"София - Ден и Нощ" - 28

  • 52 764
  • 789
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 281
Края на февруари винаги почва, Като две капки вода.

# 31
  • Мнения: 669
Даню и Лорка Каскадьорка,сякаш на меден месец заминаха ,бая време вече отсъстват от екрана Simple Smile
 А Марио какъв си го натътрузи.... Обаче тя и Джулия не е за траене ... Ебаси полицейското куче... Аз ако съм на него ще си хвана рускинчето.Джулия се държи като недоклатена парясница."Нематериалната "Теодора:Знам,че не трябва да си криеш под дюшека,а да си ги харчим заедно...

Последна редакция: ср, 12 дек 2018, 15:17 от Georgey King

# 32
  • Мнения: 14 786
Аз съм на страната на Джулия. Марио вечно се забърква в някакви каши. А пък тази рускиня уж само брак,подпис,пък ся секс трябвало,не знам какво. Сигурно и дете ще иска. 🙄
Даню хич не ми липсва.
А Теди-ами нормално е като са заедно да си помагат. Тя не е била с Начето заради пари,и като беше беден си бяха заедно,та не ми се струва материалистка.

# 33
  • Мнения: 669
Аз съм на страната на Джулия. Марио вечно се забърква в някакви каши. А пък тази рускиня уж само брак,подпис,пък ся секс трябвало,не знам какво. Сигурно и дете ще иска. 🙄
Даню хич не ми липсва.
А Теди-ами нормално е като са заедно да си помагат. Тя не е била с Начето заради пари,и като беше беден си бяха заедно,та не ми се струва материалистка.

Рускинката,каза ,че се запознала с някакъв мъж преди Марио,ама той искал да я консумира преди да подпишат.
Ако разберат емигрантските/или имигрантските/ служби,че не живеят заедно,Марио в пандиза,а Настя в Русия.Сиреч фиктивен брак за гражданство. А Джулия какво само го плаши тоз Марко... Да го зарязва и да се хвърля в обятията на необятния купонджийски живот.На Марко жени не му липсват, бързосвалко е той Simple Smile

# 34
  • Мнения: 177
Кой играе шефа на Калина?

# 35
  • Мнения: 1 249
Кой играе шефа на Калина?

Не знам кой е, но говори ужасно...

# 36
  • Мнения: 1 249
Пак ни занимаваха с глупостите на Коко, вместо да дадат как Джулия хваща Марио или триъгълника Михаела, Дани, Лора.

# 37
  • Варна/Филаделфия
  • Мнения: 500
Как ще иде в затвора Марио заради фиктивен брак Joy Убиваш ме от смях! Joy Joy Joy

Този Ясен няма ли да го махнат вече.. А като гледам Василева ме избива на агресия! Angry
Все си мислех, че ще съберат Калина и Христо. Явно ще е с Илия, че Василева да се пръсне от яд! Grinning

Теодора е ужасна с новите очила Nerd

Чудя се дали Мишето ще остане в сериала или окончателно се маха.

# 38
  • Мнения: 5 820
   И аз се интересувам от истинското име на този, който играе шефа на Калина!!! Струва ми се, че този мъж е много познат за мене или пък се припознавам!!

# 39
  • Мнения: 669
Как ще иде в затвора Марио заради фиктивен брак Joy Убиваш ме от смях! Joy Joy Joy

Този Ясен няма ли да го махнат вече.. А като гледам Василева ме избива на агресия! Angry
Все си мислех, че ще съберат Калина и Христо. Явно ще е с Илия, че Василева да се пръсне от яд! Grinning

Теодора е ужасна с новите очила Nerd

Чудя се дали Мишето ще остане в сериала или окончателно се маха.

ами в Европа е подсъдно,ако те гепят,че сключваш брак с цел осигуряване на гражданство,на жител извън евросъюза,както е подсъдим и този който урежда такива бракове

# 40
  • Мнения: 6 177
Сега с на Сашо  кучето ли ще ни занимават ,ей страшна работа това animal085  Христо май ще има любов с девойката със зелената блуза  Shocked

Последна редакция: чт, 13 дек 2018, 22:44 от elpi

# 41
  • Мнения: 14 786
Аз много се смях с Янчето. Може би защото имам и аз такова вкъщи,обичам да гледам сцените с нея,а Сашо ми е толкова забавен. Като каза “Това е такъв позор!” 😂😂😂
Симона и Асен ми дойдоха в повече в ресторанта с това лигавчене.
В следващия епизод ще е интересно. Михаела пак се бута при Даню без да я е викал и ще има сцени с Лорчето. 😃

# 42
  • Мнения: 3 295
В следващия епизод ще е интересно. Михаела пак се бута при Даню без да я е викал и ще има сцени с Лорчето. 😃
Сега сигурно ще се надпреварват коя от двете се грижи по-добре за Данчо. -.-

# 43
  • Мнения: 3 295
Добре, че са Зара и Стела, че да ми е интересно.
Айй, Митко и Зара - знаех си, че ще ги съберат.

Последна редакция: пт, 14 дек 2018, 23:00 от DebSs

# 44
  • София
  • Мнения: 2 934
Не бях гледала отдавна, но направо с глас се хилих с Митко. Този човек е уникален образ!

Общи условия

Активация на акаунт