Халит Ергенч и Бергюзар Корел в "Ти си моята родина" и след това - тема 28

  • 40 932
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 23 413



От официалния профил


"Двете различни лица на Умут"




# 691
  • Мнения: 11 116
Малка балеринка. На най-добрата леля -  мечтата  Grinning Heart Eyes



И филма чакам, дори много го чакам, но това ми носи специална емоция. Още ме държи.
Един до друг  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Тръпката, която ме кара толкова години да влизам в темата са те, двамата, заедно.
Много пъти съм си казвала, успешни са, всеки върви по своя път, оставят след себе си все по-хубави творчески следи, но когато ги видя двамата, един до друг, това не може да се сравни с друго.

Последна редакция: вт, 08 яну 2019, 15:17 от Mydream

# 692
  • Мнения: 5 725
Цитат
Тръпката, която ме кара толкова години да влизам в темата са те, двамата, заедно.
Много пъти съм си казвала, успешни са, всеки върви по своя път, оставят след себе си все по-хубави творчески следи, но когато ги видя двамата, един до друг, това не може да се сравни с друго.

Mydream ,  Hug това важи за всички нас. Grinning

На най-добрата леля пожелавам една такава сладка балеринка. Grinning

Али ще почне вече по гаджета да ходи, те още се мотат. Joy

# 693
  • Мнения: 11 116
Вижте колко по-уверена и спокойна е Берг на репетицията...Ето това имам предвид.

https://vk.com/berguzar_korel?z=video-29037595_456240434%2Fbd6ff … 2Fpl_-29037595_-2

ВГ, тази надежда съм я оставила вече. Да им е жив и здрав Аличи!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes След години ще им доведе балеринка.

# 694
# 695
  • Мнения: 11 116
От кой ръкав излезе това сега?  Joy Joy Joy Joy

Само знам, че и двамата са на диета тук.  Laughing Laughing

# 696
  • Мнения: 23 413


От Берг


# 697
  • Мнения: 11 116
Добре, че са Берг и феновете да споделят!  Grinning Grinning
Халитко не го вълнуват платформите или  "Не чакай от мен снимки! Нямам време да се занимавам с подобни неща!"  Joy Joy Joy






И в пресата





Последна редакция: вт, 08 яну 2019, 17:37 от Mydream

# 698
  • Мнения: 5 725
Прекрасница Берги! Heart Eyes

Всички са много изискани и елегантни.

Само на Мирайчето тоалета не ми харесва.

# 699
  • Мнения: 11 116
Селма Ергеч според рускините е била на концерта снощи



Берг е благодарила на всички / дизайнера, стилисти, гримьори и магазина за бижута/, за да се чувства така в тази великолепна вечер!

Скрит текст:
Благодарю вас за этот великолепный вечер, дорогой мой, Танжу Бабаджан (модельер), за превращение простоты моей мечты в великолепную элегантность. А также ювелирный дом "The House Of Gilan" за мои украшения, которые сочетает в себе ту же элегантность и роскошь... Моя дорогая Ханде Джан, которая никогда не оставляет меня в течение многих лет, и я чувствую себя очень красиво и уверенно на каждом таком особенном вечере.
Я очень благодарна салону Эрола Джемаля за то, что он позволяет мне чувствовать себя такой счастливой с короткой прической. И конечно моей милой Чигдем, которая заставляет чувствовать себя великолепно и каждый раз удивляет меня, вызывая интерес, какой же на этот раз может быть макияж.... Большое спасибо...

Последна редакция: вт, 08 яну 2019, 17:52 от Mydream

# 700
  • Мнения: 9 796
Здравейте Hug

Благодаря за всичко публикувано bouquet

ВГ Hug бързо и успешно да се пребориш с болестта Peace

И сега какво следва- филма на 25.01. Thinking /дано не отложат датата Wink

Обожавам божественият глас на Халит когато пее и когато рецитира, само дето не разбирам какво говори, за да е пълно удоволствието Rolling Eyes








# 701
  • Мнения: 11 116
Бурчин,фотографската фея също е била на концерта. Има много видеа в профила и.

https://www.instagram.com/stories/burcininsta/?hl=bg

Много клипчета в профила на Zorlu Performans Sanatları Merkezi

Берг и Халит в близък план  Heart Eyes

https://www.instagram.com/explore/locations/54677212/zorlu-perfo … ar-merkezi/?hl=bg

Халит е като стожер, Берг с присъщата и майчинска отдаденост, как си личи спойката между всички тях още от сета. Преди да излязат децата особено...
https://www.instagram.com/p/BsWW3wugS9a/

Последна редакция: вт, 08 яну 2019, 19:47 от Mydream

# 702
  • Мнения: 23 413



Още две снимки от профила на Берг.









И две снимки от профила на Халит









Текстовете от профилите на Берг и Халит ще ги преведа утре.
Тази вечер съм изморена.
За най-нетърпеливите, има ги в руския форум.

Последна редакция: вт, 08 яну 2019, 19:58 от varna_2

# 703
  • Мнения: 11 116




Последна редакция: вт, 08 яну 2019, 22:14 от Mydream

# 704
  • Мнения: 23 413
Добро утро и хубав ден на всички!  Hug


Текстовете към снимките, които са сложили Халит и Берг в профилите си



Халит: Талантът е нещо, което рядко се среща. Но откриването или притежаването му е само началото на пътя. Снощи, с великолепните си изпълнения, на сцената отново бяха изключително талантливи млади хора. Целият им живот преминава в труд, за да бъдат несравними с музикалните инструменти, на които свирят. Младите таланти, подкрепяни от фондация CEV Sanat, са постигнали досега много успехи по света, изнасят прекрасни концерти, записват чудесни албуми и ще продължат да го правят. Изключително щастлив съм, че имам възможност да следя професионалния им път и да споделям една сцена с млади хора, които ни носят толкова поводи за гордост!
Нека всички пътища пред вас са открити!



Берг: Снощи присъствах на концерта по случай десетата годишнина от създаването на фондация CEV Sanat с великолепните изпълнения на изключително талантливи музиканти. Да бъда на една сцена с тях и Евразийската филхармония под диригентството на Ибрахим Язъджъ беше неописуемо красиво чувство. Вярата ми в тези уникални млади таланти е безкрайна. Знам, че ги очакват нови успехи по световните сцени. Знам, че светлината, която носят в очите си, ще ни дава нови поводи за гордост.
Благодаря много на фондация CEV Sanat, на всички хора, обичащи изкуството и най-вече на Берин Йолери за тази вечер, за неизменната им вяра в това, че изкуството осветява пътя ни и за това, че винаги са били негова подкрепа.



В другия си пост Берг благодари на хора, които са се погрижили да изглежда прекрасно на сцената.

Роклята й е дело на дизайнера Танжу Бабаджан.







Последна редакция: ср, 09 яну 2019, 08:41 от varna_2

Общи условия

Активация на акаунт