Някой има ли отзиви за новата "антикомарна" серия на Чико?

  • 2 216
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
На мен днес лекарката ми каза за някакъв крем-Цинцарин.Ставал за бебета,но не съм го купила още.Някой ползвал ли го е?

# 16
  • София
  • Мнения: 8 283
Днес се снабдих с електрическото, питах, четох тук и накрая реших да се "жертвам".
Аз първа от тримани ще разбера дали действа, че аз ги отнасям хапванията Simple Smile
И ще дам мнение след 2-3 дни Simple Smile

# 17
  • Мнения: 381
На мен днес вместо гела ми донесоха ролката.Довечера ще намажа и ще споделя резултатите Simple Smile

# 18
  • Мнения: 1 666
Мамчета, вчера моя приятелка е говорила с педиатърката за тази серия. Лекарката и е казала че откакто е пусната на пазара, т.е. около седмица, вече има няколко случая на деца с проявена алергия към нея  Confused

Айде бе! Продуктите са на пазара от няма и седмица, а има вече няколко деца с алергия и те всичките са пациенти на въпросната педка (за да е толкова наясно) blahblah blahblah blahblah! Малко нереално ми се струва ... no

А иначе аз още си чакам поръчаните спрей и ел.устройство.

# 19
  • София
  • Мнения: 480
-----------

Последна редакция: чт, 22 юни 2006, 01:04 от Ди

# 20
  • Мнения: 58
Надявам се да действат, т.к проблема с комарите е голям.

# 21
  • Мнения: 205
немога да я открия по магазините,някой имали си представа къде може да я има?

# 22
  • Мнения: 22 924
Писах и в другата тема,че ние още преди 3г сме използвали такова устройство със звук и имаше ефект.Не е на чико,не знам марката,някъде съм го забутала и не го откривам,но представлява това.Купено в Испания,не беше много скъпо.В Гърция също съм го виждала.

# 23
  • Мнения: 3 457
на мен пък ми е интересно как от ултра звука ще се прояви алергия newsm78,а има ли мокри кърпички в края на краищата на чико против комари?

# 24
  • Мнения: 381
Здравейте!Искам да изкажа вече мнение за ролката против комари на Чико.Супер е PeaceВ събота се върнахме от Китен/а там повярвайте ми е ад комари колкото искаш/е това нещенце ни спаси LaughingТака че гласувам с две ръце за ролката Peace

# 25
  • Мнения: 3 457
еи ,наи накрая  Mr. Greenмерси ще го имаме предвид  bouquet

# 26
  • Мнения: 959
От една седмица съм с устройството на Чико - и аз съм много доволна освен че няма комари, а като бяхме на вилата нямаше и мухи в стаята на Вики.

Писах и в другата тема,че ние още преди 3г сме използвали такова устройство със звук и имаше ефект.Не е на чико,не знам марката,някъде съм го забутала и не го откривам,но представлява това.Купено в Испания,не беше много скъпо.В Гърция също съм го виждала.

Относно това устройство - то е на батерии и майка ми миналата седмица ми го изпрати от Англия (струва 10 лири - около 30 лева). Чакам да дойде колета и да го пробвам на количката в парка дали ще има ефект, като го пробвам ще пиша (въпреки че вече има положителни отзиви за него).

# 27
  • Мнения: 3 457
и аз преди малко си поръчах уреда за контакта Crossing Arms

# 28
  • Мнения: 221
Е аз мога да дам отзиви за електрическото. Ползваме го от около седмица. ДО вчера беше окей , но тази нощ се появи комар. Незнам....дано да е някой заблуден. Имайте предвид, че го бях сложила зад рамката на леглото и е възможно това да е причината, но освен това нямаше други изненади.
Това от мен. Ако има нещо друго ще пиша пак.
Само да добавя, че преди да го вземем бяхме изпохапани.

# 29
  • Мнения: 8 505
А някой да е изпробвал вече тези за кожата-рол-он или гел (без значение е)?Че вкъщи комари няма,но всяка вечер след яслата съм навън с дребната,често в треволяците...А все забравям да купя,дали защото през деня не е с мен и не се сещам... ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт