На море в България 2019!

  • 77 644
  • 736
  •   2
Отговори
# 645
  • Мнения: 2 081
Цезар Палас няма да повторя , написала съм подробно тук в темата моето мнение , както и във Визит .

# 646
  • София
  • Мнения: 727
И аз също. Не визирам конкретен проблем, а цялостни впечатления. Обосновала съм се назад в темите.

# 647
  • Мнения: 2 524
Най смешния отрицателен коментар за мен беше за две мравки на таблета на детето. Потребителката беше в ужас.
Хм...Аз съм писала за мравки, но за такива по спалното бельо (в Перла, Приморско) и бяхме понахапани. Отделно искаха да пръскат в стаята, докато бяхме настанени в нея. Та идеята е, че не всички мравки са безобидни.

# 648
  • В.Търново
  • Мнения: 6 686
Ние живеем в блок.Лятото и вкъщи са пълзяло мравки.Тецси пълзят навсякъде.Минават през всякакви пукнатини, дупки, стени.Не може да се избегне това.Смешно е хотела да ви е виновен за мравките. Simple Smile)

# 649
  • Мнения: 6 299
Момичета, помогнете с координати на частни апартаменти в, на, около Каваци - може и в Грийн Лайф, знам ,че има такива, но единствената резервация, до която успявам да стигна е през букниг, а не искам такава, разчитам на директен контакт. Може и на лични. Благодаря предварително.
Не е много близо до плаж Каваци, но миналото лято синът ми беше в Комплекс Лазур 1 и беше останал много доволен. Нямам лични телефони, но можеш спокойно да се обадиш на телефона в сайта на комплекса.
https://vila.bg/complex-lazur-1-3108.html
За хотел Голдън Плейс също имаше добри отзиви https://pochivka.bg/hotel-goldan-pleys-o10454#prices

# 650
  • Мнения: 13 547
Ние живеем в блок.Лятото и вкъщи са пълзяло мравки.Тецси пълзят навсякъде.Минават през всякакви пукнатини, дупки, стени.Не може да се избегне това.Смешно е хотела да ви е виновен за мравките. Simple Smile)
А, кой да е виновен. Плащаш и искаш нормални условия през пребевавенето си. На теб, ако не ти пречак вкъщи и на почивка има хора, които не искат подобни проблеми.

Последна редакция: чт, 21 мар 2019, 18:41 от Пролетно цвете

# 651
  • Мнения: 2 081
Миналата година в Цезар палас беше пълно с оси .На терасата на ресторанта не можеш да се храниш без да ти се налепят поне 2-3 в храната . Около басейна същото . Някой беше писал и за стоножки пак там .

# 652
  • Мнения: 423
Във "визит" два  пъти ми изтриха коментар за Цезар Палас. Беше свързан с храната.

# 653
  • В.Търново
  • Мнения: 6 686
Оси, пчели, мравки.....те са част от природата.Вие наистина ли това го смятате за минус на хотела??? Тия животинки може да ги срещнете навсякъде. Simple Smile)

# 654
  • Мнения: 2 081
Във "визит" два  пъти ми изтриха коментар за Цезар Палас. Беше свързан с храната.

И моят не искаха да публикуват , но им писах няколко имейла и го пуснаха .

Русалка , ти нямаш проблем с буболечки в храната и стаята си ли ? хахаха , аз на палатки съм ходила и не е имало толкова насекоми . Да вземат мерки - кърлежи и хлебарки ,ако има има пак ли е  ОК " част от природата "  в 4 звезден хотел .Sweat Smile

# 655
  • Мнения: 534
Тези двете мравки са на Казабланка. Други мравки са.

# 656
  • София
  • Мнения: 5 953
Мравките и стоножките са навсякъде по морето... това на шега... но и малко наистина...   Stuck Out Tongue Winking Eye
Ако човек има забележки, ще пише и ще каже, това е така.
Моята идея беше да не се "вталяваме" толкова за дребни неща.... едно е две мравки в стаята, друго е мравуняк и да ви изпощипят целите с децата... ... или подобно нещо.. разлика голяма ...
Но исках да кажа, че често се четат смешни коментари за дреболии, ... то не че няма и бъгове, но да се пише за реални и сериозни проблеми, ако има такива, това ми беше мисълта...

# 657
  • Мнения: 9 441
Големи превземки, големииии Weary
У вас, през ден ли си сменяте спалното бельо?
Всеки ден ли пускате прахосмукачка?
Ааа, някой комар не се ли е обърквал случайно и да влезе у вас?
Ужасен ужас, казвам Ви!

# 658
  • Мнения: 313
Аз четох , четох и не можах да избера с 2 деца на почти 2г и 3 и 6м къде да запазя Юли месец:) така че пак побутвам темата за коментари

# 659
  • Мнения: 430
Момичета, помогнете с координати на частни апартаменти в, на, около Каваци - може и в Грийн Лайф, знам ,че има такива, но единствената резервация, до която успявам да стигна е през букниг, а не искам такава, разчитам на директен контакт. Може и на лични. Благодаря предварително.
Не е много близо до плаж Каваци, но миналото лято синът ми беше в Комплекс Лазур 1 и беше останал много доволен. Нямам лични телефони, но можеш спокойно да се обадиш на телефона в сайта на комплекса.
https://vila.bg/complex-lazur-1-3108.html
За хотел Голдън Плейс също имаше добри отзиви https://pochivka.bg/hotel-goldan-pleys-o10454#prices


Благодаря, за Голдън плейс ми поискаха 190 лева за нощувка със закуска, така че отпада, а Лазур изглежда добре, но ми е далеч от плажа на Каваци, а аз искам да спестя разкарването с цялата детска банда. Ще се оглеждам за още места, има едни апартаменти Недев и Гонзолиев - обаче през букинг въобще не дават свободни дати, явно са пуснали малко и са заети, затова търся телефони на частни собственици.

Общи условия

Активация на акаунт