Кауфланд - тема 33

  • 78 762
  • 754
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 9
Добър ден на всички!Може ли мнение за детската кухня в Кауфланд от понеделник?Колебая се от тази и другата в Лидл,разликата в цената е 40 лв.,но тази в Кауфланд май няма гръб.

# 136
  • Варна
  • Мнения: 5 142
На детето едва ли ще му пука особено дали има гръб. Grinning

# 137
  • Варна
  • Мнения: 10 789
С нищо не ме грабна брошурата. Колкото по-близо са празниците, толкова по-постни ми се виждат брошурите. Не само на КФ, но и на други вериги.

# 138
  • русе
  • Мнения: 1 317
Къде точно се намират сушените сливи и на каква цена са?

# 139
  • Мнения: 25 737
Къде точно се намират сушените сливи и на каква цена са?
Където са ядките. Цена не помня.

# 140
  • Мнения: 1 953
Покрай празниците има сушени плодове и при зеленчуците и плодовете. От там си взех орехите.

# 141
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Да ви питам нещо. Скоро коментирахте лютеници, но през телефона не мога да нямеря с търсачката информация. Никога не съм купувала лютеница и не съм се интересувала от цени. Сега имам поръчка да купя за роднини в чужбина. Видях в брошуратя лютеницата "Велика" и се оцъклих. Помня, че беше коментирана, като хубава. ...но такива ли са цените на лютениците.? Ми, те и в Германия били на тази цена.

# 142
  • Мнения: X
Да ви питам нещо. Скоро коментирахте лютеници, но през телефона не мога да нямеря с търсачката информация. Никога не съм купувала лютеница и не съм се интересувала от цени. Сега имам поръчка да купя за роднини в чужбина. Видях в брошуратя лютеницата "Велика" и се оцъклих. Помня, че беше коментирана, като хубава. ...но такива ли са цените на лютениците.? Ми, те и в Германия били на тази цена.
Лютеницата на BILLA е точно като тези от едно време,и не са скъпи.Ако ще купуваш,изпрати им от тях.Извинявам се този офф.

# 143
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Разгледах сега на Метро каталога. Там килограм Дерони едросмляна селска лютеница в буркан е на цената на тази Велика.
Ще огледам и по другите магазини.
А иначе от новата брошура на Кауфланд си харесах вафлите Ная и бисквитите Мираж. Пак за германците Joy
Сушените чушки знаете ли по колко бройки са в опаковка?
А бобът от 2,99 лв. дали е хубав? Бързо ли увира?

# 144
  • Мнения: 24 327
Велика никога не съм купувала. За много хубава ли я смятате, че не схванах?
Последно взех Марко (без картофено нишисте и другите боклуци), но цената си я биваше.
Иначе от тази брошура си харесах Лавацата и детски пъзели

# 145
  • Мнения: 25 737
Лютеница купувам от Лидъл, на Чира. Хубава е, и не е скъпа.

# 146
  • Мнения: 24 327
Хубава, ама с кофти състав, нали?

# 147
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 808
Ние купуваме едросмляна лютеница "Хорцето".

# 148
  • Мнения: 5 248
Ние купуваме едросмляна лютеница "Хорцето".
С вода и нишесте.

# 149
  • Мнения: 25 737
Хубава, ама с кофти състав, нали?
С некофти съства -домашна. Ама кой му се занимава, да вари домати, да пече пиперки, да ги бели, мели....

Общи условия

Активация на акаунт