Против акне/пъпки по лицето 8

  • 89 472
  • 799
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 413
Здравейте, моля да ми препоръчате алтернатива на активния лосион Акне Аут на Биотрейд. Преди ми вършеше страхотна работа, но имам чувството, че откакто промениха опаковката му, е изгубил действието си.

Това, за което ми е необходим, са пъпчици, които се образуват по челото преди цикъл. Използвам Effaclar Duo на Ла Рош Позе, но не виждам никакъв ефект от него, дори и за предотвратяване на белези. Кожата ми е суха(дори леко чувствителна на бузите), понякога се получава омазняване в областта на носа, но като цяло е еднаква по цялото лице.

Благодаря за препоръките!

# 616
  • Мнения: 709
И аз последно си взех активния лосион на Акне Аут и ефектът няма нищо общо с преди.
А да попитам някой ползвал ли е гела на акне аут с БП 5%? Никъде не успявам да го открия по аптеките.

# 617
  • Мнения: 2 243
И аз последно си взех активния лосион на Акне Аут и ефектът няма нищо общо с преди.
А да попитам някой ползвал ли е гела на акне аут с БП 5%? Никъде не успявам да го открия по аптеките.

Този гел да не е измивния OxyWash гел или имат нов продукт в серията? Мисля, че промяната не е само в опаковката, а малко и в състава, поне наскоро забелязах добавена розова вода, може и да греша, но преди не съм виждала в състава на лосиона розова вода. А уж, тя трябва да го направи дори още по-добър Unamused

# 618
  • Мнения: 413
Този гел да не е измивния OxyWash гел или имат нов продукт в серията? Мисля, че промяната не е само в опаковката, а малко и в състава, поне наскоро забелязах добавена розова вода, може и да греша, но преди не съм виждала в състава на лосиона розова вода. А уж, тя трябва да го направи дори още по-добър Unamused

Да, това беше съставът преди: https://1.bp.blogspot.com/-vSlVuoK5ItI/Vx9UEwehzHI/AAAAAAAAKNs/H … 1600/IMG_2986.JPG
Розовата вода наистина би следвало да подобри ефекта му, но явно не се е получило(поне при някои) Sad

# 619
  • Мнения: 709
Не, не е този гел. Гелът е с бензоил пероксид 5%, мисля че скоро го пуснаха. В гугъл го намирам, даже ми се струва, че го бях видяла в една аптека преди време, но преди няколко дни беше изчерпан. Проверих и в други, и в тях го нямаха. Иначе гледам, че може да св поръча онлайн. Иска ми се да го пробвам.

# 620
  • Мнения: 2 243
Не, не е този гел. Гелът е с бензоил пероксид 5%, мисля че скоро го пуснаха. В гугъл го намирам, даже ми се струва, че го бях видяла в една аптека преди време, но преди няколко дни беше изчерпан. Проверих и в други, и в тях го нямаха. Иначе гледам, че може да св поръча онлайн. Иска ми се да го пробвам.

Може ли линк?

# 621
  • Мнения: 709
Не, не е този гел. Гелът е с бензоил пероксид 5%, мисля че скоро го пуснаха. В гугъл го намирам, даже ми се струва, че го бях видяла в една аптека преди време, но преди няколко дни беше изчерпан. Проверих и в други, и в тях го нямаха. Иначе гледам, че може да св поръча онлайн. Иска ми се да го пробвам.

Може ли линк?
https://remedium.bg/product/145710/biotrade-acne-out-benziolov-p … el-h20-grama.html

# 622
  • Мнения: 3 272
Здравейте, моля да ми препоръчате алтернатива на активния лосион Акне Аут на Биотрейд. Преди ми вършеше страхотна работа, но имам чувството, че откакто промениха опаковката му, е изгубил действието си.

Това, за което ми е необходим, са пъпчици, които се образуват по челото преди цикъл. Използвам Effaclar Duo на Ла Рош Позе, но не виждам никакъв ефект от него, дори и за предотвратяване на белези. Кожата ми е суха(дори леко чувствителна на бузите), понякога се получава омазняване в областта на носа, но като цяло е еднаква по цялото лице.

Благодаря за препоръките!

За такъв тип ситни пъпки действа добре Розова вода и напудряне преди лягане с прах за рани "Топоцин". Може и друг прах за рани.

# 623
  • Мнения: 2 243
Здравейте, моля да ми препоръчате алтернатива на активния лосион Акне Аут на Биотрейд. Преди ми вършеше страхотна работа, но имам чувството, че откакто промениха опаковката му, е изгубил действието си.

Това, за което ми е необходим, са пъпчици, които се образуват по челото преди цикъл. Използвам Effaclar Duo на Ла Рош Позе, но не виждам никакъв ефект от него, дори и за предотвратяване на белези. Кожата ми е суха(дори леко чувствителна на бузите), понякога се получава омазняване в областта на носа, но като цяло е еднаква по цялото лице.

Благодаря за препоръките!

За такъв тип ситни пъпки действа добре Розова вода и напудряне преди лягане с прах за рани "Топоцин". Може и друг прах за рани.

Споделям мнението за розовата вода! Една качествена розова вода, върши чудеса!

# 624
  • Мнения: 130
Здравейте, мили дами. Не знам въпросът ми дали е за тук. И аз преживях много тежко акне, от което имам белези. Не са много дълбоки, но се виждат. Акнето го излекувах, сега е ред на белезите. Много продукти пробвах, някой от които бая скъпи, но не виждам ефект, дермаролер включително. Репих с по-естествени неща да експериментирам, мажа се с шипково масло, което било най-доброто за това. Кожата става много хубава - но за белезите, може би има лек ефект но много слабо... Моля за съвети Sad
Как излекува акнето?

Със серията на ТианДе - Master Herb. Не искам да правя реклама или нещо такова, не всички продукти са хубави. Но явно съм уцелила серията на моят тип кожа. - дори използвах само три продукта, измивен гел, лосион против акне, и чат-пат маска с билки против акне. Хареса ми факта, че както го рекламираха, лекува самото състояние, и като мине определеното време и спреш "мазилата" не се връщат пъпките.  При мен така и стана. Всъщност си взех от тях и крем против петна и белези от акне, но изобщо не помогна. Явно за тези белези освен процедури, с мазила няма да го бъде Cry

# 625
  • Мнения: 413
Здравейте, моля да ми препоръчате алтернатива на активния лосион Акне Аут на Биотрейд. Преди ми вършеше страхотна работа, но имам чувството, че откакто промениха опаковката му, е изгубил действието си.

Това, за което ми е необходим, са пъпчици, които се образуват по челото преди цикъл. Използвам Effaclar Duo на Ла Рош Позе, но не виждам никакъв ефект от него, дори и за предотвратяване на белези. Кожата ми е суха(дори леко чувствителна на бузите), понякога се получава омазняване в областта на носа, но като цяло е еднаква по цялото лице.

Благодаря за препоръките!

За такъв тип ситни пъпки действа добре Розова вода и напудряне преди лягане с прах за рани "Топоцин". Може и друг прах за рани.
Много благодаря!

# 626
  • Мнения: 6 558
Някой ползвал ли е сребърна вода като част от някоя процедура, било то да се добавя в маска или директно да се ползва? Отзиви някакви?

# 627
  • Мнения: 28
Аз съм ползвала,но само външно(на чисто лице с тампон минавах),тъй като съм чела,че някои я приемат вътрешно. Мии,честно да ти кажа,аз ефект не видях,нито лош,нито добър.Но пък за сметка на това съм доволна от коректор Амрита,около 2-3 лева е,но върши чудесна  работа. Маже се върху пъпката вечер и се измива сутринта. Изсушава ги много добре. Пробвала съм и техен лосион против акне от същата серия, но не ми допадна, мирише много силно на спирт и спрях да го ползвам. Другото от което съм доволна, е тяхната дълбоко почистваща маска за лице с прополис. Толкова мека,чиста,буквално бебешка кожа на допир след измиване на маската,че просто с две думи страхотна е. Решена съм да пробвам и другите им маски,най вече с активен въглен,чувала съм много добри отзиви. Отчитам големия минус,че не във всяка аптека могат да се намерят,но видя ли ги някъде, се запасявам. Забравих да спомена,че маската стига за 2 пъти и струва не повече от 2лв.  
Извинявам се за дългия пост,но просто исках да споделя  с вас. Hug

Последна редакция: нд, 01 сеп 2019, 09:39 от Jasmin25

# 628
  • Мнения: 204
Някой ползвал ли е сребърна вода като част от някоя процедура, било то да се добавя в маска или директно да се ползва? Отзиви някакви?
На мен ми правеха почистването на лицето със сребърна вода в парозонатора. Не мога да дам отзив, защото не използвам само един продукт, а много, но след почистването много добре се чувствах и някак си кожата не е толкова зачервена както, когато ти напарват лицето с чешмяна вода.

# 629
  • Мнения: 2 243
Напоследък използвам колаген хидрогел на Dr. Derm като серум и нощна маска. В него има сребро - забелязвала съм, че дори когато кожата е много зачервена или са ми избили доста пъпки успява да овладее раздразнението и зачервяванетои като цяло ми се отразява доста добре на проблемната кожа. Знам, че среброто има подобен ефект и го отдавам на това, но предполагам има и други съставки в него, така че не бих изолирала и тях. Определено сребърната вода е по-добре от чешмяна. Аз се опитвам да си мия и почиствам лицето само с розова.

Общи условия

Активация на акаунт