Вежди – Грижа, оформяне, растеж – Тема 3

  • 25 310
  • 208
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 724
Тук съм, заради вечната битка с веждите ми.
Имах страхотни и гъсти преди години, но от скубане постепенно стигах до някакви косъмчета. Правих блейдинг, бива,.поднових наскоро на същото място. Еми..паднаха след седмица, кофти пигмент, абе ужас.
Реших много упорито да мажа с Икаров за растеж, отдолу под линията растат яко. И на самия блейдинг нито косъм. Явно е вярно, че върху блейдинг не растат. Ако знаете някаква магия, кажете...
С кое точно масло на Икаров мажеш?Би ли споделила?

# 181
  • София
  • Мнения: 504
Някой може ли да ми препоръча добър козметик за оформяне на вежди в южните райони - искам веждите да са като изписани. Благодаря!

# 182
  • Мнения: 285
Contest, в южните райони е BrowBar, но не съм ползвала услугите им. Следя ги от известно време и обмислям да ги посетя, някой посещавал ли ги е?

# 183
  • Мнения: 301
Здравейте, и аз да напиша за моите вежди. Моята козметичка ги прави прекрасно оформени, лошото е, че ги стриже, те попринцип са ми адски гъсти и плътни, та от това подстригване стават още по-дебели косъмчетата, изобщо не ми харесва, но почнат ли да се стрижат, връщане назад няма- стават ужасно дълги и дебели косъмчетата.. Ходих и при една с конец ми ги оформя и ми се скара, че съм ги подстригвала.. вече се чудя какво да ги правя, с това подстригване трябва да ходя 2 пъти месечно на козметик, а не ми се иска толкова често.
Всички искат дебели и плътни вежди, а на мен ми се иска да са ми по-рехавки и с меки косъмчета, но...май няма начин да станат такива

# 184
  • Мнения: 1 881
За Варна някой да препоръуча?

# 185
  • Мнения: 312
За Варна някой да препоръуча?

Мария Андонова

# 186
  • Мнения: 5
Момичета, знаете ли добър козметик за оформяне на вежди в район Света Троица ?

# 187
  • Мнения: 652
И аз да споделя дългогодишната история на моите вежди, която си има своите rise and falls.
От плътни и хубави вежди заради неопитни козметички, които могат да ти изскубят веждите, само и само да ги докарат в единствената форма, която могат да правят останах с вежди, по които има страшно много дупки, на които не никнат косъмчета.
Всичко, което е приложимо за растеж на косата и веждите съм го изпробвала и мога да споделя мнение, но за местенцата, на които не никне и косъм нищо не помогна.
Към момента съм се научила сама да оформям веждите си като това включва подстригване и боядисване с къна за вежди (обикновена от Елитис) по начин, по който да не си личат нелепите дупки без косъмчета.

# 188
  • Мнения: 39 497
Моля ви, дайте идея за боя за вежди, която да има и окислител и да действа. От къна при мен няма ефект. Моите са сиво-черни, искам да ги направя тъмно кафяви.

# 189
  • Мнения: 574
Здравейте, можете ли да ми препоръчате къде да си оформя веждите в Люлин?

# 190
  • Мнения: 386
Здравейте!
Може ли линк към статия или клипче с инструкции за оформяне на веждите спрямо формата на лицето?

Edit:Намерих си. Поствам тук, за да е полезен постът и за друг, търсещ нещо такова, а и май не е коментирано скоро.

https://www.realsimple.com/beauty-fashion/makeup/eyebrow-mapping

Последна редакция: пт, 13 яну 2023, 14:45 от Neznam86

# 191
  • Мнения: 45
Здравейте
Имам въпрос и ще се радвам да чуя обратна връзка ако на някой също му се е случвало. Вече втори път попадам на козметик, който посещавам за почистване на вежди и след като приключи без да ме пита почва да ми прави някакъв масаж. Едната почна на челото,вежди,слепоочие, а другата на главата и поставяне на ръцете над очите, тип като неща за чакрите и да... Не се казва нито дума, какво ще правят,защо го правят,искам ли... А просто съм отишла за почистване на вежди.

# 192
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 341
Здравейте
Имам въпрос и ще се радвам да чуя обратна връзка ако на някой също му се е случвало. Вече втори път попадам на козметик, който посещавам за почистване на вежди и след като приключи без да ме пита почва да ми прави някакъв масаж. Едната почна на челото,вежди,слепоочие, а другата на главата и поставяне на ръцете над очите, тип като неща за чакрите и да... Не се казва нито дума, какво ще правят,защо го правят,искам ли... А просто съм отишла за почистване на вежди.
Отпусни се и се изкефи. Ако не ти е важно, може да помолиш да пропуснат процедурата.

# 193
  • Мнения: 5 756
Аз бих се изкефила на този масаж...

# 194
  • Мнения: 58
Здравейте, някой от Варна правил ли си е на ламиниране на вежди и ако е доволен, може ли да сподели къде Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт