Защо ми отказва ?

  • 12 955
  • 81
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 156
Много интересен казус. Simple Smile
Имам няколко теории.

"От два месеца излизаме и на втория започнахме с целувките"
Това звучи много странно. Единствения реалистичен вариант за него, който си представям е, ако се виждате рядко. Ако е така и е твой избор, може да се съмнява, че си сериозна към него или да се съмнява, че може да ти даде достатъчно и затова да не иска да се обвързва по-сериозно.

"Питам го ако не ме иска да ми каже и той не не в мен е проблема ,всичко е наред"
Може да си  му казала нещо, което да го спира. Ако си му разказвала за бивши или ако си му казвала какви очаквания имаш... Може да го спира. Ако смята, че си по-разкрепостена от него самия, също. Това не са проблеми в теб, но може психически да не са окей за него.

Трета теория - била ли си с някой мъж доскоро? Ако да, може да изчаква да мине време от това.

Последно. Дано не е това. Ако си резервен вариант. Може би няма нужда да изпадам в подробности за някоя жена, която той обожава, но е заета или "скоро ще се върне" от чужбина, а си пишат и т.н. варианти. И, понеже той няма реално връзка с нея, не се занимава с нея в истинския смисъл... Няма какво да ти каже.

# 46
  • Мнения: 2 694
А бе вие секса много страшно нещо го изкарахте, направо нямам думи.

# 47
  • INFJ
  • Мнения: 9 419
Единственият, който го е страх от секс в случаят, е въпросният господин.

# 48
  • Мнения: 2 694
Да ходи да си смени пола.

# 49
  • Мнения: 332
Момичета,от всички които сте писали ,има доза истини .. Първо ще кажа така да рядко се виждаме ,той е турчин и ми е казвал че трябва за сериозни неща да е с туркиня(пропуснах това).Но все пак доколкото разбрах от него че се пробва нещо с мен .Харесва ме личи си ,прави ми услуги но в последно време каза ,че не може да се отпусне ,все бил замислен ,притеснителен .Затова ви попитах да говоря с него и как да постъпя ,че да ми сподели .Каза че уж проблема не е в мен а е бил в него но какво само той може да ми каже. БЛАГОДАРЯ

# 50
  • INFJ
  • Мнения: 9 419
С това трябваше да започнеш... бягай.

# 51
  • Мнения: 3 732
Ооо, турчин ...
Турчин и циганин не са като българин. Пробват българките но се женят за жена от етноса си. Бройка си. Бягай!

# 52
  • София
  • Мнения: 24 839
Не четете, дами, не четете!!!!
Той директно ѝ е казал, че за сериозните неща ще е с туркиня, ама нашенката и на това е съгласна- само и само да я изчука.
На мен почна да ми се повдига.

# 53
  • Мнения: X
Като искаш приятел - ориентирай се към мъж, който може да ти бъде приятел, а не към човек, който в лицето ти казва, че и да стане нещо между вас, ще е само джиджи-биджи.

# 54
  • Мнения: 20 023
След последното уточнение:
отказва ти, защото те смята за нещо по-нисшо от него, за религията му, за целите и ценностите, които са му насадени.
Ти си само "брошура", докато избере пасващата за неговите критерии.
Приеми, че тренира с теб и си помисли дали искаш да бъдеш опитен заек.

# 55
  • Мнения: 29 712
Оооо, ама ти най-важното не си споменала. Хич не се занимавай. Те от малки са възпитавани по различен начин.
Със сигурност има и свестни турци, които имат връзки с българки, но явно този не е от тях.  Peace

# 56
  • Мнения: 1 119
Според мен, той те харесва. Споделил ти е, че сериозни отношения може да има само с етническа туркиня. Притеснява се да спи с теб или защото ще се влюби или защото прекалено много те уважава да спи с теб, като не може да предложи друго. Може да има различна ценностна система (почти сигурна съм, че е така), т.е за него да не е редно просто да спи с теб “Ей така.” Едва ли му има нещо...
Което не значи, че те успокоявам. Напротив! Защо ти е това? Мъчителни отношения, без преспектива. Или разчиташ, че ще го промениш? Ако е за секса - давай! Кажи му, че е просто секс и не икаш това, което не може да ти даде и съм убедена, че ще спи с теб...

# 57
  • София
  • Мнения: 16 208
Всъщност, чисто физически, му "има" нещо. Отрязано. И най-вероятно това го притеснява. Не знае, че в САЩ го правят "белите".

# 58
  • Мнения: 11 405
Ами девствен е.

Питала ли си го с колко момичета е бил? За 2 месеца гаджелък да сте само до целувките ... наистина още сте много чисти деца.  Heart Eyes

# 59
  • Варна
  • Мнения: 14 548
Мъж на 28-девствен????Сериозна патология -емоционална или физическа.Доста ме учуди констатацията,че авторката все още вярва на мъжки приказки и манипулативни комплименти.Основната цел на мъжа е именно физическия контакт.За да го отказва има сериозни доводи-гадже,болест,комплекси, скрити, лични факти.Надявам се авторката, да го познава по- обстойно, с лични изводи,а не чрез мъжки пиар.Възможно е да е инфантилен,но определено поведението му не съотвества на възрастта.Резервираното му поведение е  крайно противоположно на думите му.Ако е от друга държава, най-вероятно е женен,може и харем да оформи.Ориенталските маниери,мъже,порядки са ми крайно антипатични.Със страсен българин, след 2 месеца (комплименти,възхищения и похотливи действия) дори ще си бременна.SunglassesYum

Последна редакция: ср, 28 ное 2018, 23:03 от Viviana91

Общи условия

Активация на акаунт