Русе - 11 Тема

  • 11 458
  • 267
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 442
Ей мацки относно бенките и аз съм навита, ама сега не става за мен. Ще трябва да изчакам след като се роди бебата, че имам чувството от тая бременност всичко ми порасна даже и бенките  Mr. Green


така си е! растат, мамка им...  #Cussing out

# 61
  • Мнения: 5 299
И аз щи дода сигур Mr. Green Стигнах до извода, че по-добре да се откажа от сутршното си дремене, и да излезем с бебе, от колкото да 4акам цял ден да се разхлади ooooh! 2 дена полудях в нас, ама и днес беше ад. Трбяваше да водя бебе на ваксина утре, ама може и в сряда.

ЗаЙе, де са снимките бре? Mr. Green

# 62
  • Мнения: 442
И аз щи дода сигур Mr. Green Стигнах до извода, че по-добре да се откажа от сутршното си дремене, и да излезем с бебе, от колкото да 4акам цял ден да се разхлади ooooh! 2 дена полудях в нас, ама и днес беше ад. Трбяваше да водя бебе на ваксина утре, ама може и в сряда.

ЗаЙе, де са снимките бре? Mr. Green

на няколко пъти те побутвах накъмто тази идея, ама си рекох да не съм прекалено настъпателна, че да те откажа съвсем. радвам се, че сама стигна до решението за ранните разходки  Laughing и ще се присъйединиш  Party

кои снимки, мари?

# 63
  • Мнения: 2 035
Ей мацки относно бенките и аз съм навита, ама сега не става за мен. Ще трябва да изчакам след като се роди бебата, че имам чувството от тая бременност всичко ми порасна даже и бенките  Mr. Green
така си е! растат, мамка им...  #Cussing out
Не си въобразявам значи Sick
Ако се навиете да ходите да ги махате,  ще чакам да кажете какво представлява процедурата и колко парички струва, за да знам за после и аз.

# 64
  • Мнения: 5 299
Ей мацки относно бенките и аз съм навита, ама сега не става за мен. Ще трябва да изчакам след като се роди бебата, че имам чувството от тая бременност всичко ми порасна даже и бенките  Mr. Green
така си е! растат, мамка им...  #Cussing out
Не си въобразявам значи Sick
Ако се навиете да ходите да ги махате,  ще чакам да кажете какво представлява процедурата и колко парички струва, за да знам за после и аз.
Ох, аз днес подочух, че имало няква процедура за махане с конец? Rolling EyesФана ме шубетУ Embarassed Ей ся ще изкопая нещо с търсачката.

# 65
  • Мнения: 5 299
Открих доста: но тази май е достатъчна.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=31083.20

# 66
  • Мнения: 1 629
Момичета, интересува ме цената на купоните за Детска кухня във вашия град. Благодаря предварително.

# 67
  • Мнения: 2 732
Момичета, интересува ме цената на купоните за Детска кухня във вашия град. Благодаря предварително.
15 лева за 20 дена

# 68
  • Мнения: 1 629
Благодаря ти  bouquet

# 69
  • Мнения: 696
Значи срещата остава на ''Неделя" в 10.30, нали така?

# 70
  • Мнения: 2 035
Леле от прочетеното и аз се замислих дали да ги махам изобщо  newsm78 страшничко ми звучи  #Crazy

# 71
  • Мнения: 5 299
Еееех, че 'убаво беше днес. Mr. Green Утре ще дойда пак, но ще е към 11, защото консултациите ми са от 10.30, ама се 4удя все пак дали няма да е късно да идвам изобщо newsm78

Много се радвам, че най-накрая се запознах с Вера Grinning


Айде бееее, къде сте се изпокрили всички?????

# 72
  • Ruse
  • Мнения: 390
хей русенкииииииииии как сте бе
аз се поприбрах за малко от морето
Бебата ме побърка-има ве4е 3 зъба от които падна голямо повръщане,пълзи и се изправя даже и сепуска и си имаме ве4е комбъл4е на кратуната.
хванах даже и двата концерта  Стинк и 50 цента ама заради бебата неможах да утида -само слушах  Cry
4естити нови форумски бебета-браво на Деб -голям мъж е родила
Целувки на вси4ки от мен

# 73
  • Мнения: 442
Айде бееее, къде сте се изпокрили всички?????

альоооо, бейбиту! ела ми на ицекю-ту!

добре дошла у дома и на реничка!

# 74
  • Мнения: 5 391
Еееех, че 'убаво беше днес. Mr. Green Утре ще дойда пак, но ще е към 11, защото консултациите ми са от 10.30, ама се 4удя все пак дали няма да е късно да идвам изобщо newsm78

Много се радвам, че най-накрая се запознах с Вера Grinning

Че няма да е късно, разбира се, не видя ли аз днес кога се приземих Blush
И аз се радвам, че се запознахме Wink

Общи условия

Активация на акаунт