошото е че това и аз съм го осъзнал, а по-лошото, е че не намирам решение на проблема Simple Smile

# 11
  • Мнения: 7 325
а по-лошото, е че не намирам решение на проблема Simple Smile
решението само ще те намери. Моли се само да не се загубиш съвсем след това, че обикновено така става.

# 12
  • Мнения: 7
sebastian , ти нямаш личен проблем с жените ( както си формулирал темата) , а със себе си.
В първата си публикация си написал, че : "загубих вече желание за всичко и всички  " , което звучи като за човек, изпаднал в депресия, отчаяние, някаква слабост, душевна болест....
Обърни се към специалисти - психолози, духовници, сексолози или близки, които те обичат и им признай проблема си така, както го признаваш тук, в публичен форум.
 
   Така написаното от мен изглежда по този начин, но за желанието... изгубих го след, като въпросната жена ми каза "палиш пожари, а после друг трябва да ги гаси..не го прави", нещо в погледа и ме накара да се замисля, а чак да стигна да пиша и в публичен форум, явно не е добре.

# 13
  • Мнения: 1 119
sebastian , ти нямаш личен проблем с жените ( както си формулирал темата) , а със себе си.
В първата си публикация си написал, че : "загубих вече желание за всичко и всички  " , което звучи като за човек, изпаднал в депресия, отчаяние, някаква слабост, душевна болест....
Обърни се към специалисти - психолози, духовници, сексолози или близки, които те обичат и им признай проблема си така, както го признаваш тук, в публичен форум.
 
   Така написаното от мен изглежда по този начин, но за желанието... изгубих го след, като въпросната жена ми каза "палиш пожари, а после друг трябва да ги гаси..не го прави", нещо в погледа и ме накара да се замисля, а чак да стигна да пиша и в публичен форум, явно не е добре.

Ако тази жена те е накарала да се замислиш и да търсиш решение, дали не трябва да я поканиш на втора среща? И да решим проблема по бързата процедура... Simple Smile

# 14
  • Мнения: 3 708
sebastian , ти нямаш личен проблем с жените ( както си формулирал темата) , а със себе си.
В първата си публикация си написал, че : "загубих вече желание за всичко и всички  " , което звучи като за човек, изпаднал в депресия, отчаяние, някаква слабост, душевна болест....
Обърни се към специалисти - психолози, духовници, сексолози или близки, които те обичат и им признай проблема си така, както го признаваш тук, в публичен форум.
 
   Така написаното от мен изглежда по този начин, но за желанието... изгубих го след, като въпросната жена ми каза "палиш пожари, а после друг трябва да ги гаси..не го прави", нещо в погледа и ме накара да се замисля, а чак да стигна да пиша и в публичен форум, явно не е добре.
Болднатото го пишеш за втори път, да не ти е умряла циганката, която те хвалеше, та го правиш сам?

# 15
  • Мнения: 32 114
Оценката ни за външния ни вид е само една част от цялостната ни самооценка. Искаш ли да ти помогнем или не?

Анормалното сексуално поведение е проблем както всяко друго изкривяване.
1. Имаш ниска самооценка за своите интелектуални способности.
2. Имаш недоразвита емоционална интелигентност.
3. Имаш властна майка, която те е игнорирала в детството и имаш дълбоко усещане за незначимост.
4. Не знаеш какво можеш да дадеш на една жена и те е страх да се провалиш.

Един от тези е твоят проблем. Бих заложила на всичките заедно.
Познавам мъже като теб...

Или пък просто е изключително повърхностен  Laughing

# 16
  • Мнения: 7
Манекен, разсмя ме..благодаря ти! Да се хваля ми е последната цел.. а така казано въобще не беше хвалба.

# 17
  • Мнения: 9 196
Виж какво, авторе ... никакви пожари не палиш. Ако беше се запалил някоя, досега да те е омотала. А и с тия пожари, огньове и въглени, като някоя от малцинствата звучи тази девойка - не излизай с такива.
Ако случайно си излязъл - прави се, че не се е случило, че не я познаваш, в краен случай - направи се на умрял, ако я срещнеш.

Това твоето не е проблем, ами си е чист късмет, много хора ти завиждат, че не си срещнал Тази с Тигана - тя е нещо, като Онази с Косата, само че не умираш, ами страдаш дълги години и плащаш ипотеки, перденца и ботушки.

# 18
  • Мнения: 6 491
sebastian , ти нямаш личен проблем с жените ( както си формулирал темата) , а със себе си.
В първата си публикация си написал, че : "загубих вече желание за всичко и всички  " , което звучи като за човек, изпаднал в депресия, отчаяние, някаква слабост, душевна болест....
Обърни се към специалисти - психолози, духовници, сексолози или близки, които те обичат и им признай проблема си така, както го признаваш тук, в публичен форум.
 
   Така написаното от мен изглежда по този начин, но за желанието... изгубих го след, като въпросната жена ми каза "палиш пожари, а после друг трябва да ги гаси..не го прави", нещо в погледа и ме накара да се замисля, а чак да стигна да пиша и в публичен форум, явно не е добре.
Болднатото го пишеш за втори път, да не ти е умряла циганката, която те хвалеше, та го правиш сам?
То па една хвалбА...

# 19
  • София
  • Мнения: 971
 Авторе, щом са ти толкова безинтересни нормалните жени - ориентирай се към някоя мацка от БАН като за начало.....

# 20
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 350
Щом сам не се виждаш обвързан, никой не може да ти го причини.

# 21
  • Мнения: X
С точка 3 май съм най-съгласен... живея сам, но явно се е отпечатало доста надълбоко. Мерси за отговора!
Имам близък приятел, при когото причината също е точка три. Той е много успешен, готин, търсен, мъжът-мечта. Но не може да се обвърже, а вече наближава 40-те. Прави някакви опити, ама засега безуспешни. Все се надявах през годините, че ще срещне Жената и тя ще го пречупи, ама още не се е случило.

Цитат
Това твоето не е проблем, ами си е чист късмет, много хора ти завиждат, че не си срещнал Тази с Тигана - тя е нещо, като Онази с Косата, само че не умираш, ами страдаш дълги години и плащаш ипотеки, перденца и ботушки.
Laughing Laughing

# 22
  • Мнения: 30 802
Офф, какво му обръщате внимание, тоя е fuckboy; може да е дошъл да се саморекламира като агнешко.

# 23
  • Мнения: 11 759
Авторе, щом са ти толкова безинтересни нормалните жени - ориентирай се към някоя мацка от БАН като за начало.....
Какво им е по-специалното на тези мацки?

# 24
  • Мнения: 36 052
Така написаното от мен изглежда по този начин, но за желанието... изгубих го след, като въпросната жена ми каза "палиш пожари, а после друг трябва да ги гаси..не го прави", нещо в погледа и ме накара да се замисля, а чак да стигна да пиша и в публичен форум, явно не е добре.

чак толкова пожари от еднократен секс?
с какви жени го правиш?
звучи като да са доста отчаяни, за да се подпалват така

# 25
  • Мнения: 5 264
И аз щях да питам същото Бубанке Simple Smile
Авторе, вижда се, че имаш някакво много високо самочувствие , но не става ясно точно на какво се основава.

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 3 598
Сваля ли една жена и правя ли секс с нея веднъж, след това не искам, нито да я чувам, нито виждам (и не за 1 час, докато ми мине), а понякога се е случвало да не искам дори и секс, видя ли че е "опечена работата" просто изчезвам. Толкова пъти съм го правил, че вече и аз не помня точната бройка,но така до следващата.Според вас, на какво може да се дължи?
Не може да се обвързваш, най-вероятно си осакатен емоционално /може и от първите опити в секса и връзките, не задължително майка ти, но и ситуацията там също трябва да се проучи/ и когато "завоюваш" една жена, не представлява интерес защото:  изпълнила е единствената функция, която изпълняват жените в твоя мозък: сексуално  облекчение и затова зпочваш да я усещаш като  заплаха /за свободата, идентичността и пр. /, респ. -  намразваш я.  Възможно е да  мразиш жените и да те е страх от тях, както и да не си способен на емоционално обвързване, поради куп причини.  По-задълбочени отговори не може да получиш от форум. Наистина ти трябва специализирана и по-дългосрочна терапия.
Един откъс от "Мъжете на моята кушетка" на една терапевтка Бренди Енглър, като за начало може да я прочетеш, а  ако имаш малко повече акъл и току-виж, разбереш нещичко...
"Рядко сексът е просто секс. Сексуалният акт е богато преживяване. Смисълът, който се придава на сексуалните навици е различен при различните мъже. В сексуалния акт някои се опитват да изразят потискани емоции или да уталожат бурни чувства. Други се опитват да го преживеят отново и така да овладеят отдавнашни травматични преживявания, които не спират да ги терзаят. Доста от мъжете използват секса, за да удовлетворят фрустрираните си потребности от власт, одобрение, самоуважение, утеха, нежност. " 

# 27
  • Мнения: 30 802
Е стига де, то това е като вица "ово е стандарт". Дори Roosh V смята, че жената се изчерпва след третия секс.

Човекът си е бройкаджия, какво се чудите.

# 28
  • София
  • Мнения: 971
Авторе, щом са ти толкова безинтересни нормалните жени - ориентирай се към някоя мацка от БАН като за начало.....
Какво им е по-специалното на тези мацки?

Правят тантрически секс и не омръзват бързо на мъжете. Smile Що за въпрос?!

# 29
  • Мнения: 15 619
Аз съм впечатлена как една просташка реплика е преобърнала душевния мир на автора.

# 30
  • София
  • Мнения: 12 457
Лошото е че това и аз съм го осъзнал, а по-лошото, е че не намирам решение на проблема Simple Smile
Не разбирам  какъв е проблема. Нямаш нужда от близост и не се сближаваш. Обществото те притиска да имаш връзка или нещо друго има, което ми убягва като проблем?
Хората сме различни  и щом ти е ок сам бъди сам.

# 31
  • Мнения: 20 068
И аз съм на мнение, че тук няма проблем, има бройкане.
Не е нужно да се сближаваш и да създаваш връзки. Щом подсъзнателно отблъскваш тези жени и си тръгваш, значи те плаши именно това – да станеш по-близък с някого. Каква е причината, ние няма как да знаем, защото не познаваме житейската ти история, връзки с родители и среда.

От споменаването на честите връзки, с пожари и бързи заигравки с развръзки секс, ми изглежда, че общуването е предимно с жени на по-ниско от твоето интелектуално ниво, среда, което също говори за теб, не за тях. А с 1 ходене на психолог или психотерапевт няма как да стигнеш до овладяване на "проблема" си.

# 32
  • Мнения: 11 759
Авторе, щом са ти толкова безинтересни нормалните жени - ориентирай се към някоя мацка от БАН като за начало.....
Какво им е по-специалното на тези мацки?

Правят тантрически секс и не омръзват бързо на мъжете. Smile Що за въпрос?!
Ами съвсем нормален въпрос, мисля. Те не са ли като останалите жени? Просто ми стана интересно, защото там сигурно работят доста жени и такива заключения за 'тантри" ми се виждат бая обобщаващи особено за жени, които се заниват с природни науки, например.
Мисля, че авторът нещо ни се подсмихва в тази тема   Smirk

# 33
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 462
Аз съм впечатлена как една просташка реплика е преобърнала душевния мир на автора.
Как бе,то малкото камъче преобръща каруцата! Thinking

# 34
  • Мнения: 30 802
Аз от тая тема формулирах още един червен флаг за кофти мъж:

Такъв, дето се хвали на поредната, че жените се влюбват в него пламенно.

# 35
  • Мнения: 3 708
Бас държа, че автора не е очаквал такова "радушно посрещане", но трябва да знае, че БГмамите изобщо не са глупави. Нито са ниска топка.

# 36
  • France
  • Мнения: 12 974
Нещо не схванАх къде е проблемът на лиричния герой?

# 37
  • Мнения: 15 619
Нещо не схванАх къде е проблемът на лиричния герой?
Омръзнало му е да гаси пожари или да ги разпалва. Като дойде, ще уточни, надявам се.

# 38
  • Мнения: X
Добър вечер..не съм сигурен дали мнението е за тук... Повода да пиша, е че загубих вече желание за всичко и всички.Накратко проблема е, че губя интерес прекалено бързо, особенно към жените (мъжете не ги харесвам, не ми предлагайте да ставам гей). Сваля ли една жена и правя ли секс с нея веднъж, след това не искам, нито да я чувам, нито виждам (и не за 1 час, докато ми мине), а понякога се е случвало да не искам дори и секс, видя ли че е "опечена работата" просто изчезвам. Толкова пъти съм го правил, че вече и аз не помня точната бройка,но така до следващата.Според вас, на какво може да се дължи? Аз така и не откривам причината, а искам да спра с това. Психиатри и терапии не помагат, явно умело се крия под черупката ми и до резултат така и не се стига, но съм и опитвал само веднъж. Обръщам се, не толкова да ме "излекувате", а защото тук пишат предимно жени и съм на мнение, че ви се е случвало и имате мнение по въпроса.А и откакто видях една жена преди ден с която, имахме една забавна вечер, дойде и ми каза само  "палиш пожари, а после друг трябва да ги гаси..не го прави" ме накара да се замисля..

Ще ти кажа какъв е проблема. Проблемът ти е, че винаги попадаш на лесни жени. Затова не са ти и интересни. Просто нямаш време да ги опознаеш достатъчно, тъй като прекалено бързо стигате от А до Я. Ако веднъж само срещнеш жена, която да те държи на дистанция повечко време така ще лапнеш по нея, че сам няма да можеш да повярваш.

Ето един личен пример

Скрит текст:
Когато се запознах със съпруга ми той си караше, като с всички момичета до сега - от вратата за краката. Сам ми е признавал след това, че нещата с жените при него са били такива, като при теб - хоп, троп секса и после му омръзват. Да, обаче при мен този номер не мина. Буквално 8 месеца стоя на сухо. Излизахме на срещи, на кино, забавлявахме се - всичко беше супер. Той започна да се влюбва с времето, аз също и нещата постепенно сами си дойдоха на мястото. Вече 10 години сме заедно, имаме дете и всичко е чудесно

Последна редакция: пн, 26 ное 2018, 12:54 от Анонимен

# 39
  • Мнения: 30 802
Аз като ви казвам, че се чака 6 мес., за да си станете интересни...

# 40
  • Мнения: 6 491
Нещо не схванАх къде е проблемът на лиричния герой?
Омръзнало му е да гаси пожари или да ги разпалва. Като дойде, ще уточни, надявам се.
Бъркаш сА. Он само ги пали...
Поредния "играч" с тежко, семейно обременяване. Все жените им виновни. Пък как нещо различно не измислихте,бе ..Та да има за какво да се хване човек.

# 41
  • Мнения: X
Винаги е по-сигурно ти да зарежеш някого, преди той да те зареже и да ти пострада самочувствието. Най-добре след първия секс, особено ако си се изложил. Smiley

Пали той... вестници.

# 42
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 297
Лелее, голямо хвалене, голямо нещо. Чак бройката им не знаел.
Проблем няма, човек получава това, което търси.
Като се задяваш с ниски,лесни топки- получаваш ниски, лесни топки.
Ако вдигнеш летвата, може и да зажележиш някоя интересна дама, която да те заинтригува.

# 43
  • Мнения: 3 666
... Обръщам се, не толкова да ме "излекувате", а защото тук пишат предимно жени и съм на мнение, че ви се е случвало и имате мнение по въпроса.А и откакто видях една жена преди ден с която, имахме една забавна вечер, дойде и ми каза само  "палиш пожари, а после друг трябва да ги гаси..не го прави" ме накара да се замисля..
Cпоко, напълно нормален бройкаджия си и няма нищо "палещо пожари" в теб, както ти се иска. Пробутали са ти фраза от либовни романчета или някоя нашумяла чалгичка в опит за оригиналничене, а ти си се вързал.

# 44
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 350
Ела, вълчо, изяж ме Grinning Лисичи номера - хем тривиално четкане на мъжкото его, хем умело изиграване на ролята на жертва, чакаща спасение от рицаря на честта.

Как може красив и интелигентен мъж, общувал с неизброимо много жени да се хване на поредната въдица, че и да се "замисля"?

# 45
  • Мнения: 30 802
Абе то човекът тук сигурно търси някоя "лечителка", която да се опита да докаже, че ще му е интересна и след първия секс. Така де, да я избройка и нея.

# 46
  • France
  • Мнения: 12 974
Да си я търси в ТийнПроблем. Тук всични сме твърде "врели и кипели" за таквиз подвизи. Joy

# 47
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 350
Сваля ли една жена и правя ли секс с нея веднъж, след това не искам, нито да я чувам, нито виждам (и не за 1 час, докато ми мине), а понякога се е случвало да не искам дори и секс, видя ли че е "опечена работата" просто изчезвам. Толкова пъти съм го правил, че вече и аз не помня точната бройка,но така до следващата.Според вас, на какво може да се дължи? Аз така и не откривам причината, а искам да спра с това.
Спираш с това и готово, както с цигарите.

Скрит текст:
Ама това как и навитите за секс те отказват... жена може да го чуе само от някой, който по обективни причини предпочита да си го държи на топло в гащите, щото не му е за показване и има идея да изглежда труднодостъпен.

# 48
  • София
  • Мнения: 5 752
Поредния неземно красив,успял потребител,наближаващ 40,който не може да срещне Жената ,отегчава след първия секс и не намира смисъла в живота.
Това новата мода за набиране на бройки в интернет ли е?
Не, че няма някой потребителки,да започнат да го съветват на лични,но има къде къде по-подходящи теми-пързалки,за лов на креватни бройки.

Ми пробвай с 2-3 и т.н среща без секс,пък после като ти е скучно бягай. А ти напоиш ливадката и ти доскучало.

# 49
  • INFJ
  • Мнения: 9 446
С точка 3 май съм най-съгласен... живея сам, но явно се е отпечатало доста надълбоко.

Няма никакво значение, че сега живееш сам. Важното е, че явно си живял "сам" в момент, който е бил критичен за оформянето ти като личност, а именно детството. Бащите допускат повече грешки най-често, създават травми в децата си, но нищо не ни прецаква така, както може майката. Не е случайно, че едни от най-лошите/зли хора са такива, благодарение на майка си.

Тези травми са доживот, трябва много дълбоко анализиране, много мислене, много осъзнаване на това какъв точно си ти. И разбира се, най-важното е да го приемеш за да можеш да го промениш. Ако го отричаш, защото не ти харесва как звучи (а то със сигурност няма да ти хареса), просто ще се въртиш в омагьосан кръг завинаги.

# 50
  • Мнения: 7
Благодаря на включилите се в темата! Не търся броики тук, чух това, което си мислех и сам, но благодаря, че ми го казахте и вие. Нито съм неземен красавец, нито толкова преуспял. А за бройките..не смятам, че има значение, колко са, при положение че резултата е отрицателен спрямо действията. Благодаря отново за мненията, лека и спокойна вечер на всички!

# 51
  • Мнения: 920
Страхуваш се от обвързване и задълбочаване на отношенията. Харесва ти жените да се влюбват в теб, харесва ти  "да палиш пожари", защото се чувстваш добре, знаейки че някоя някъде мисли за теб, обича те, гори по теб... И точно тук за теб приключва всичко, тоест ангажирането ти към жените. Защото те са ти нужни само за това, нищо повече.
Знаеш, че допускайки жена по-близо до себе си, тя ще те опознае и ще види, че зад имиджа който се опитваш да си създадеш за пред жените, ти всъщност си съвсем, съвсем различен човек - такъв, когото не биха обичали и желали.
Най-лесно ти е да се оправдаеш с точка 3 от изброените от tyra, защото другите причини показват проблеми в самия теб, изискващи да поемеш отговорност - нещо, което те плаши. По-лесно ти е да прехвърлиш собствената си вина на друг, защото не си достатъчно силен да признаеш пред себе си, че сам объркваш живота си.
Всички сме различни, дори не бих те нарекла егоист, защото това си е твоят характер, твоята душевност, твоите емоции, усещания и потребности. И не мисля, че каквато и да е терапия би ти помогнала.

Последна редакция: вт, 27 ное 2018, 18:07 от Emily_Jane

# 52
  • Мнения: 29 793
С риск да те обидя, ще ти кажа, че си с ниско самочувствие и самооценка. Нямаш реална представа за отношенията между половете, нямаш общ език с жените. Можеш единствено да я "сваляш", говорите глупости за коли, дискотеки и подобни. Смяташ, че не си достоен за никоя, защото не знаеш как да продължиш напред в една връзка. Всичко това предполагам, че не си го признаваш дори и пред себе си. Едва ли би могъл да се промениш особено. Опитай да намериш приятелки, т.е. жени, с които само да се излизате и да си говорите без интимни отношения. Вероятно ще е трудно и почти непостижимо.
Все пак ти пожелавам успех. Всеки има нужда от "половинка".

# 53
  • Мнения: 9 152
Natali_ , не е така. Хората са различни. Някои са си самодостатъчни и нямат нужда от никаква " половинка ".  

# 54
  • Мнения: 29 793
Възможно е и да има такива хора, но нали човек се стреми към създаване на семейство, деца...поне в общия случай.
Аз съм интроверт и разбирам за какво ми говориш. Но не и съвсем да се страни от обществото. Обикновено сами остават хората, които по един или друг начин не са срещнали "половинката" си, но това не е било, защото не искат, а по стечение на обстоятелствата. Колкото и са си си самодостатъчен, все пак живеем сред хора, не сме отшелници.

# 55
  • Мнения: 50
Sebastian , за какви пожари говорим , когато флирта ако го е имало е бил на ниско интелектуално ниво , никаква наслада за сетивата , а само секс .
Реално погледнато , от прочетеното до тук нямаш проблем с жените можеш да ги заведеш до леглото , но въпросът е какво става след това , защото едно разделяне и събиране на чифт крака е физическо упражнение .
Изясни се със себе си какво искаш - еднократен акт или връзка , ако е второто то тогава вдигни критерия при избора на жени , лесни винаги ще има , не се чуди защо " видя ли че е "опечена работата" просто изчезвам " .

# 56
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
А и откакто видях една жена преди ден с която, имахме една забавна вечер, дойде и ми каза само  "палиш пожари, а после друг трябва да ги гаси..не го прави" ме накара да се замисля..
Посмали малко, а? За да запалиш пожари, се иска нещо повече от еднократен секс, не си вярвай, че си толкоз неповторим и незаменим. А това, че не можеш да завържеш нормална връзка, говори за повърхностно отношение и към хората, и към секса. Най-добре ще се чувстваш с такава като теб.

Общи условия

Активация на акаунт