Фермата 4 - Съединение - тема 12 (26.11. - 02.12.)

  • 36 245
  • 1 180
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 199
Гледам чат-пат дневниците им във Voyo. Та от там разбрах нещо за епизода довечера, слагам го в спойлер.
Скрит текст:
Дидо и Жоро ще се борят за фермерство и Жоро е следващия фермер.  Tired
Супер, това в скритият текст много ме радва.

# 31
  • Мнения: 3 749
И мен ме дразни това, че Сашка се бута на Жорко, снощи даваха кадри с тях двамата как Сашка се гърчеше на земята , а той я гъделичкаше ли нещо такова, ужасно е това ,че се държат като ученици, а какво броеше Симо снощи и мяташе пръсти докато забиваха пироните за механизма? И аз съжалявам за Лили, Сашка ми изглеждаше като някоя анемична, 10 пъти не може да премине мостчето и малко , движение и кръвното и пада, има нещо грешно в нея, не ми е симпатична

# 32
  • Мнения: 6 266
Дават Лилия в Преди обед  Sunglasses

# 33
  • Мнения: 4 891
Ами аз лично не съм видяла да се прехласват по друг участник толкова много , колкото по Георги.
Няма да се очудя довечера именно той е изборът на продукцията за фермерския двубой.

# 34
  • Мнения: 103
Сашка нещо ми опротивя прекалено, че и във външният и вид намирам много недостатъци , с този щръкнал кучешки зъб ми е като вампир 👿. И нещо гледам ,като че ли има проблем с щитовидната жлеза. В промото гледам поразсъблечена се показва , може би майтапи си правят, но неприятно изглежда.

# 35
  • London
  • Мнения: 6 732
На мен ми е най-интересно на кой ще дадат амулета. Ако Лили посочи Дидо ще ме изненада, не за друго, ами цели три пъти доказа, че е гола вода на дуелите за фермер и няма никакъв шанс. Та това е все едно да посочиш вятъра за фермер.

Хе-хе.... Юнона стана ми интересно какъв е белега на тази щитовидна жлеза, питам, защото изобщо не знам и ми стана любопитно? На мен Алекс ми е малко като стафида изпита, след 10 години ще изглежда доста по-стара от колкото предполага за годините й според мен, освен ако не налее малко бузки.

# 36
  • Мнения: 1 804
Сашка нещо ми опротивя прекалено, че и във външният и вид намирам много недостатъци , с този щръкнал кучешки зъб ми е като вампир 👿. И нещо гледам ,като че ли има проблем с щитовидната жлеза. В промото гледам поразсъблечена се показва , може би майтапи си правят, но неприятно изглежда.
Това за порок ли да го броим? Поредният в актива на "шавливата лисичка" Дайте малко по-сериозно, моля ви се! Взехте вече да си смучете от пръстите.

# 37
  • Мнения: 6 266
Лилия разказа ,че била студентка втори курс и работила в една механа -певица.Отделно правила аранжименти на певиците .И сега помагала на Александра ,на която намирала работа като текстописец на певиците ,защото Лилия познавала доста .Нямала приятел  Peace

# 38
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Лилия разказа ,че била студентка втори курс и работила в една механа -певица.Отделно правила аранжименти на певиците .И сега помагала на Александра ,на която намирала работа като текстописец на певиците ,защото Лилия познавала доста .Нямала приятел  Peace

Симо нали иска да се женят . Hug

# 39
  • London
  • Мнения: 6 732
И пак в помощ на Александра.... ех, ех... тази Лили. В коя механа пее? Бих отишла с радост да я слушам при евентуална възможност, харесва ми много как пее.

# 40
  • Мнения: 6 266
И пак в помощ на Александра.... ех, ех... тази Лили. В коя механа пее? Бих отишла с радост да я слушам при евентуална възможност, харесва ми много как пее.
Е,не каза в коя механа е ,може като реклама да излезе .

# 41
  • На морето!
  • Мнения: 5 781
На мен ми беше безразлично снощи коя ще спечели, бориха се мъжки момичетата. Симпатизирам и на двете еднакво, съответно и в двете намирам по нещо дразнещо, което е абсолютно нормално.
Искрено се надявам тази седмица да поставят Роман на място, предполагам след бойкота му никой няма да рискува да го избере за ратай, освен ако Георги не е фермер.
Иначе подозирам, че Роси или Христина ще са ратаи, на втората също вече ѝ е време за дуел, достатъчно време мина между капките.

# 42
  • Мнения: X
Дори и да има проблеми със щитовидната жлеза момичето, за това поне няма никаква вина. И аз не я харесвам в лице, но пък има много хубаво тяло и дълги стройни крака.
И какво сега, Лили ще прави от Алекс втора Надежда Захариева ли? Дотам ли опряхме, текстове за поп-фолк певици да пишем? Силно се надявам да си намери по-свястно поприще Алекс.

# 43
  • Мнения: 5 811
Мен Сашка ме дразни с поведението си. Външен вид не гледам.
Не е искрена, можеше да каже : Лили , смятам че си слаб противник и въпреки че си ми приятелка , те викам на дуел. А не : ако падна от теб няма да ме е яд и бля бля...

# 44
  • Варна
  • Мнения: 1 685
Дори и да има проблеми със щитовидната жлеза момичето, за това поне няма никаква вина. И аз не я харесвам в лице, но пък има много хубаво тяло и дълги стройни крака.
И какво сега, Лили ще прави от Алекс втора Надежда Захариева ли? Дотам ли опряхме, текстове за поп-фолк певици да пишем? Силно се надявам да си намери по-свястно поприще Алекс.

Хър, нещо съм изтървала тук и моля да ми простите за нелепия въпрос... коя точно изглеждала сякаш да има проблем И със щитовидната жлеза? Александра ли визирате? Не тръгвам да я защитавам... нито съм и фенка, нито ендокринолог, че диагнозата да и потвърдя от запис само някакъв там, но не бих се шегувала с тази тема. Казах си вече кой ми е фаворит, но зло на опонентите му не желая и дано нещо не сте догледали внимателно около подуването на шията на Алекс и се превърне от диагноза в просто една зрителна измама... че там наистина не са майтап работа нещата... колкото и леки да изглеждат за публиката...

Общи условия

Активация на акаунт