На море в България 2019!

  • 77 497
  • 736
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 289
Попитах Ви защото излезна изгодна оферта  за 7 дни 960.

# 631
  • Мнения: 533
Това за кой период и чрез коя агенция е.

# 632
  • Мнения: 2 517
Аз още съм в чуденка къде да почивам. Нещо ми се върти в главата Китен... Не съм ходила там от години. Направи ми впечатление, че цените на хотели и апартаменти са много ниски. Някакви скорошни впечатления?
Последно ходих там 2017. Не ми харесва - цигания и чалга. Претъпкани плажове, някакви луди изисквания за първа линия два шезлонга и един чадър.

# 633
  • В.Търново
  • Мнения: 6 665
И на мен Китен не ми харесва, но заради хотелчето отивам пак там тази. Grinning Там наистинае е цигания и много боклуци по земята.



# 634
  • София
  • Мнения: 1 354
Това изобщо не ми звучи добре. Надявам се, края на юни да не е толкова претъпкано.
Rusalka, кое беше хотелчето? Каменец ли? От друга страна, имам спомени за нелош плаж...

# 635
  • В.Търново
  • Мнения: 6 665
Когато времето се задържи хубаво, най-хубаво е през септември, понякога и през октомври.
Чак пък октомври..морето е студено вече.Времето не е за слънчеви бани.По-скоро за възрастни хора на преклонна възраст по-може да си направят кратка почивчица през октомври. Grinning

босонога херцогиня, ние ще сме в Ариана.Вече един път сме били там и го знам какво е положението.Води се 2*, обаче нивото му е доста над 2*, по-скоро 3*.

# 636
  • В планината / На морето
  • Мнения: 1 011
Когато времето се задържи хубаво, най-хубаво е през септември, понякога и през октомври.
Чак пък октомври..морето е студено вече.Времето не е за слънчеви бани.По-скоро за възрастни хора на преклонна възраст по-може да си направят кратка почивчица през октомври. Grinning

босонога херцогиня, ние ще сме в Ариана.Вече един път сме били там и го знам какво е положението.Води се 2*, обаче нивото му е доста над 2*, по-скоро 3*.
Казах , че понякога само, но когато се случи е прекрасно на морето през есента.

# 637
  • Мнения: 6 257
Попитах Ви защото излезна изгодна оферта  за 7 дни 960.
Отзивите от лято 2017 г. бяха повече от добри, но за съжаление тези от 2018 г. не. По-скоро хотелът не се харесва от потребителките от форума. Основно оплакванията са от храната и плажът. Тази цена, ако е за силен сезон, то е добра, но с компромис на качеството на услугата.

# 638
  • Мнения: 289
Попитах Ви защото излезна изгодна оферта  за 7 дни 960.
Отзивите от лято 2017 г. бяха повече от добри, но за съжаление тези от 2018 г. не. По-скоро хотелът не се харесва от потребителките от форума. Основно оплакванията са от храната и плажът. Тази цена, ако е за силен сезон, то е добра, но с компромис на качеството на услугата.
Благодаря Ви. Отказах се след като прочетох някои мнения

# 639
  • софия
  • Мнения: 2 897
Попитах Ви защото излезна изгодна оферта  за 7 дни 960.
Отзивите от лято 2017 г. бяха повече от добри, но за съжаление тези от 2018 г. не. По-скоро хотелът не се харесва от потребителките от форума. Основно оплакванията са от храната и плажът. Тази цена, ако е за силен сезон, то е добра, но с компромис на качеството на услугата.
Благодаря Ви. Отказах се след като прочетох някои мнения

Това лято ще ви дам актуални отзиви. Надявам се положителни.

# 640
  • Мнения: 2
Здравейте,
Искам да попитам някой дали е ходил на почивка в Кранево и какви са отзивите. Разглеждам сайта на хотел Алгара Бийч сега реновиран Старото име Дружба Бей  изглежда много хубаво, но дали наистина има собствен плаж?

# 641
  • В.Търново
  • Мнения: 6 665
Не мисля, че е чак толкова лошо положението в Цезар Палас.Като четох отзивите във Визит бг има някои , които направо са смешни.

# 642
  • София
  • Мнения: 5 885
Не мисля, че е чак толкова лошо положението в Цезар Палас.Като четох отзивите във Визит бг има някои , които направо са смешни.
Да, хубаво е като се четат лоши отзиви да се гледа за какво се дават тези лоши отзиви. Аз в Цезар не съм била и не мога да кажа.... ама ми се е случвало да има много кофти коментари и като се загледаш детайлно, се оказва, че най-лошия коментар е за някакъв конкретен случай за проблем с паркирането, дето някакъв са го викнали от рецепцията да си премести колата , че пречи на някаква машина да мине. И той бесен ( това миналата година за един конкретен хотел се сещам). Ами затова е добре да се чете. Поне в 50% от случаите лошите коментари са за липса на wi-fi или проблеми с телевизора, малък телевизор или твърд матрак. До тук нищо от изреденото не ми е най - важно на мен, даже ми е смешно. Отиваш на море, а се ядосваш 5 дни за малкия телевизор в стаята. Ми стой си у дома.

Последна редакция: чт, 21 мар 2019, 09:52 от Yangdze

# 643
  • Мнения: 533
Най смешния отрицателен коментар за мен беше за две мравки на таблета на детето. Потребителката беше в ужас.

# 644
  • Мнения: 422
Момичета, помогнете с координати на частни апартаменти в, на, около Каваци - може и в Грийн Лайф, знам ,че има такива, но единствената резервация, до която успявам да стигна е през букниг, а не искам такава, разчитам на директен контакт. Може и на лични. Благодаря предварително.

Общи условия

Активация на акаунт