На море в България 2019!

  • 77 626
  • 736
  •   1
Отговори
# 465
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 409
Здравейте!Търся някой почивал в Несебър?С дете на 3г сме ,ако може да препоръча семеен хотел или апартамент?
Изискванията са  да е близо до плажа и да има осигурен паркинг.Благодаря!

# 466
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 750
Здравейте!
Простете, но не успях да прочета всички страници назад, че покрай малчовците нямам половин час време за мен Simple Smile

Моля, препоръчайте ни нещо за почивка с две малки деца! Смятаме да отидем в края на юни и тогава децата ще бъдат на 3 г и на 1 г.
През 2017 г. бяхме на Камчия във Вили Елмона и сме очаровани. Мислихме сега пак там, но тогава съчетахме пътуване до Северна България и ни беше ок, а сега не ни се пътува от Пловдив на север.

Иска ни се  плитък и чист плаж, спокойно и тихо място, защото нито ние двамата, нито децата ще търсим шумни забавления. И една пързалка и люлка ще са ни ок. Ще ми се пак да мога да им приготвям разни неща.  Не че ми се готви на почивка, но сутрешните закуски (макарони и пр.) и зеленчуковите супички..  Ще им взема месни пюрета, за да не ядат месо от обществени места, но зеленчуци ще им приготвям. Така избегнахме тогава стомашните вируси и дано и сега успеем с тази схема...

Та... Има ли такова подходящо място или пак да бием път до Камчия?

Благодаря!
Ако изберете частна квартира с кухня в Созопол или Черноморец и ходите на плаж съответно на Смокиня/Каваци или на Градина условията ви ще са изпълнени.

# 467
  • Мнения: 6 301
За "Мирамар" на Каваци имаше много добри отзиви миналата година.

# 468
  • София
  • Мнения: 5 952
За "Мирамар" на Каваци имаше много добри отзиви миналата година.
Миналата година пратих бабата и дядото с дъщеря ми там. Горе- долу бяха доволни. Нямаха забележки, само закуска и вечеря е. Нямат паркинг. Аз по повод тяхното пътуване звънях няколко пъти в хотела и говорих с управителя им, за това, за онова, и беше любезен човека, да ме изтърпи GrinningGrinning
После ние ходихме есента за 4ти път на море, за лятото,  всичките , и аз търсех нещо бюджетно и да е до Созопол. За септември. Букнах през booking , някаква Last Minute оферта , AI, Серена Резидънс пак на Каваците. комбинирах го с 1-2 нощи в самия Созопол и се получи прилично
И дали защото четох много кофти отзиви за Серена Резидънс или просто нямах никакви очаквания, ама хотела се оказа , че не е чак толкоз зле.... е има бъгове... евтин AI …. ама има и предимства и на убийствена цена ....  през септември разбира се

Последна редакция: пн, 04 фев 2019, 12:48 от Yangdze

# 469
  • Мнения: 6 298
Здравейте, някой почивал ли е в Каса Дел Сол - Созопол? Търся мнение за хотелчето.
Не съм почивала в хотела, но през септември 2018 г. посетих ресторанта за аперитив и морски дарове. Цените им са над средните. Плажът пред хотела е препълнен с чадъри на платената зона. Разстоянието между чадърите е малко и хората буквално са едни до други. Отделно от страни на хотела излиза една тръба, която уж е за дъждовни води, но от нея излизаше доста мръсна вода (най-вероятно фекални води). Не бих рискувала с плаж там.

# 470
  • Мнения: 1 311
Здравейте! Може ли мнение за хотел Парайзо Бийч в Обзор?

# 471
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
До колкото знам изхранването на този хотел става в съседния хотел или съседна сграда, нещо такова беше.Това ме отказа тотално да заглеждам този хотел.

# 472
  • Мнения: 1 311
Това че са в отделни сгради не ми е проблем, едва ли са толкова отдалечени една от друга. По-скоро се интересувам от плажа, чистотата, храната, близо ли е до детски атракциони?

# 473
  • София
  • Мнения: 351
Аз гледам и се чудя на Обзор Бийч Резорт. Приятели са били там миналата година, супер доволни и от плаж и от хотел. Има вариант за закуска и вечеря, като пари е добре, сега има и 35% през визит. За 5 дни, края на юли, около 1000 лв, не мога да кажа с точност, тъй като са сгрешили и са ми пратили оферта за двуспален апартамент, а аз искам едноспален. За двуспален е 1400 лв със закуска и вечеря и 1050 без изхранване. Паркинг и чадъри и шезлонги на плажа се заплащат отделно.
Мнения? Изчетох старите теми, има доволни, има и разочаровани. Приятелите казаха, че са изкарали прекрасно и им вярвам. Но тази част ми е много непозната и се колебая.

# 474
  • Мнения: 6 177
Здравейте!Търся някой почивал в Несебър?С дете на 3г сме ,ако може да препоръча семеен хотел или апартамент?
Изискванията са  да е близо до плажа и да има осигурен паркинг.Благодаря!
Тази година и ние сме се насочили към Несебър .Спряла съм се на следните  хотели и апартаменти,ама още не съм им звъняла за резервации  Mr. Green https://pochivka.bg/hotel-arsena-o30396    ,   https://pochivka.bg/kristal-biych-apartments-o22105 ,   https://pochivka.bg/apartament-na-brega-mirazh-o1930  ,   https://pochivka.bg/hotel-afrodita-o5549

# 475
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Нимерия, не мисля, че от Визит са сбъркали.Може да нямат свободни едноспални апартаменти и за това да пращат за двуспален.За мен са много 1050лв за НВ  за 5 нощувки.
Като сложите паркинг, чадъри на плажа, обяди с безалкохолни, сокове, сладоледи, алкохол ще ударите минимум 1500лвАз бих заложила на ол инклузив, но всеки си има предпочитания.

# 476
  • София
  • Мнения: 813
Аз гледам и се чудя на Обзор Бийч Резорт. Приятели са били там миналата година, супер доволни и от плаж и от хотел. Има вариант за закуска и вечеря, като пари е добре, сега има и 35% през визит. За 5 дни, края на юли, около 1000 лв, не мога да кажа с точност, тъй като са сгрешили и са ми пратили оферта за двуспален апартамент, а аз искам едноспален. За двуспален е 1400 лв със закуска и вечеря и 1050 без изхранване. Паркинг и чадъри и шезлонги на плажа се заплащат отделно.
Мнения? Изчетох старите теми, има доволни, има и разочаровани. Приятелите казаха, че са изкарали прекрасно и им вярвам. Но тази част ми е много непозната и се колебая.
Две поредни години ходихме, едноспален Апартамент, фронтално море, само хубави неща мога да кажа, изкарвахме си прекрасна почивка. Единия път бяхме с закуска и вечеря, много посредствена и ниско качество храна, мръсно в ресторанта, мъжа ми хапваше нещо там, ние с детето си приготвяхме това онова, ходим на риба в Обзор. Без изхранване за мен лично е по-добре, ама ние закусваме леко, пием кафе на терасата, обяд една салата, не сме критерии. Вечер често по плажа и хоп в Обзор, вечеря разходка, бар, и на връщане има шатъл до комплекса.  Не бих стъпила другаде основно заради плажа и спокойствието, но вече сме с куче, което не е добре дошло там.

# 477
  • Мнения: 45
Много харесвам Черноморец.
Ползвам къщи за гости доста евтино решение.
Ходя на Градина на плаж  ,
Един от най големите и красиви плажове в България........

Това е много хубаво! Grinning
Какво препоръчваш?

Аз препоръчвам да си вземете стая за спане със баня  и да сте всеки ден на различно място,а не да стоя в хотел и да се къпя в басейн.
И говоря за прекрасния плаж на Градина даже и остров има в морето
Прекрасна гледка.


# 478
  • Мнения: 6 298
Atanas Dimitrov 611362 Този вариант е добър ако си сам, младеж или част от младежка компания и то задължително без деца. Иначе приоритетите са ти съвсем други. Така може и на палатка да спите и да хапвате когато и където Ви скимне и хич няма да Ви прави впечатление. Аз лично не бих си причинила пътуване с кола всеки ден от плаж на плаж, преместване  на багажи и хапване на храна с неясен произход, особено ако пък с мен има деца.

# 479
  • Мнения: 45
Atanas Dimitrov 611362 Този вариант е добър ако си сам, младеж или част от младежка компания и то задължително без деца. Иначе приоритетите са ти съвсем други. Така може и на палатка да спите и да хапвате когато и където Ви скимне и хич няма да Ви прави впечатление. Аз лично не бих си причинила пътуване с кола всеки ден от плаж на плаж, преместване  на багажи и хапване на храна с неясен произход, особено ако пък с мен има деца.
Да съгласен съм за малките деца.
Не пътувам от плаж на плаж , всеки ден ходя на най хубавия плаж.
След вечерния плаж се разхождаме
из района.
Незнайно как разбра че пътувам от плаж на плаж.
Пътя до Созопол е 10 Мин.
До Бургас е 25 Мин.


Общи условия

Активация на акаунт