На море в България 2019!

  • 77 633
  • 736
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 6 298
Ами т.к. пишеш "...да сте всеки ден на различно място". Имам представа колко е пътя от Градина до Созопол и как в този район "спокойно" се паркира. Всеки си харесва различен начин на почивка, но това не е моята.

# 481
  • Мнения: 45
Ами т.к. пишеш "...да сте всеки ден на различно място". Имам представа колко е пътя от Градина до Созопол и как в този район "спокойно" се паркира. Всеки си харесва различен начин на почивка, но това не е моята.
Това е ясно, че не всеки харесва такава почивка, иначе всички биха били там .
На мен ми харесва , защото там е най -красивия плаж в България лично мое мнение.
Всеки може да избира и да ходи където си поиска , това е моят избор.

# 482
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Толкова ли е хубав този плаж Градина?Все за него чета. Grinning
Тази година също ще го пропусна, но за другата може и да го посетя най-накрая. Simple Smile

# 483
  • Мнения: 9 436
Толкова ли е хубав този плаж Градина?Все за него чета. Grinning
Тази година също ще го пропусна, но за другата може и да го посетя най-накрая. Simple Smile

Хубав е, наистина. Престраши се догодина Grinning

# 484
  • Мнения: 45
Толкова ли е хубав този плаж Градина?Все за него чета. Grinning
Тази година също ще го пропусна, но за другата може и да го посетя най-накрая. Simple Smile

Според мен няма друг такъв в България .
Аз останах изумен и не  знаех дали съм България или съм на Филипините.

# 485
  • Мнения: 4 671
 Simple Smile))) Абе чак пък толкова, аз даже се учудих какво толкова го възхваляват, хубав, широк плаж, но не ми се стори плитък, както го пишат. Беше много мръсен, морето също, може да си е било само тогава, 2017 бяхме там.

# 486
  • Мнения: 45

Там водата е най чиста на 4метра спокойно виждаш дъното и рибите.

# 487
  • София
  • Мнения: 5 952
Ами аз не се сещам точно кой плаж е Градина? От Созопол към Черноморец ли? там не е ли Златна рибка?

# 488
  • София
  • Мнения: 575
Резервирахме Приморско дел сол за 7 нощувки средата на август. Първо мислехме отново Оазис дел Маре, но решихме да пробваме нещо ново.

Знам, че има къде, къде по-скъпи и хубави хотели, но се съобразихме с другите летуващи и техния бюджет. Има двойки с по 2 деца и нещатата изглеждаха вече много солени по по-лъскавите курорти и хотели. Резервирахме стая с гледка море.

Ще напиша след престоя прясно мнение как сме изкарали.

# 489
  • Мнения: 781
Simple Smile))) Абе чак пък толкова, аз даже се учудих какво толкова го възхваляват, хубав, широк плаж, но не ми се стори плитък, както го пишат. Беше много мръсен, морето също, може да си е било само тогава, 2017 бяхме там.

При нас беше същия. Много вълни. Децата ги беше страх. Някой тогава каза, че там през август се появяват двуметрови.  Но плажът е голям и се виждаше, че в другия край не са големи. Но на нас ни беше далеч. Началото на август 2017г.

# 490
  • Мнения: 38
И аз се вгледах в Приморско дел сол. Към посетилите го през 2018г.- как са условията, храната, плажа?

# 491
  • софия
  • Мнения: 2 913
И аз се вгледах в Приморско дел сол. Към посетилите го през 2018г.- как са условията, храната, плажа?

За цената си е много добре.Ние бяхме в апарт часта. Храната беше вкусна, плажа чист.

# 492
  • Мнения: 9 436
И аз се вгледах в Приморско дел сол. Към посетилите го през 2018г.- как са условията, храната, плажа?

За цената си е много добре.Ние бяхме в апарт часта. Храната беше вкусна, плажа чист.

В Цезар палас ли ще сте?

# 493
  • софия
  • Мнения: 2 913
И аз се вгледах в Приморско дел сол. Към посетилите го през 2018г.- как са условията, храната, плажа?

За цената си е много добре.Ние бяхме в апарт часта. Храната беше вкусна, плажа чист.

В Цезар палас ли ще сте?

Да.По-зле от Саут бийч се надявам да не е.

# 494
  • Мнения: 6 298
При досегашното състояние на услугата  в Саут бийч не бих  повторила в никакъв случай, но сега пише, че хотелът е с нови собственици и нов мениждмънт. Също, че  хотелът частично ще бъде реновиран, както и че ще предложи по различен ОИ и анимация. В тази връзка, ако някоя от вас се престраши това лято да пробва Саут бийч Царево, моля да сподели отзиви от хотела. Самият хотел като база си беше добре, плажът също ми харесва. Басейните  бяха чисти
и ние докато бяхме през юни подновиха шезлонгите около тях. В случай, че вдигнат качеството на храната и напитките и има все пак някаква анимация, то бих го посетила отново.

Общи условия

Активация на акаунт