Съдомиална???

  • 2 792
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 43
Аиде мерси съм, егати цената 1000 лева чакаи да видиш аз коя съм харесал, само да я намеря.....
http://66.249.93.104/search?q=cache:FbNagRXvGZUJ:www.maximedia.p … ct=clnk&cd=27
ето я тука струва 669 лева саита е на сръбски маи ама в българските няма никва подробна имформация така като гледам маи си има всичко от гопре посоченото което бяхте така добри да изброите. Не пише нищо за инокс ама е красавица нали:)

# 16
  • Мнения: 5 622
Аиде мерси съм, егати цената 1000 лева чакаи да видиш аз коя съм харесал, само да я намеря.....
http://66.249.93.104/search?q=cache:FbNagRXvGZUJ:www.maximedia.p … ct=clnk&cd=27
ето я тука струва 669 лева саита е на сръбски маи ама в българските няма никва подробна имформация така като гледам маи си има всичко от гопре посоченото което бяхте така добри да изброите. Не пише нищо за инокс ама е красавица нали:)

Бе ти миялна ли купуваш, или жена си взимаш  Crazy

Нашата е Аристон. Както казах по-рано от 45 см.

Аз имам питане пък, дано някой ме уважи с отговор- когато се слагат таблетки, дето са 3 в едно, трябва ли и сол допълнително (че тук водата е твърда), или тб са достатъчни?  newsm78

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 571
Бубе, някъде в старите теми, някоя мама беше обяснявала, че според някакво прпоучване е по-добре да се ползват отделно. И въобще че тези двуфазни, петфазни таблетки са бошлаф работа. Особенно като се има предвид колко е твърда водата във Варна

# 18
  • Мнения: 43
Аиде мерси съм, егати цената 1000 лева чакаи да видиш аз коя съм харесал, само да я намеря.....
http://66.249.93.104/search?q=cache:FbNagRXvGZUJ:www.maximedia.p … ct=clnk&cd=27
ето я тука струва 669 лева саита е на сръбски маи ама в българските няма никва подробна имформация така като гледам маи си има всичко от гопре посоченото което бяхте така добри да изброите. Не пише нищо за инокс ама е красавица нали:)

Бе ти миялна ли купуваш, или жена си взимаш  Crazy

Бубе, всичко трябва да е красиво-нали знаеш красотата ще спаси света  bouquet

# 19
  • България
  • Мнения: 430
Аз имам АEG Favorite, за 6 комплекта, отложем старт, 5 програми, клас А. Върши ми работа, пускам я всеки ден по един път. При нас определящо беше мястото.

Успех в избора

# 20
  • Мнения: 1 925
Нашата е - 22 Ariston - от средния вариант... Няма смисъл от малка  Naughty нищо не се побира в нея, ние сме двама и пак ни е нужна от големите, но нямахме място. Не си заслужава да си купуваш марка от сорта на мидеа или елит...  Naughty Само ще си докараш проблеми. Най-важното е да е клас А ! Заложи на утвърдена марка, за да избегнеш проблеми...   Peace

# 21
Айде сега да не се обиждаме на марки, де Stop Аз пък има Мидеа от 45 см, с почти всички екстри и съм много доволна. Нямам само отложен старт и цялата работа за 360 лв. Пък и какво като  китайска, някъде из нета бях чела, че са станали съдомиялни за годината за 2004 ли беше, не си спомням точно. Определено съм доволна от качеството им.

Общи условия

Активация на акаунт