На море в България 2019!

  • 77 791
  • 736
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 961
Благодаря за отговорите.
Flowers Hibiscus

На Черноморец сме отсядали само в градчето. На 3 различни места, за 6 години-частни квартири.
Знам вече всички места и заведения.
Ще пиша по-късно подробности.

# 541
  • Мнения: 4 905
Че то за едно лято в Черноморец научаваш всичко, толкова е малко селцето. Не ми харесва. Един път отидох и вече подминаваме табелата Simple Smile)))))

# 542
  • Мнения: 5 292
единственото предимство на Китен беше хубавия плаж в града, но ако не си на самия плаж пак се върви, има и баири.
Здравей, имаш ли впечатления от другите плажове, например около Хотел Принцес Резиденс? Имаме роднинска среща там тази година и ще водя две баби с мен. Дали ще им е кофти да ходят към плажа?

Исках и да попитам дали някой знае в Китен организирани разходки наоколо с екскурзовод и превоз?

# 543
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 795
единственото предимство на Китен беше хубавия плаж в града, но ако не си на самия плаж пак се върви, има и баири.
Здравей, имаш ли впечатления от другите плажове, например около Хотел Принцес Резиденс? Имаме роднинска среща там тази година и ще водя две баби с мен. Дали ще им е кофти да ходят към плажа?

Исках и да попитам дали някой знае в Китен организирани разходки наоколо с екскурзовод и превоз?
Хотелът е на плажа, самият плаж е хубав, но аз не познавам много добре града. Има тема за Китен, питай там.

# 544
  • Мнения: 5 292
Хотелът е на плажа, самият плаж е хубав, но аз не познавам много добре града. Има тема за Китен, питай там.
Благодаря! Да, ще потърся темата конкретно за Китен и ще прочета в нея отзивите.

# 545
  • Мнения: 2 095
Хотелът е на плажа, самият плаж е хубав, но аз не познавам много добре града. Има тема за Китен, питай там.
Благодаря! Да, ще потърся темата конкретно за Китен и ще прочета в нея отзивите.

Хотелът си е почти на плажа . Самият плаж е хубав , но в активен сезон пренаселен .

# 546
  • Мнения: 1 542
Препоръчвам Поморие до към 10-15 юли. Харесва ми повече от другите, защото има къде да се разходиш и много заведения с морски изглед. За разходките - Музея на солта, Историческия музей, скалите на Яворов, тракийската гробница...
В Китен е лудница, на плажа няма простор... Не ми харесва на мен.

# 547
  • В.Търново
  • Мнения: 6 749
Къде е тази гробница?

# 548
# 549
  • Мнения: 1 401
Някой знае ли как е плажът в стария град на Несебър - чистота, бързо ли става дълбоко? Като се влезе в стария град и се тръгне на дясно, посока морска гара. За юли и август, става въпрос.

# 550
  • Мнения: 6 397
mi6u-to Стария град поне преди години нямаше плажна ивица. На носа на полуострова имаше малка ивица, която беше изцяло от камъни и натрошени миди. Там спират лодки  и в морската вода плуваше мазут. Преди 15 години там съм почивала на квартира, но ходехме на южния плаж на новия Несебър или на Слънчев бряг.
Като гледам снимки в нета нещата не са се променили.
https://i1.actualno.com/actualno_2013/upload/news/2016/04/18/087 … x458_actualno.jpg

# 551
  • Мнения: 1 401
Fatalina, благодаря за информацията! Ходила съм само на туристическа обиколка в стария град, както стана ясно и не знаех Grinning

# 552
  • Мнения: 2 832
В Стария Несебър няма плаж. Ориентирайте се другаде.

# 553
  • София
  • Мнения: 3 153
Здравейте. Някой със скорошни впечатления от хотел Св. Никола - Черноморец? Интересувам се наоколо има ли къде да се хапва, защото не искаме ОИ. Ресторантите в комплекса как са? Къмпинг Градина наистина ли е близо?

# 554
  • Мнения: 961
Има тема за Черноморец. Попитай там. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт