"София - Ден и Нощ" - 28

  • 52 783
  • 789
  •   1
Отговори
# 195
  • Варна/Филаделфия
  • Мнения: 500
Много ми харесва как играе Джулия! И вчера и днес е топ!

# 196
  • Мнения: 669
И на мен някой път не ми тръгва Нова плей,ама аз се прехвърлям веднага на Vbox и там го гледам повторението

преди малко пробвах с Мозила,там се отваря нова плей,бях им писал на нова в страницата им у фейса за проблема,но те не ме отразиха въобще

# 197
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 005
Много ми харесва как играе Джулия! И вчера и днес е топ!
Страхотна е! В снощната серия беше на ниво, но аз винаги съм и харесвала играта. Двамата с шефа си са голяма работа Simple Smile

# 198
  • Мнения: 5 721
И аз я харесвам и визуално и играта и в сериала.

Но пък ми стана тъпо за Марио. Виновен е и то много, но някак си не ми се иска да ги разделят.

# 199
  • Мнения: 14 801
И аз я харесвам Джулия,а Марио дано се вслуша в думите на Сашо. И като споменах Сашо,страшно ме кефи и той! Дай Боже всекиму такъв шеф.
Коки с тия кокойни... 🤐🤦🏻♀
А за Лора щях да пиша. Има нещо странно в нея,не е грозна,нямам идея какво й има,но нещо не е наред. 😃

# 200
  • Мнения: 13
Знаех си, че ще измамят коко по някакъв начин! Голям смях. Как не им омръзна да ни занимават с него.. Изключено е да съществува в реалния живот такъв дебил! Също толкова невероятна е толерантността на съквартирантите му към него! Че и му се кефят някои, сладък бил.. Чак визуално ми е противен заради ролята си.
Джулия не я обвинявам, но нищо не ѝ пречи да изслуша Марио. В крайна сметка бракът му е само на хартия, а и не е изявявала желание да се женят.
Асен и Симона честно казано, според мен не си отиват като двойка и не им отива да са женени. Цвети ревнивото мина ли ѝ или още чувства Ани като конкуренция?
Изкефи ме в предния епизод Зара и Митко как си го върнаха. Що за навлизане в личното им пространство?!

# 201
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Ако съм мъж и гаджето ми е като грозния скункс на Сашо, вечно мрънкаща и недоволна, бързо щеше да си събере парцалите и да си ходи, най-мразя мрънкалници #Cussing out Sick Sick Sick

# 202
  • Мнения: 14 801
Да бе,тя все в цикъл тази. Ще кажеш,че само тя има цикъл. 🙄
Митака ми е все така любим. На всеки помага с каквото може.

# 203
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Точно това казах на мм като Сашо каза, че в цикъл била, сякаш от както е в сериала не е излизала от цикъла.
Много противна, много, много!

# 204
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Джулия ли ревеше в тоалетната в промото за утре?

# 205
  • Мнения: 3 298
Джулия ли ревеше в тоалетната в промото за утре?
Стела

# 206
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Ъ - тя пък за какво? 

# 207
  • Мнения: 3 298
първо показаха Галя и Стела, и говориха нещо за майка и..
И предполагам някаква депресия, и нали не искаше да чува за нея, когато Дани ходи да и каже..

# 208
  • Мнения: 1 187
Зара е много кухо парче. Как може да кажеш на приятелка моето гадже е по хубаво от твоето виж го твоя къв е .. Обаждаше се супер не на място като бяха ма вечеря 4мата.мн зле. Пък и малко ревнувам, че е с митьенцито. 😡

# 209
  • Мнения: 1 255
Не съм гледала снощи. Днес ще наваксам. Даваха ли Данчо и новата му изгора Лора- Чвора? Simple Smile Много ми е неприятна и аз не знам по каква причина. Нещо ме отблъсква от нея.

Общи условия

Активация на акаунт