Готини реплики, свързани с кърменето

  • 1 337
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 547
А какво значи да "абсолютизираш кърменето"?  newsm78 Не се заяждам, просто не мога да схвана израза.

Значи, че само за това се говори. Само за това се мисли. И всичко се върти само около това. А вицовете с участници-мъже в процеса са ми ултра гадни   Sick



Andrea$, тъкмо напротив  Wink В много кул настроение съм. Ма все ми се сгажда като си представя мъж да цока. Аре нема нужда. Пък и кърмя достатъчно дълго и достатъчно често, за да говоря и мисля само за това година и половина  Twisted Evil

А и защо се пускат еднакви като съдържание теми?
"Готини реплики, свързани с кърменето", "Бисери, свързани с кърменето" и пр. и пр. - не ли едно и също?

# 16
  • Мнения: 980
Аз пък се опитвам да правя млечна реклама, сутрин... "едно малко за отскок?!"

# 17
  • Мнения: 1 586
Смърфиета, ако те дразни темата, не я чети и не пиши - това правило отдавна е известно Wink.

А за повтарящите се теми също е известно, че са неизбежни. И що не се оплакваш от всекидневните теми от сорта "Не ми стига кърмата", "гладно ли е", "не наддава...", пък се хвана за темите за бисери, които никак не са от най-честите срещани... Айде да оставим хората да живеят свободно в свободния форум Simple Smile.

За цокащите мъже все съм се чудила колко кърмачки-пуританки имало  Laughing...

# 18
  • Мнения: 980
За цокащите мъже все съм се чудила колко кърмачки-пуританки имало  Laughing...

Да. А аз явно не съм попаднала на мъж...да подяжда така детето.  Mr. Green

Базик. Само веднъж по спешност се е случвало.

Но редовно като няма сутрин закуска, се жалва - "искам и аз!" Laughing

# 19
  • Мнения: 636
Аз не се сещам за готина реплика, но пък ...казвам на дятето "искаш ли тити", а не "цици". Първото ми звучи по-нежно и хубаво. Hug

# 20
  • Мнения: 1 547
Смърфиета, ако те дразни темата, не я чети и не пиши - това правило отдавна е известно Wink

За цокащите мъже все съм се чудила колко кърмачки-пуританки имало  Laughing...

Щооо? Това нали е свободния форум? Спирам. Но не бива да ме ядете, само щото имам различно мнение. А за другите еднакви теми имаше закована тема. Не съм модератор, я  Mr. Green
Лично не държа мъжът ми да цока. Достатъчно ми е, че е до мен и ми пази гръбчето. И с нетърпение чака да спра да кърмя, за да ми купи стилизиращи продукти за възвръщане на формата на циците  Sunglasses

# 21
  • Мнения: 462
Първият виц го беше пускала ЕТ в дира на времето - даже на руски, звучеше съвсем автентично Simple Smile.

Аз, лично, първо на български съм го чула. А, иначе, на руски репликата накрая е: "Ну, девушка, определитесь!"

# 22
  • София
  • Мнения: 2 884
Аз му казвам"Айде мамо да заредим резервоарчето" Joy

# 23
  • Мнения: 1 586
Ето го и оригинала на вица. Simple Smile

Едут молодая мама с грудным ребенком в автобусе, а рядом сидит грузин.
Мама пытается покормить ребенка молоком из сиськи а ребенок отворачивает
голову. Мама:
- Ну покушай , покушай !!! (Ребенок отворачивается...) а то отдам
сисю тому дяде!!! (Ребенок отворачивается...) Кушай , кушай , а
то отдам сисю дяде !!!
Ребенок опять не хочет .
Грузин не выдерживает:
- Слишш девушка ... Определайтесь ... а то я уже третью остоновку
проезжаю !!!

Порових се в архивите специално. Беше поздрав за първия РД на Андреа  Laughing

# 24
  • Мнения: 462
Andrea$, и мен страхотно ме кефи как звучи вица на руски!!! Браво, че го публикуваш! Още веднъж се накефих!

Ама, нали знаеш, че има някои, дето се дразнят от руския език...

Общи условия

Активация на акаунт