VIP/ Big Brother: 🕵🏻Most Wanted🕵🏻 2018 – Тема 12 /26.11. - 03.12.2018/

  • 75 001
  • 2 592
  •   1
Отговори
# 2 535
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Свил му е стафидките.
За да стигне до там да се снима с екипчетата на Злат'ту и да виси в Брадъра...Май я е окъсал яката.

# 2 536
  • Мнения: 15 874
Интересно, Благо сега от какво живее? Освен участието в ББ и рекламата на някакви бижута? За някого може и да е достатъчен доход, но за начина им на живот на тези двамата, надали. А и парите от ББ още не ги е взел.

Рекламно лице на дрешките на Златка Joy

Сега ще продаде /а може и вече да я е продал/ къщата, ще вземат хонорара от ББ и шапка на тога няколко годинки. После ще му мислят. Те повечето ритнитопковци са така - като свърши кариерата свършват и парите

# 2 537
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Интересно, Благо сега от какво живее? Освен участието в ББ и рекламата на някакви бижута? За някого може и да е достатъчен доход, но за начина им на живот на тези двамата, надали. А и парите от ББ още не ги е взел.
Пише, че е продал колата, която уж бил оставил на Христина. А сега пък обявил и къщата за продажба.

# 2 538
  • София
  • Мнения: 7 895
Ще кара такси, ей така ще се живее.

# 2 539
  • Испания
  • Мнения: 37 503
От това

Цитат
на свадьбе футболиста присутствовал президент Чечни Рамзан Кадыров, у которого Благой в бытность игроком «Терека» слыл любимчиком. В дар от него болгарин получил автомобили Toyota Land Cruiser и Hammer, а также швейцарские часы за 100 тысяч евро.

до Нови ханЧ...
Скрит текст:

Добре се е подредил.

# 2 540
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Ще кара такси, ей така ще се живее.

Joy Шишо Бакшишо и жена му Минка Св!рката Laughing

# 2 541
  • Мнения: 4 482
Разиграват цирк. Според мен нито тя ще се промени, нито той.

За мен той е и агресивен. Досега два пъти го показваха как крещи. Представям си колко пъти му се случва за 24 часа. Типичен турчин вкъщи.
И Уош крещя, ама не е агресивен. Рядкост са участниците, които да не си изпускат нервите.
На мен Благой ми харесва, а много го хейтвах в началото, дори се чудех какво им прави на жените, та така хлътват по него. Златка също я харесвам, без да се впускам в подробности, но като двойка нещо не ми допадат. Струва ми се, че ще са от страстните и много бързи любови. Пожелавам разбира се да не е краткосрочно Simple Smile
Този сезон общо-взето всички са ми симпатични, без Никита. Дано да я разкарат бързо.

# 2 542
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Big Brother Bulgaria

😲НОВИ стратегии и МРЪСНИ номера под покрива на Къщата!💥

В понеделник ще видиш КОЙ и защо!😳💔 Започваме в 20:00, само по NOVA!📺

# 2 543
  • Мнения: 6 021
Гани нали все парадира, че е от богато семейство, но гледам апартамента от видеото е обзаведен доста евтинджос. Китайска имитация на цигански барок Simple Smile

# 2 544
  • Мнения: 14 983
Ето ви го при Слави, коментират връзката с тъста Joy

Слави вика, че е по-важно да остане жив.
https://www.youtube.com/watch?v=44lPhlMpYZ4

# 2 545
  • Мнения: 15 874
Поздрав за всички с новия "тотален хит" /според синковеца/ на Атанас Колев. От 1 седмица само това се слуша вкъщи. Вече, като си легна и го сънувам Stuck Out Tongue Winking Eye

https://www.youtube.com/watch?v=NwfbQb9J084

# 2 546
  • Варна
  • Мнения: 480
Поздрав за всички с новия "тотален хит" /според синковеца/ на Атанас Колев. От 1 седмица само това се слуша вкъщи. Вече, като си легна и го сънувам Stuck Out Tongue Winking Eye

https://www.youtube.com/watch?v=NwfbQb9J084
не е много нов :Публикуван на 20.07.2018 г.

# 2 547
  • Враца
  • Мнения: 2 735
Повече, вика, няма да се женя..  Joy Joy Joy

# 2 548
  • Варна
  • Мнения: 480
Повече, вика, няма да се женя..  Joy Joy Joy
Палячо!

# 2 549
  • Мнения: 14 170
Благо откога е със стряскащите зъби? Ако са му след развода с Есмер, със сигурност са го били.

Общи условия

Активация на акаунт