Пожелай нещо за Коледа🎅🎅🎅

  • 5 582
  • 64
  •   2
Отговори
# 60
  • Мнения: 440
Здраве за всички обичани от мен хора!
Едно бъдещо начинание, което започвам скоро да е успешно!
Успехи в ученето на детето!
Успехи в работата!
И малко късмет за всички ни💚

# 61
  • София
  • Мнения: 17 773
Пожелавам си ЗДРАВЕ, защото тази година от 1 януари тръгнах с болести и още не съм се отървала от последствията. Надявам се наистина след тази година, изпълнена с много гадости и мъки и с толкова много усилия, средства да се случи някаква промяна през 2019 г. и да се отърся от цялата тази лоша съдба. И също така го пожелавам на всички хора , да не разбират какво е това да си болен и то цялата година, защото колкото и силен да е човек и да прави всичко по силите си да се оправи, понякога се случва така, че дори самия/самата ти разбираш, че нещата няма да се оправят или поне няма да е след кратък период от време.
Същото Simple Smile
Пожелавам си здраве, оцених го. И на близките ми, и на далечните ми също. Здрав ли е човек, има сили за всичко.

# 62
  • Бургас
  • Мнения: 446
Пожелавам си най-вече здраве за мен, семейството ми и близките ми. Също и любов, хармония и благоденствие в семейството. Много успехи в училище на синовете ми, а и след него. Да работя по специалността, която завърших и да бъда много добре заплатена. Да имаме средства и време да пътуваме със семейството. Успехи и късмет във всичко, с което се захванем.

# 63
  • Мнения: 14 413
Здраве,здраве и мир за всички да има!

# 64
  • Мнения: 4 868
Здраве, защото без него се чувстваш празен, чувстваш се като инвалид, все едно този ден или другия ще свърши целия ти живот. Много късмет, защото е необходим за изживяване на хубавите неща и подкрепата на любимите хора. Намирайте повече време за усмивки и да се опитвате да постигате целите си.

Общи условия

Активация на акаунт