VIP/ Big Brother: 🕵🏻Most Wanted🕵🏻 2018 – Тема 12 /26.11. - 03.12.2018/

  • 74 948
  • 2 592
  •   1
Отговори
# 2 565
# 2 566
  • Viena
  • Мнения: 3 598
Да,еднакви са им кастанетите. Благо е дал идеята, както и да пишат на стената в Италия. Той не е само красив, но и умен. 😂 😂 😂 😂

# 2 567
  • Мнения: 4 936
Искам да му вземат наргилето!  Twisted Evil

# 2 568
  • Мнения: 1 793
Много ми е пластмасова Есмер

# 2 569
  • Мнения: 1 793
Благо откога е със стряскащите зъби? Ако са му след развода с Есмер, със сигурност са го били.

Това обяснение за зъбите звучи логично.
Ама какво е това с косата? В петък имах чувството, че вече ще протече.
Не , просто от толкова опъване на това наргиле мозъкът му започва да се стича по косата Joy Знаете , дами , гравитацията не прощава

# 2 570
  • София
  • Мнения: 7 893
Ох, къде е Божинката да даде акъл.
Лека нощ, котарачета Kissing Heart

# 2 571
  • Мнения: 15 960
Ама видяхте ли, в коментарите пише за някакъв loser, не знам кого имат предвид...

# 2 572
  • Испания
  • Мнения: 37 503

По-потресаващото от български с латински букви е руски на латиница. Коментар на снимката:

Цитат
Allah saxlasin

# 2 573
  • Мнения: 1 604
Благо откога е със стряскащите зъби? Ако са му след развода с Есмер, със сигурност са го били.

Това обяснение за зъбите звучи логично.
Ама какво е това с косата? В петък имах чувството, че вече ще протече.
Не , просто от толкова опъване на това наргиле мозъкът му започва да се стича по косата Joy Знаете , дами , гравитацията не прощава
Хахаха, дойде си всичко на мястото.
Така де - "всичко е точно".

# 2 574
  • Мнения: 6 304
Есмер преди операциите има бая носле


# 2 575
  • Мнения: 3 025
Искам да му вземат наргилето!  Twisted Evil



Тъкмо така може да обърне внимание на жената, към която изпитва любов, каквато до сега не бил изпитвал(единствено аз ли не виждам тази любов?). Само в спалнята където не го взима това наргиле.

# 2 576
  • Мнения: 14 967
Есмер преди операциите има бая носле

Татарка.
Добре, че показахте детето му, много е хубаво.
Тези чеченци саааа... нЕма да казвам нищо повече Sunglasses, ама намерил и Благо откъде с булка да се сдобива.

# 2 577
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Скрит текст:
Есмер преди операциите има бая носле

На някои снимки ми харесва, на други е по-скоро като
Скрит текст:

# 2 578
  • Мнения: 15 960
Точно.
Есмер преди операциите и тя като Златка е била с бузки и кръгло лице, сега едни изпити и двете...

# 2 579
  • Мнения: 14 151
Есмер не ми харесва нито преди, нито сега. Блажният явно си пада по изкуствени жени. А това наргиле вероятно го смуче, за да му е заета устата. Че току виж изтропал някоя глупост.
Много ми е смешен като се закръсти, то са поклони, наколенки... Много е изкуствен.

Общи условия

Активация на акаунт