На море в България 2019!

  • 77 729
  • 736
  •   1
Отговори
# 555
  • В планината / На морето
  • Мнения: 1 011


Айде , отпишете Несебър и Слънчев бряг за тази година от листите си  - плажът е отнесен, а хотелите на първа линия - наводнени.
https://www.mediapool.bg/moreto-vleze-v-hotelite-na-parva-liniya … HYo3zmqgfHzVMjyBI

Последна редакция: чт, 28 фев 2019, 20:44 от RichiRich

# 556
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 409
Тази  година си го бях харесала Несебър,но явно ще търся нова дестинация 😞

# 557
  • Мнения: 360


Айде , отпишете Несебър и Слънчев бряг за тази година от листите си  - плажът е отнесен, а хотелите на първа линия - наводнени.
https://www.mediapool.bg/moreto-vleze-v-hotelite-na-parva-liniya … HYo3zmqgfHzVMjyBI


Новината не е ли от 2018г.?

# 558
  • Мнения: 45
Има тема за Черноморец. Попитай там. Simple Smile
Ако сте с кола всичко е близко и на много места из Черноморец има храна като столове за обяд например , разбира се има и ресторанти и не са много скъпи ,за разлика от Созопол .
Разстоянията се вземат за под 10 Мин. Говоря за Градина , Черноморец и Созопол.
За мен плажа на Градина е един от най-хубавите в България, чиста вода и остров на хоризонта.Красота.

# 559
  • Мнения: 2 529


Айде , отпишете Несебър и Слънчев бряг за тази година от листите си  - плажът е отнесен, а хотелите на първа линия - наводнени.
https://www.mediapool.bg/moreto-vleze-v-hotelite-na-parva-liniya … HYo3zmqgfHzVMjyBI


Новината не е ли от 2018г.?
Стандартно поведение - важното е да напишем нещо видяли-недовидяли, разбрали-недоразбрали. Пък ретроаспективно, хората в Несебър и Слънчевбряг си имаха сезон и въобще не си отписаха туризма.

# 560
  • Мнения: 2 819
Няма страшно за Несебър. До сезона плажа ще е възстановен. Няма да се налага да се печем на шезлонги сложени във водата. Морето ще се отдръпне навътре.
Sunglasses

# 561
  • Мнения: 9 466
Не стана ли ясно, че новината за Несебър е стара? Rolling Eyes

# 562
  • В.Търново
  • Мнения: 6 707
https://bgtourism.bg/27022019-bolnica-albena-zdravna-kasa/amp/
Важна новина за Албена!

# 563
  • Мнения: 2 819
Не стана ли ясно, че новината за Несебър е стара? Rolling Eyes

Стана, стана. Това важи за цялото Черноморие. Преди сезона всичко се възстановява.

# 564
  • Мнения: 3 216
Е колко да е важна тази новина...
Някой от вас планира да ходи в Албена за рехабилитация ли?
На мен по-важно би ми било, ако се разболея в Албена, да ме прегледат без да заплащам нищо, при условие, че съм здравно осигурена. Щото миналата година платих 40 лв.
При нужда от рехабилитация, ще си я направя в родния град, а не когато отида на почивка...
Или вие си четете ей-така избирателно и чели-недочели се радвате безпричинно на новините...

# 565
  • В.Търново
  • Мнения: 6 707
Е колко да е важна тази новина...
Някой от вас планира да ходи в Албена за рехабилитация ли?
На мен по-важно би ми било, ако се разболея в Албена, да ме прегледат без да заплащам нищо, при условие, че съм здравно осигурена. Щото миналата година платих 40 лв.
При нужда от рехабилитация, ще си я направя в родния град, а не когато отида на почивка...
Или вие си четете ей-така избирателно и чели-недочели се радвате безпричинно на новините...
Само да ти кажа, че не чета ей така!!! Ако за теб не е важно това и няма да им ползваш рехабилитацията на болницата, то други биха се радвали да го направят, защото имат нужда.
Коментира ти не беше на място!

# 566
  • Мнения: 960
А ние пак ще сме в Черноморец. Тази "Градина"  ще си ни остане в кръвта. Явно ще има обиколки по другите градчета за разнообразие.Simple Smile

# 567
  • Мнения: 105
А ние пак ще сме в Черноморец. Тази "Градина"  ще си ни остане в кръвта. Явно ще има обиколки по другите градчета за разнообразие.Simple Smile
Може ли да споделиш къде отсядате в Черноморец?

# 568
  • В планината / На морето
  • Мнения: 1 011
Не стана ли ясно, че новината за Несебър е стара? Rolling Eyes
не е стара , защото пак ги е заляло
хотелите на първа линия ще смърдят на мухъл, затова по-назад си взимайте хотели

# 569
  • Мнения: 13 605
Не стана ли ясно, че новината за Несебър е стара? Rolling Eyes
не е стара , защото пак ги е заляло
хотелите на първа линия ще смърдят на мухъл, затова по-назад си взимайте хотели
Хайде спри се. Била съм в хотел, който беше залят.  Не помня коя година беше голямото наводнение в Албена. За сезона всичко светеше, нямаше и помен от наводнение.

Общи условия

Активация на акаунт