Кауфланд - тема 33

  • 78 934
  • 754
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 25 819
https://www.kaufland.bg/broshuri.html

Напоследък не стигам до магазина, но обичам да си гледам сутрин рано в събота брошурата с кафето. Simple Smile
Благодаря за брошурката.
Американска седмица, както и в Лидъл. Laughing

# 541
  • Пловдив
  • Мнения: 40 858
https://www.kaufland.bg/broshuri.html

Напоследък не стигам до магазина, но обичам да си гледам сутрин рано в събота брошурата с кафето. Simple Smile
Благодаря за брошурката.
Американска седмица, както и в Лидъл. Laughing
м да...и бисквити Орео и те кат американски артикул Stuck Out Tongue Winking Eye

# 542
  • Мнения: 54 690
Маслото има тенденция да намалява. Simple Smile

# 543
  • Мнения: 155
Това Алое от новата брошура дали е от лечебният вид?

# 544
  • Мнения: 73
Има едни стъклени дъски за рязане - 2бр. за 14,99 лв. Мнение за тях? До сега не съм ползвал стъклена дъска.

# 545
  • София
  • Мнения: 9 952
Този кантар до 180кг (21лв) не е ли скъп, т.е. дали има и по-евтин някъде? Не е спешен.

# 546
  • Мнения: 69 094
Този кантар до 180кг (21лв) не е ли скъп, т.е. дали има и по-евтин някъде? Не е спешен.

Скъп е, ще те депресира освен това и накрая ще го счупиш Joy
Хич не ти трябва, мен ако питаш...огледало нали имаш? Същата работа върши....

# 547
  • Мнения: 14 820
Аз съм си взела от К кантар за 10 лв. преди няколко години. Бачка си,само батерията му смених един път. 21 са много за мен.

# 548
  • Мнения: 3 972
За 10 лева сигурно е механичен. Най-евтините електронни са около 15 лв. Масово са около 20 и нагоре.

# 549
  • Мнения: 12
Уреда за палачинки от следващата брошура някой има ли го и доволен ли е ? Аз се двоумях между него и един от емаг на руселс хобс, но се реших да си взема кауфландския. Че всяко мнение за този уред ще ми бъде от помощ. Виждам че е двойник на лидълския уред за палачинки Simple Smile

# 550
  • София
  • Мнения: 9 952
Е и аз бях взимал за 10лв от К преди време... Електронен.
Пп. Не е за мене.

# 551
  • Мнения: 14 820
За 10 лева сигурно е механичен. Най-евтините електронни са около 15 лв. Масово са около 20 и нагоре.
Е мога да направя разлика между механичен и електронен. Ето такъв е:

# 552
  • Мнения: 12
Това Алое от новата брошура дали е от лечебният вид?

Не е от лечебното. Аз имам лечебно, купих си го навремето от цветарската борса за по 2,9 саксийката(мини саксийки). даже си взех две, за всеки случай ако едното загине да го запазя. Ако сте от София мога да ви дам да си захванете, има доста издънки Simple Smile

# 553
  • Мнения: 3 972
Е мога да направя разлика между механичен и електронен. Ето такъв е:

Ок, не беше уточнено в поста. Това сигурно е от промоция в Кауфланд. Иначе рядко може да намериш такава евтина везна. На мен ми трябваше преди няколко месеца и в Технополис цените все бяха над 20 лв без някакви екстри. Купих за 24 лв.

А тази везна за 21 лв къде я видяхте, в брошурата за новата седмица не можах да открия?

Редактирам се - видях я в старата. Нормалната цена не е "нормална", а и марката не ми е позната, за да отговаря на такава висока цена.

Последна редакция: нд, 20 яну 2019, 11:24 от Hrisi

# 554
  • Мнения: 14 820
Не уточних,защото се питаше за ел. На промоция беше,да. Мисля,че от онези,дето пускат някакви неща на -50%.

Общи условия

Активация на акаунт