Фермата 4 - Съединение - тема 12 (26.11. - 02.12.)

  • 36 223
  • 1 180
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 141
Благодаря за темата💐
Аз мисля,че Нури и Хриса ще са ратаи ,ако Георги е фермер

# 46
  • Мнения: 4 749
Благодаря за темата💐
Аз мисля,че Нури и Хриса ще са ратаи ,ако Георги е фермер
И вероятно ще го изпрати на дуел. Ако е така сигурно би дръпнал Дидо.

# 47
  • Мнения: 1 741
Незнам защо , но си мисля ,че Нури би дръпнал Симо на дуел . Нури е много хитър и няма интерес да чисти по-слаби играчи като Дидо . Симо е силен съперник , победи в два дуела , така че представлява заплаха за него , но не толкова колкото Георги и Роман . Съмнявам се  да ги предизвика на този етап от играта , защото се видя , че Георги е по-силен от Симо . По-скоро би се изправил срещу тях към финалната фаза , ако се падне на жребий както миналата година .

# 48
  • Мнения: 141
А ако амулетът е в Дидо,няма да има друг избор.Мда....интересно
+ това ако Георги е фермер той не може да бъде избран

# 49
  • Мнения: 2 199
Според мен амулетът ще е или за Дидо или за Александра.

# 50
  • Мнения: 1 491
Незнам защо , но си мисля ,че Нури би дръпнал Симо на дуел . Нури е много хитър и няма интерес да чисти по-слаби играчи като Дидо . Симо е силен съперник , победи в два дуела , така че представлява заплаха за него , но не толкова колкото Георги и Роман . Съмнявам се  да ги предизвика на този етап от играта , защото се видя , че Георги е по-силен от Симо . По-скоро би се изправил срещу тях към финалната фаза , ако се падне на жребий както миналата година .
Глупости! Нури ще дръпне Роман, ясно е, че Роман не става, а и на Нури му е неприятен. Не мисля, че би дръпнал Симо, а и все пак има голяма шанс да е с имунитет, така че... Simple Smile
П.С. Защо някой би дал амулет на Сашка? С какво толкова го е заслужила? Много ми е чудно. Миналата година бях убедена, че амулетът ще е за Калоян, за тази година нямам никаква идея, но се моля да не е за Нури, за да не иззлобеят гамените още повече  и да не го изкарат останалите участници и зрители незаслужаващ победата, защото не е бил на дуел, както направиха миналата година.

# 51
  • Мнения: 4 749
Нури ми изглежда, като човек, който пресмята няколко хода напред. Със сигурност знае, че за да спечелиш играта ти трябва и одобрението на публиката. Да избере Симо за втори дуелист би било грешка в тази насока.
Според мен, ако Дидо е с амулета, Нури би избрал Роман. Много е хаотичен. Типична Христинка в дуелите. Силен, но разпилян. А Нури е много центриран.

# 52
  • София
  • Мнения: 20 119
Но къде беше тази нейна "приятелка" докато всички се гавреха с Роси?
На мен точно поради тази причина ми дожаля толкова много за Роси снощи - че счита за близък някого, който просто не я напада открито, не й крещи и не я обижда, а говори с нея човешки. Дори не мога да си представя как се чувства човек в обкръжение, в което е толкова нехаресван и нежелан, вечно обругаван, критикуван и осмиван, каквото и да направи.
Далеч съм от мисълта, че Росица е идеална и безгрешна. Със сигурност има нещо в нея, щом дразни по-голямата част от съфермерите. Но каквото и да е, поведението на останалите е неприемливо, невъзпитано и недопустимо. Тя не и е позволила да обиди никого и има достатъчно много други начини, чрез които да се изразят антипатия и неодобрение.

Ензимче, благодарности за новата тема!  Hug

# 53
  • Мнения: 14 830
Не знам защо се държи сметка за това че не харесваме дадени участници и се изказваме негативно за тях.
Ами за това е темата за участниците, за формата.И след като не се харесва даден участник , естествено че ще има негативни изказвания.
Гошо се кротна не от две седмици, а от момента в който чу за амулета и влезе първия гост.
Ако сега стане фермер ще го видим.
И да Сашка е хитра и подмолна.
Видяхме я колко струва на дуел.Да се надява да вземе амулета защото на следващия женски дуел е вън.

# 54
  • Мнения: 2 560
Добре де, а никой  ли не помни Росица с каква заявка влезна във фермата? Не си ли спомняте колко арогантно и също доста грубо се държеше в началото? Предизвика Гергана на дуел, като директно й заяви, че просто не я харесва, да си  ходела при гримьорите, масажистите и тн. При нея случая е аналогичен като пли Хриса- лошо пърно впечатление, което после трудно се оправя. Сега и по- ниска  от тревата да е- няма смисъл. Когато влизаш със заявката и претенцията, че си железен, трябва да си готов и за отпор. Милена и тя- желязна била, а като беше фермер, що рев изрева от провокациите на Ивайло.  Аз си пуснах да гледам първите епизоди, та за това малко се отплеснах. Иначе снощи бях неутрална. Нито една от двете не ми е фаворит, но евала на Сашка, хитруша е. Добре си изигра картите  и в името на "великото им приятелство", Лилката й подари победата.
Ензим, благодаря за темата💐

# 55
  • София
  • Мнения: 20 119
Е как ще се оправя трудно лошото първо впечатление, след като тук в началото точно заради визитката Росица беше масово нехаресвана, а виж ни сега - болшинството я харесваме. Всъщност се оказа, че точно нейната визитка не кореспондира по никакъв начин с това, което показва във формата.
Показа и че има нужното самообладание и самоконтрол, за да даде отпор и то с усмивка, без да слиза до нивото на тези, които я обиждат и без да ни натрапва колко точно й струва това.

# 56
  • Мнения: 2 560
Ами трудно се оправя. Ние тук гледаме каквото ни показват и си  чешем езеците, а те живеят заедно 24/7   в продължение  на месеци.

# 57
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 103
Хич не ми беше интересен дуела вчера, както и предполагах. Бях за Лилия,но откровено казано ми беше все тая. Днес ще гледам определено с по-голям интерес. Grinning

# 58
  • Мнения: 1 010
Ами трудно се оправя. Ние тук гледаме каквото ни показват и си  чешем езеците, а те живеят заедно 24/7   в продължение  на месеци.
Точно така е, но в тази връзка се съмнявам, че  ако можеха да компрометират Роси с някакви кадри, биха ни го спестили. Аз и друго си мисля сега, какво ли ще стане с вота на финала, масово не се харесват силните на деня, ако вземат да стигнат всички до края кой ще гласува за тях (освен родата и най-близките приятели).

# 59
  • Варна
  • Мнения: 10 596
Сашка и хубаво тяло,с тоя виснал гъз, че и активна спортистка, айде нема нужда. Роси няма как да я харесат, защото непрекъснато им казва/показва, че са мързеливи. Прави им закуска, мие чинии, дои, храни, работлива е, а масовката там ги мързи ужасно много и най-вероятно не могат и не искат да и насмогнат на тепмпото, сякаш там са на хотел и накрая една сочна наградка, а и е голяма конкуренция, няма кой да я бие.

Общи условия

Активация на акаунт