Избор на сушилня - Тема 11

  • 81 040
  • 770
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 449

petiaivanov   тази по- добра ли е от Бош ?

# 361
  • Мнения: 1 207

Bosch и Siemens пералните и сушилните им са едно и също на практика, с много еднакви компоненти. Без значение е, кой бранд ще изберете, качествени са.

# 362
  • Мнения: 11 568
Мисля, че е малко по-висок клас от Бош и има повече функции.

# 363
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
Не само пералните и сушилните,а и печките са еднакви

# 364
  • Мнения: 40 737
За малките уреди Бош и Сименс са абсолютно едно и също - един ден поточната линия ги брандира Сименс, един ден Бош. И за хладилниците е така, сигурно и за всичко.

# 365
  • Мнения: 6
Здравейте. Имам сушилня Бош -серия 6. Искам да попитам мога ли да суша обувки и маратонки в нея?

# 366
  • Мнения: 3 025
Аз съм си сушила маратонките в сушилнята и не съм имала проблем.

# 367
  • София
  • Мнения: 10 558
И аз суша в сушилнята. Всичко е наред с маратонките.

# 368
  • Мнения: 147
Някой с мнение за Samsung DV80M5010QW.

Мисля да я взема комплект с пералня WW80K44305W или 9кгвия вараинт и да я кача върху нея с поставката с плот която предлагат Самсунг.

# 369
  • Мнения: 42
Здравейте. Имам сушилня Бош -серия 6. Искам да попитам мога ли да суша обувки и маратонки в нея?



Здравей,

Хубаво е да провериш първо в инструкциите за твоя модел дали позволява това и ако е така гледай маратонките да са предимно платнени, защото кожените могат да се скапят(не веднага, но след няколко пускания).

# 370
  • Мнения: 1 212
Здравейте, ползвате ли кърпички за сушилня? Ако ползвате кърпички, слагате ли и омекотител към прането или само кърпичките са достатъчни? Чудя се, защото си поръчах, а съм свикнала да слагам омекотител като пера.

# 371
  • Пловдив
  • Мнения: 1 370
Здравейте, ползвате ли кърпички за сушилня? Ако ползвате кърпички, слагате ли и омекотител към прането или само кърпичките са достатъчни? Чудя се, защото си поръчах, а съм свикнала да слагам омекотител като пера.

Ползвала съм кърпички за сушилня(DM,Soupline),също и ароматизатора на Sano за сушилня,не ме впечатлиха и се върнах към омекотителите.

# 372
  • Мнения: 1 150
Здравейте, имате ли представа каква може да е причината да спира сушенето заради светещ индикатор за пълен резервоар за водата, при положение, че е включен маркучът към канализацията и няма как реално да е пълен? Продухвахме няколко пъти маркуча, тръгва и след 10 минути същото. Сушилнята е Аристон на 2 месеца, досега не сме имали проблеми никакви.

# 373
  • Мнения: 8
Здравейте. Със съпругата ми, обмисляме покупка на сушилня машина. Насочили сме се към два производителя - AEG и Miele. Конкретен модел на Miele, не сме се избрали. Моделът на AEG, който разглеждаме, може да се намери в търговската мрежа като - AEG T97689IH3.
Моля, ако някой ползва моделът на AEG или има мнение да сподели. Също така, какъв би бил изборът ви - нисък клас Miele или висок клас AEG?  Бюджетът ни за уред е 1800 лева.
Благодаря ви предварително!

# 374
  • Мнения: 189
Здравейте. Със съпругата ми, обмисляме покупка на сушилня машина. Насочили сме се към два производителя - AEG и Miele. Конкретен модел на Miele, не сме се избрали. Моделът на AEG, който разглеждаме, може да се намери в търговската мрежа като - AEG T97689IH3.
Моля, ако някой ползва моделът на AEG или има мнение да сподели. Също така, какъв би бил изборът ви - нисък клас Miele или висок клас AEG?  Бюджетът ни за уред е 1800 лева.
Благодаря ви предварително!


За АЕГ нищо не мога да споделя, но за Миле'то мога да дам много положителни впечатления. Доста по тиха от предишната ни Whirlpool, доста по малко топлина се отделя в мокрото помещение, прането е сухо и няма намачкване. Прави впечатление, че не сме успели да смалим  дрехи за разлика от предишната. Най-доброто според мен лично на тази марка е филтъра сложен пред кондензора който е няколко сантиметра дебел и намалява драстично попадането на мъхове върху същия, което пък ще спести профилактика в сервиз в бъдеще. Модела е най-евтиния на пазара, 7кг - макар, че има модел с 8 кг и си мисля, че няма разлика от него и в момента цената му е п ониска от АЕГ който сте посочили.

Общи условия

Активация на акаунт