Фермата 4 - Съединение - тема 12 (26.11. - 02.12.)

  • 36 234
  • 1 180
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 141
Аз ли не разбирам,но защо снощи като питаха Роман как се чувства след загубата на 3 кошници,той каза:"в седмицата на Росица прекрасно"😳😳😳

# 61
  • Мнения: 2 560
Въпроса не е до компрометиране, а до лични отношения между хората. Малко хора са склонни да дават втори шанс и просто не го правят. Когато някой те е отблъснал още в самото начало на познанството ви, не искаш да го опознаваш. Дразни те всичко, което прави, което казва и тн. Росица започна зле с хората и сега също си търпи последсвията. Иска да покаже, че не е толкова лоша, но групите вече са се сформирали и тя е вън от всички.

# 62
  • Мнения: 1 496
Аз ли не разбирам,но защо снощи като питаха Роман как се чувства след загубата на 3 кошници,той каза:"в седмицата на Росица прекрасно"😳😳😳
Защото е глупав Simple Smile И защото е елементарен тип с елементарен манталитет. "Не сакам я да съм добре, сакам Вуте да е зле!"

# 63
  • София
  • Мнения: 20 183
Точно така е, но в тази връзка се съмнявам, че  ако можеха да компрометират Роси с някакви кадри, биха ни го спестили.
Да, много е странно, че от началото на формата все ни преразказват как Роси издразнила този или онзи и излъчват само реакцията на ответната страна. Ами аз лично искам сама да си направя изводите кой крив, кой прав, иначе е много несериозно и елементарно да очакват, че зрителят ще се подведе по това, което му внушават.

Аз ли не разбирам,но защо снощи като питаха Роман как се чувства след загубата на 3 кошници,той каза:"в седмицата на Росица прекрасно"😳😳😳
Защото е тъпак и очевидно показа липса на мисъл, смятайки, че игрите за кошниците имат нещо общо с фермерството на Роси.  Laughing

# 64
  • Мнения: 14 837
Ами трудно се оправя. Ние тук гледаме каквото ни показват и си  чешем езеците, а те живеят заедно 24/7   в продължение  на месеци.
Точно така е, но в тази връзка се съмнявам, че  ако можеха да компрометират Роси с някакви кадри, биха ни го спестили. Аз и друго си мисля сега, какво ли ще стане с вота на финала, масово не се харесват силните на деня, ако вземат да стигнат всички до края кой ще гласува за тях (освен родата и най-близките приятели).
Ама те се опитаха да я компрометират Росица.
Първо с писмото от детето и, после със заека.
Опосумит яхнаха първоначалната вълна на не харесване на Росица от фетмерите и  ги обработиха тотално.
Със зрителие обаче не им се получи.
Но въпреки всичко ако решат ще променят условията на финала и пак няма да допуснат тя да победи.

# 65
  • Другата България
  • Мнения: 37 685
Аз ли не разбирам,но защо снощи като питаха Роман как се чувства след загубата на 3 кошници,той каза:"в седмицата на Росица прекрасно"😳😳😳
Елементарно - защото е прост. Приема това със задоволство, което и демонстрира, един вид прецаканата е Росица, естествено, но няма толкова акъл да прецени, че са прецакани всъщност всички, вкл. и той самия. До такава степен е заслепен от омразата си към тази жена, че аз лично се чудя има ли накъде повече. Толкова жалка картинка....
Иначе както винаги, всичко сте написали и казали. Попревъртах дуела, защото знаех кой ще победи и не ми беше интересно. И аз отначало се ядосвах за тъпата каруца, че не е поставена като 4-та битка, но дори и да беше и победата там да е за Лили, на 5-та битка пак щеше да изгори. Просто не ѝ беше ден, не знам това, че е била болна дали е помогнало за загубата. Видя се обаче колко е слаба Сашка, видя се и колко голямо значение има пушенето - всички отбелязаха още в първата игра, че не ѝ стига въздух, видя се и колко стратегически играе играта - всяка друга от жените щеше да я бие, затова и изборът на Лили беше правилен. Не се наемам да прогнозирам кого ще посочи Лили за фермер, силно се надявам да не е Милена  Mr. Green, и още по-силно се надявам фермерът да е Сашка, защото това значи Христина ратай и дуелист. Всеки един друг фермер ще изпрати Росица отново в обора, защо не и на дуел. А мястото ѝ не е там. Вече писах вчера колко дразнеща и безполезна е Христина, и нейното място също не е във формата. За амулета поне според мен изборът ще е между Дидо и Сашка, един от двамата ще е
Относно сълзите на Росица и коментарите за тях - абсолютно искрени бяха, и ме трогнаха и мен. Със сигурност има натрупано напрежение и мъка в нея, след всичко, което понесе, но и със сигурност Лили беше единствената ѝ сродна душа във Фермата, сега остава съвсем сама. И аз щях да рева. Confused Cry
И последно - в "Папараци" съобщиха датата на финала - 16.12. Съвсем скоро и много хора за гонене. Mr. Green И със сигурност някои от тях няма да успеят да ги изгонят, вече казах, че според мен и Милена ще стигне до последната седмица, Роман също. Жалко.

# 66
  • Мнения: 141
Благодаря ви момичета😀.Аз просто  не можах да приема факта, че Роман не разбира( или иска да разбере), че кошниците са за всички тях,а не за Росица

# 67
  • Другата България
  • Мнения: 37 685
Когато си заслепен от негативизъм и злоба, трудно виждаш друго.

Ензим, благодарности за новата тема, че забравих в предния пост! Hug bouquet

# 68
  • Мнения: 4 835
Може ли някой да ми каже каква е историята с писмото от детето на Роси? Това съм го изпуснала.

Относно първото впечатление - аз никога не се осланям на него, защото не винаги е правилно. Давам шанс на хората- да се поправят или да ме разочароватю Ето Георги и Александра в началото ми допадаха, сега са ми най-антипатични.
Георги заради арогантната си самонадеяност.Байганьовска. Булгар, Булгар. Александра, заради подигравателното си отношение към Сашо. Знаейки , че той видимо има симпатии към нея. Отделно е подмолна, лицемерна и може би не е чак толкова пресилено да кажа - безскрупулна. Щом и на двата пъти , за да постигне целите си прецака най-близкия си човек, вероятно е такава.
Гледах интервюто с Лили, стори ми се доста суха и обрана по отношение на Александра. Помагала ѝ, но го каза така все едно го прави от куртоазия. Може и така да ми се е сторило, но с такова усещане останах.

# 69
  • Другата България
  • Мнения: 37 685
Пак ще припомня какво се случи с Франческа-Елена миналия сезон.
Като излезе "приятелят" по внушена "приятелска" вина, и до тук с приятелството. Гледат се епизодите, четат се мнения и то колко му трябва на човек...

# 70
  • Мнения: 6 901
Роси получи писмо от детето си с обичам те, мами, нещо такова, написано на английски. Почнаха да я тормозят на тема защото детето и не пише на български,  начело с Иван или Андрей, който чете писмото. Защо, как, не може, не трябва... Гадост.

# 71
  • Мнения: X
Дори и да има проблеми със щитовидната жлеза момичето, за това поне няма никаква вина. И аз не я харесвам в лице, но пък има много хубаво тяло и дълги стройни крака.
И какво сега, Лили ще прави от Алекс втора Надежда Захариева ли? Дотам ли опряхме, текстове за поп-фолк певици да пишем? Силно се надявам да си намери по-свястно поприще Алекс.

Хър, нещо съм изтървала тук и моля да ми простите за нелепия въпрос... коя точно изглеждала сякаш да има проблем И със щитовидната жлеза? Александра ли визирате? Не тръгвам да я защитавам... нито съм и фенка, нито ендокринолог, че диагнозата да и потвърдя от запис само някакъв там, но не бих се шегувала с тази тема. Казах си вече кой ми е фаворит, но зло на опонентите му не желая и дано нещо не сте догледали внимателно около подуването на шията на Алекс и се превърне от диагноза в просто една зрителна измама... че там наистина не са майтап работа нещата... колкото и леки да изглеждат за публиката...

Да, Александра визираха момичетата. Аз също не мисля, че подобен проблем е за подигравка.

# 72
  • Мнения: 4 835
Роси получи писмо от детето си с обичам те, мами, нещо такова, написано на английски. Почнаха да я тормозят на тема защото детето и не пише на български,  начело с Иван или Андрей, който чете писмото. Защо, как, не може, не трябва... Гадост.
Еее, те пък сякаш нямат приятели и роднини в чужбина. Въпросът с ограмотяването на българчетата в чужбина е доста сложен. Колкото и да настояват родителите понякога. Децата използват и се изразяват на езика, който им е по-лесен и който чуват в 90% от времето си. Доста ограничено са подходили щом са я нападнали за това. Детето е на колко 7-8? Ако беше на 17-18 по-може да ѝ мрънкат, ама в тази ранна възраст..

# 73
  • Мнения: 14 837
Точно на 7-8 години е детето на Роси.
Учи в англииско училище.
Говори чудесно на български   , но пише на англииски
Беше мило детско писмо до мама.А те го превърнаха в панаир.
Особено Гошо и Хриса.Изядоха я .Изкарах че детето буквално не говори български и никой не пожела да я чуе че говори , но не пише.
Чудно защо личното писмо до Роси бе прочетено на масата пред всички от единият водещ.
И И/ А стояха и се наслаждаваха на цирка.Те имат голям принос за не харесването на Роси от фермерите.

# 74
  • London
  • Мнения: 6 732
Незнам защо , но си мисля ,че Нури би дръпнал Симо на дуел .

Това изобщо няма как да се случи. Симо му е доста близък. По какво разбираме, че някой е хитър? На мен ми е много интересно с какво е заслужил подобно нарицателно Нури, по физиономия ли, усмивка.... звездите ли ви говорят, що ли?

Общи условия

Активация на акаунт